Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Aciukas 4u.gif
ilgesni skrebukai nesigauna ko tais dabar. ner kaip palikt nepabaigto ant stalo, tai tenka paskubom kazka daryt. Bet gal taip ir gerai, nes pastebejau, kad pradedu nebebijot karpyt popieriaus, trumpiau mastau, greiciau kerpu ar plesiu ir greiciau klijuoju. Per darbo savaite pasirenku nuotrauka, apgalvoju schemute, daug maz primatuoju popieriukus, o paskui tik delioju. Bet cia jokia ne naujiena dauguma jusu turbut panasiai skrebina.

Butu neblogai ir siandien ka nors sukurpt, bet dar seima nemaitinta, tai nebent po vakarienes. biggrin.gif

Lotta, nemenki planai tos moteriskaites. Bet gerai pamasciu, jei buciau namuose ar mano dabar butu daugiau susijes su menu, tai tokius planus visai nesunku butu ivykdyt. I diena po viena darbeli tikrai fantazijos uztektu padaryt.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 30, 16:28)
Bet man asmeniskai tai nelimpa uzsibrezti panasu tiksla. Man svarbiau kokybe o ne LO kiekis. Jei sau uzsibrezciau koki 200 LO tiksla, bijau kad pradeciau maziau pasistengti ar reciau kurybiskuma ijungti vardan tikslo. Kiekviena sau 4u.gif


Bet nesakyk, geri jos darbai! Tokie ryskus ir visko daug (priemonemis ir ju ivairove)...man patinka smile.gif
Atsakyti
Ot man tokius planus hihihi.gif
Aš vieną po 15 min į dieną dėlioju jau 4 diena ...
Galėsiu pasigirt - tikrai ne greitukas lotuliukas.gif
Atsakyti
ader, bandžiau pakomentuot bloge, bet kažkaip nesimato... tai čia trumpai - liuks skrebukas greitukas. Patiko ir tos ryškios spalvos, ir istorija 4u.gif Kaip tau gerai, kad taviškė mažulė tik dabar domėtis SB priemonėm pradeda...maniškė tai jau porą mėnesių nebeleidžia man visiškai išsiimt nieko, nes nuo visų stalų jau viską pasiima doh.gif

lotta23, tikrai neblogą planą užrodei lotuliukas.gif Man tai kažkas nerealaus tokie planai - nebent neturėčiau vaiko ir nieko nedirbčiau, o būčiau turtingo vyro žmona lotuliukas.gif Tai gal tada ir būtų koks šansas tiek suskrebint ax.gif Bet man irgi labaiu kokybė, nei kiekybė priimtina...nors pastebėjau, kad yra žmonių, kurie sugeba pasiekti abu tuos rodiklius thumbup.gif
Atsakyti
Gražus darbeliai vis pasigrožiu ir vis laukiu , kada turėsiu laiko biggrin.gif
o kur Marika pradingus pasiilgau doh.gif
Atsakyti
*Jeeeeeeee, as pabaigiau mini albuma drauguzei clap.gif . uff, tikrai nelengva man buvo (isitikinau kad skrebinti kitiems tikrai ne man ax.gif )
*Jei dar liko tu nezinanciu apie mano tinklarascio "blogo saldaibniuka" auskarus, tai dar turite truputi laiko palikti komentara ir juos laimeti taisykles cia.
*Taip pat "Anthropologie mados" konkursui irgi jau arteja terminas; Esu suzaveta kiek nuostabiu, nerealiu skrebuku yra priduota, ir aplamai kiek dalyvaujanciu buvo si karta. thumbup.gif cia

QUOTE
Bet nesakyk, geri jos darbai! Tokie ryskus ir visko daug (priemonemis ir ju ivairove)...man patinka 

Patinka man jos darbai - visi vienodi savo spalvingumu ir stilium.
As kalbu asmeniskai, kad man nelimpa toks tikslas kadangi:
a) megaujuosi paciu skrebo procesu: popieriuku karpymu, dizaino bei detaliu parinkimu.
b.) toks tikslas - Nr. skrebuku- iveda juoda/balta mentaliteta. Sakykim mano tikslas 200 LO, o baigiau 190. Tai skaitoma kad nepasiekiau tikslo tiem metam, nepaisant kad priskrebinau begalybe nuostabiu skrebuku. Jei nepasiekiau tikslo, tada mane negatyviai nuteiktu.

