Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Glidė @ 2011 01 25, 16:44)
Pagaliau radau laisva minutėlę ax.gif

Pristatymas Bloge

super konkursinis thumbup.gif
Atsakyti
Glide wub.gif konkursinis...panašiai mus abi šio žurnalo mada įkvėpė smile.gif
Bet jei nepyksi norėčiau savo pastebėjimus parašyti...nors neprašei, bet pamenu kad aną kartą sakei kad esi atvira pastebėjimas ir konstruktyviai kritikai.
1) Pavadinimas In deep.. mano nuomone nedabaigtas.
Tikriausia tau rodos kad darašyti žodį "Thought" būtų kaip sakoma 'redundant'--t.y. pasakytum tai kas esa suprantama iš nuotraukos, bet argi visiem suprantama ir vienodai?
Pavyz. jei būčiau labai tikinti galbūt pagalvočiau kad pavadinimas "In deep Prayer".
Arba kitas variantas kad jei dukriukas prisidirbo, galbūt ji "In deep Trouble"
O galbūt Jūs abu jogos mokytojai ir ją mokote medituoti, tai tada "In Deep Meditation".
Vž, visiem aiškiau būtų jei dabaigtum pavadinimą mirksiukas.gif
Žodį Thought aš akcentuočiau raudonom, didesnėm raidėm, po nuotrauka.

2)Kodėl tik du taškiukai po 'deep'? Juk minties tęsinys visada su tritaškiu...
Ir dar ta 'neporinis detalių skaičius' taisyklė. Aišku dėl taškiukų pasisakyti smulkmena, bet smulkmenas čia aptarinėjam mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 25 sausio 2011 - 17:59
oho Glide, pirmiausia tai sveikinu sulaukus mazylio, tik dabar pamaciau tavo liniuote. Kaip faina porele. Bus dabar graziu skrebuku su mazu leliuku ir graziu nuotrauku biggrin.gif
Fainas darbelis, aguona superine, labai tikroviska. Spavu derinys patiko ir aip visada minimalu tvarkinga
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 01 25, 18:33)
oho Glide, pirmiausia tai sveikinu sulaukus mazylio, tik dabar pamaciau tavo liniuote.

O as ir nebuciau pastebejus blink.gif
Nu geras, sveikinu Glide!!!! Ko nepasigyrei smile.gif
Aukit dideli, sveiki ir ramus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 01 25, 12:05)
O as ir nebuciau pastebejus  blink.gif
Nu geras, sveikinu Glide!!!! Ko nepasigyrei smile.gif
Aukit dideli, sveiki ir ramus  mirksiukas.gif

nu tikrai ko nepasigirti tokiom nuostabiom naujienom g.gif
Begaliniai, nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Dėkui merginos už sveikinimus wub.gif

Irmute, dėkui už analize, veliau atrašysiu 4u.gif

greit ikeliau skrebuką ir nebepasigyriau, laiko šiuo metu minimaliai kol viskas susireguliuos doh.gif Galvojau kai taip ilgai dingau jau ir taip busit supratusios kad pabyrėjau lotuliukas.gif

Atsakyti
Glide sveikinimai Jusu seimynai sulaukus sunaus, aukite sveiki 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Glidė @ 2011 01 25, 14:07)
Dėkui merginos už sveikinimus wub.gif

*Irmute, dėkui už analize, veliau atrašysiu 4u.gif

greit ikeliau skrebuką ir nebepasigyriau, laiko šiuo metu minimaliai kol viskas susireguliuos doh.gif
**Galvojau kai taip ilgai dingau jau ir taip busit supratusios kad pabyrėjau lotuliukas.gif

* ner cia ko gilintis mirksiukas.gif siaip sau tik, subjektyvus pastebejimai is sono...kiek zmoniu tiek ir nuomoniu 4u.gif
**Tai kada sulauksim oficialaus, naujo seimos nario pristatymo bloge? smile.gif
Atsakyti
Glide, puikios naujienos 4u.gif Sveikinu pagausejus seimynai ir linkiu ramiu naktu bei laisvo laiko tavo nuostabiems skrebukams wink.gif

Kaip man patinka tie konkursiniai, ikvepti mados thumbup.gif Tokie visi skirtingi 4u.gif Gaila, kad as dabar ne namuose ir neturiu jokiu skrebo priemoniu... o jau kaip pasiilgau popieriuku rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 25 sausio 2011 - 22:57
QUOTE
Kaip man patinka tie konkursiniai, ikvepti mados  Tokie visi skirtingi  Gaila, kad as dabar ne namuose ir neturiu jokiu skrebo priemoniu... o jau kaip pasiilgau popieriuku

Uzuojauta...man zinomas jausmas buti toli nuo popieriuku ir ju ilgetis smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Glide, labai sveikinu sulaukus leliuko thumbup.gif Sakoma, kad antra mazyli lengviau auginti nei pirmagimi, tikekimes rasi laiko pailseti ir prisesti prie darbeliu smile.gif
Atsakyti
QUOTE
Sakoma, kad antra mazyli lengviau auginti nei pirmagimi, tikekimes rasi laiko pailseti ir prisesti prie darbeliu 

lotuliukas.gif Man atvirksciai gavosi...nesuvokiau koks tas pirmagymis buvo angelas iki nesusilaukiau antro pagramduko.
Amira4 norejau dar pakomentuoti apie tavo konkursinio pataisyta varianta:
O dabar, pakeistus pavadinimą, skrebukas grynai lietuviškas smile.gif
Tik viena pastebėjau, kad nuplėšiant raides nusiplėšė raštuoto popieriaus paviršius keliose vietelėse. Truputėlį gadina vaizdą... .Tokiais atvėjais, aš nuspalvinu tuos nuplėšimus su spalvotais pieštukais kad nesimatytų. Ne daug nusiplėšė, tai manau nesunku bus pritaikyti spalvas ir 'paslėpti' wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 26 sausio 2011 - 15:07