Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Dar karta visom labai aciu uz sveikinimus wub.gif Negaliu kaip miela glausti toki maza "pukuota persikiuka" wub.gif Ir labiausia gaila, gal greiciausiai daugiau tai nepasikartos ateityje unsure.gif O dabar sedziu su 39 temperatura, mastitas uzpuole, jauciu be antibijotiku neissiversiu verysad.gif
O pristatysiu bloge kai padarysiu nors viena foto, dar nebuvau paemusi i rankas fotoaparato doh.gif
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 25, 18:54)
1) Pavadinimas In deep.. mano  nuomone nedabaigtas.
Tikriausia tau rodos kad darašyti žodį "Thought" būtų kaip sakoma 'redundant'--t.y. pasakytum tai kas esa suprantama iš nuotraukos, bet argi visiem suprantama ir vienodai?
Pavyz. jei būčiau labai tikinti galbūt pagalvočiau kad pavadinimas "In deep Prayer".
Arba kitas variantas kad jei dukriukas prisidirbo, galbūt ji "In deep Trouble"
O galbūt Jūs abu jogos mokytojai ir ją mokote medituoti, tai tada "In Deep Meditation".
Vž, visiem aiškiau būtų jei dabaigtum pavadinimą mirksiukas.gif
Žodį Thought aš akcentuočiau raudonom, didesnėm raidėm, po nuotrauka.

2)Kodėl tik du taškiukai po 'deep'? Juk minties tęsinys visada su tritaškiu...
Ir dar ta 'neporinis detalių skaičius' taisyklė. Aišku dėl taškiukų pasisakyti smulkmena, bet smulkmenas čia aptarinėjam mirksiukas.gif

1. Kaip ir aprašiau prie skrebuko ir parasiau ant skrebuko aplink zalia popieriu, cia ideja ne ka daro tuo momeentu, o atvaizduotas pasinerimas i bet ka ka ji daro mirksiukas.gif Del to ir palikau daugtaski.
O tai "Deep in something" nevartotina? "In deep" turi buti?
2. Na dar neigudusi, reikejo pradeti klijuoti pavadinima nuo antro galo, dabar netilpo tiesiog trecias blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 26 sausio 2011 - 17:12
QUOTE
1. Kaip ir aprašiau prie skrebuko ir parasiau ant skrebuko aplink zalia popieriu, cia ideja ne ka daro tuo momeentu, o atvaizduotas pasinerimas i bet ka ka ji daro Del to ir palikau daugtaski.
O tai "Deep in something" nevartotina? "In deep" turi buti?
2. Na dar neigudusi, reikejo pradeti klijuoti pavadinima nuo antro galo, dabar netilpo tiesiog trecias


1.***Aprasymas sunkiai iskaitomas ax.gif Rasyta ant rastuoto popieriaus, ir dar galva reikia gerokai pakraipyti kad iskaityti viska ax.gif
Ir nors realiai laikyciau si skrebuka, norisi is pavadinimo iskart suprasti apie ka cia bus. Taiklus, 'stiprus' pavadinimas viska pasako keliais arba net tik vienu zodziu, o aprasymas issamiau papasakoja 4u.gif
*** Tai kaip suprantu cia jos asmenybes savybe tokia?; Ji susikaupus, visada pasimetusi savame pasauly ir mintyse.
Tada pavadinimas tiktu "Deep Thinker" The Concentrated Type", arba "Always Concentrating", "She's a Focused One", "The Focused One".

Deja "In Deep.." visvien man asmeniskai neperteikia tos minties kad cia jos asmenybe. Vaizdas kad nedabaigei pavadinimo ax.gif
*** schmoll.gif Pamenu kad anglu k. mokytoja mum buvo uzdraudus vartoti si zodi --'something' rasyboj. Toks nieko nepasakantis zodis, vartojamas kada nesugebi savam zodyne rasti tinkamu, situacija apibudinanciu zodziu. Ir istiesu 'somthing' tiek daug vietos uzima...Vietoj to kad pasakyt "Giliai kazkur", geriau atsakyk kur? arba pasakyk kazka apie dukriuko asmenybe ax.gif

Tokios mano mintys, bet kiekviena sau ir pagal savus igudzius 4u.gif Nesureiksmink mirksiukas.gif
2. As pavadinima visad klijuoju nuo antro galo, tada vietos visad lieka mirksiukas.gif

Uzuojauta del temperaturos ir mastito..kad kuo greiciau pasitaisytu situacija 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 27 sausio 2011 - 16:20
Ooooo, Glide sveikinimai didžiausi, kaip suprantu - berniukas? (sorry, as nebesuseku cia visu gossip'u) 4u.gif

Rodausi su savuoju sviezuteliu ax.gif

Daugiau mano bloge bigsmile.gif

user posted image

cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2011 01 27, 16:39)
Rodausi su savuoju sviezuteliu  ax.gif

Tikras grazuolis tavo sviezutelis skrebukas thumbup.gif
Atsakyti
Glide, kokia graži naujiena.... wub.gif Sveikinimai ir nuo manęs sulaukus naujagimio soske.gif

lotta, susižavėjau tavo darbeliu. wub.gif Skleidžia jaukumą. Toks kruopštus, toks gražus, išbaigtas. Įsimečiau į savo favoritus.
Atsakyti
Glide, priimk ir nuo manęs nuoširdžiausius sveikinimus. 4u.gif

Lota, l.l. patiko tavo LO wub.gif
Atsakyti
lotta, ir aš užseivinau savo mėgstamiausiuose mirksiukas.gif
Atsakyti
wow merginos! malonu kad jums taip patiko! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nuotraukos tik galetu but geresnes kokybes, bet baisiai man rupejo skrebint, tad tik printeriu spausdintos.... ax.gif
Atsakyti
ko cia taip tylu biggrin.gif
keliu tema i virsu. rodau savo vakaryksti greituka (kitokie pastaruoju metu nesigauna mazoji pradejo intensyviai dometis visomis skrebo piremonemis, tai tenka slept, aukstai ir toli, nera kaip palikt nepabaigto darbo)

user posted image
Atsakyti
QUOTE
ko cia taip tylu 
keliu tema i virsu. rodau savo vakaryksti greituka

as patylom skrebinu ph34r.gif...su viena drauguze apsimainem nuotraukom, tai jos dukrytei skrebinu mergaitiska, ruzava shabby chic stiliaus miniaka...tik negalesiu dar parodyti kol ji dar negavus.

ader, LO pakomentavau bloge 4u.gif





Atsakyti
Ader gal ir greitukas tau, bet musu akiai labai zavingas!
Labai super! Daugiau bloge wink.gif

O kalbant apie skrepa, sita vat moteriskaite tokius planus turi siem metam ax.gif

Goal for 2011: 180 layouts

Done in 2010: 189 layouts, 4 mini-albums, 1 mini-tag album, 16 altered projects, 58 cards, 9 tutorials


Neblogai, gal ne wink.gif
Atsakyti
QUOTE
O kalbant apie skrepa, sita vat moteriskaite tokius planus turi siem metam 

Goal for 2011: 180 layouts

Done in 2010: 189 layouts, 4 mini-albums, 1 mini-tag album, 16 altered projects, 58 cards, 9 tutorials


Neblogai, gal ne


Bet man asmeniskai tai nelimpa uzsibrezti panasu tiksla. Man svarbiau kokybe o ne LO kiekis. Jei sau uzsibrezciau koki 200 LO tiksla, bijau kad pradeciau maziau pasistengti ar reciau kurybiskuma ijungti vardan tikslo. Kiekviena sau 4u.gif
Atsakyti