*todel ir sakiau kad kiekviena sau mirksiukas.gif Motyvacija visas kitaip veikia. As aplamai nezinau kiek esu priskrebinus nuo velyvu 2004m, ir nesvarbu man net ta Nr. zinoti kadani, kaip minejau pats procesas mano terapija;

Sis skrebinimo zygys man pripilde begalybe skrebo albumu, supazindino su bendramintem drauguzem is ivairiausiu krastu, ismokino mane kaip ikurti bloga, pristate man buda kaip save realizuoti....visa tai man ne kiekines dovanos. Ant kai kuriu pasiekimu neimanoma uzdeti nei Nr nei $$$ vertes. smile.gif
QUOTE
Gražus darbeliai vis pasigrožiu ir vis laukiu , kada turėsiu laiko  
o kur Marika pradingus pasiilgau 

as irgi Marikanos pasigedau. O kur ji g.gif ...tikriausiai irgi laukia kada daugiau laiko atsiras lotuliukas.gif geriau ka nors paskrebinkit, nors po 15 min. As to laiko niekad neatradau, bet paskrebinu beveik kasdien: Miego saskaita, kartais vaikai pavalgo Mueslix pietus, o ne mano virtus ax.gif , bet dazniausiai bandau po 15 min. prisesti. Kada su MB ziurim TV, pasiemu albuma nuotraukas parinkti, arba dizaina pabraizyti. Vz, jei yra noras, atsiras ir budas mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 31 sausio 2011 - 15:34
Taip Irma suprantu ir sutinku ka sakai.

Gaunasi kaip prievartavimas saves, jei tikslus uzsibrezineti. Juk cia ne koks svorio metimas wink.gif Tik siaip pagalvojus, ji 'pavaro' jei tokiais kiekiais sugeba.

Turi but tam laiko ir ikvepimas turi buti....o jei ikvepimo nera, siaip protas tam turi but nusiteikes, che, che

As dabar tik po kelias minutes tik ir tegaliu skrebinti. Bet gerai visai. susiguli mintys ir idejos. Buna sedziu, maitinu leliuka 'is saves' ir kuriu skreba mintyse, diena ar nakti wink.gif Beto ir neturi buti visos visos nuotraukos kurias gyvenime nupyskinai suskrebintos.

P.S. laukiam laukiam kada tu pasirodysi ka ten priskrebinai! 4u.gif
Atsakyti
*Mano blogo saldainiukų-auskariukų laimėtoja paskelbta jau: čia
*Prie konkursinių nespėjau prisėsti, bet pagalvojau g.gif galbūt padaryti visų darbelių parodą ir Jum visiem leisti balsuoti kelias dienas (komentarą palikti už ką balsuojat).
Atsakyti
Spėjau karsta.gif Aš kaip studentė, kuri egzaminui ruošiasi naktį prieš ...
darbelis Irmos konkursui

Papildyta:
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 01, 07:41)
galbūt padaryti visų darbelių parodą ir Jum visiem leisti balsuoti kelias dienas (komentarą palikti už ką balsuojat).


Aš už blush2.gif turiu favoritą wub.gif
Atsakyti
Sanrita parasiau tau ilga komentara bloge, bet netilpo, per ilgas...uzdejo limita mano plepejimam verysad.gif lotuliukas.gif
tad tesiu cia...norejau pakomentuoti apie pavadinima kadangi apie tai uzsiminei.

O dėl pavadinimo tai tikrai matosi kad daug darbo įdėta tiek prikarpyti raidžių, ir ištiesų labai daug vietos užima.
Sekančiam kartui patarimas (jei Tu nieko prieš kad įkišu savo trišakį wink.gif...Aš jei vartoju tą patį žodį du kartus pavadinime, ir ypač jei žodis dar toks ilgas, tai bandau pavadinimą taip išdėstyti kad akcentuoti šį pagrindinį žodį tik vieną kartą (arba didesniom raidėm, skirtingu šriftu, ar spalva). Nuo šio žodžio pridėti likamus pavadinimo žodžius. Tai sakykim tavo LO imsiu kaip pavyz.: Žodį 'Naujas' būčiau padarius didesniom raidėm ir galbūt klijavus ant apskritimo tag'iuko/kortelės apačioj. Nuo kortelės šono tada pridėčiau du likusius žodžius 'stilius' ir 'vardas'. Tada savaime suprantama būtų kad "Naujas stilius, Naujas vardas', kadangi 'Naujas' akcentuojama kaip pagrindinis žodis. Tokiu būdu būtum sutaupius daug vietos wink.gif
Bet skrebukas ištiesų labai žavus ir tvarkingas toks koks yra ir dabar. Ačiū kad prisidėjai prie konkurso!
Atsakyti
YAAAAAAAAAAAHHHHHHHHHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!
clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif clap.gif

Va toks man rytas ohmy.gif . Jei leisite man dar pasigirti ax.gif si ryta gavau nuostabiu naujienu . Vienas SB gamintojas mane tik uzprase buti ju firmos atstove, a lia dizainere topsecret.gif Is niekur nieko, be jokiu pastangu is mano puses...mane atrado SB galerijoj ir jiem labai patiko mano darbai bis.gif NEREALU...netikejau kad taip buna, nu ne kad taip buna aplamai, bet kitiem buna o ne man blink.gif iki siol man dar sunku patiketi, skeptike esu...

Kada gausiu produktu asortimenta, priskrebinsiu ir oficialiai paskelbsiu bloge bigsmile.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 02 01, 17:14)
iki siol man dar sunku patiketi, skeptike esu...



na kokia jau tu skeptike mirksiukas.gif Sveikinu! Pagal triusa ir vaisiai clap_1.gif
Atsakyti