Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE
P.S. kodel neikeli i konkurso tema?)

Jau turiu 4u.gif

O as vakar iskepiau skrebuka, nufotkinsiu neuzilgo ir pasidalinsiu smile.gif
Pastarosios kelios dienos man buvo nelabai skrebiskos verysad.gif Savimi labai nusivyliau kadangi buvau isitikinus kad sugebu skrebinti su bet kokiom priemonem.
Uzsisakiau si dabartini Studio Caliko kit/rinkinuka. Tikslas buvo suzaisti dizainere ir pagaminti skrebuka vartojant tiktai kit'o parinktas priemones. Labai sunkiai man skrebinosi...Mintys lyg musytes sukosi, kad turiu ta ar ana is savo priemoniu asortimento, ir kad tai labiau tiks negu pateiktas kit'as. Prašvilpiau net dvi val., sukarpiau kelis lapus popierių, ir finale š....gavau. Nepatiko man toks apribojimas...pasijutau lyg save prievartauu išspausti rezultatą rolleyes.gif Kada pagal savo akį parinkau tinkamas priemones tai šis skrebukas savaime tiesiog susimetė per trumpą laikotarpį.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 23 sausio 2011 - 16:32
http://www.flickr.co...N05/5380693171/

Konkursinio darbelio igyvendinimui pirmiausiai griebiausi ieskoti geleto popieriaus su tamsiu fonu. Kai aptikau panasu, jis man primine mano mociutes skareles motyvus. Tad toliau seke mintis, kad reikia skrebinti nuotrauka is kaimo, kazka apie mociute. Radau nuotrauka, daryta daugiau nei pries 2 metus. Mano vyras cia tokia kompozicija sugalvojo, kai aptiko siuos daiktus seneliu namo palepeje. Linine staltiese, sviestamuse ir senoviskas zarijinis lygintuvas - visi daiktai, kuriuos mano mociute kadaise naudojo (o ir man paciai dar teko musti sviesta senovisku budu). Taigi toks mano darbelis. Tiesa, kitoje skrebuko puseje vel bus ilga issami istorija apie nuotraukoje pavaizduotus daiktus, mano pacios prisiminimai is vasaru, praleistu kaimuke...

Ka jus manote? rolleyes.gif
Atsakyti
user posted image
Pavadinimas: Myliu tavo nedorą šypseną

Aprašiau čia...kviečiu į svečius mirksiukas.gif

Štai ką žaismingai sumečiau kada lioviausi save prievartauti su kit'u lotuliukas.gif
Bandysiu pretenduoti į spaudą bet ax.gif maža tikimybė kadangi visi popieriukai jau skaitosi senienos blush2.gif , bet gal kuri iš įvairių technikų jiem patiks g.gif
Papildyta:
QUOTE
Ka jus manote? 

Amira: Įvertinau flicker galerijoj (jei nepyksi mirksiukas.gif )
Atsakyti
Skrebuke Irma pakomentavau bloge. Nušviesk prašau, kas yra tas kit`as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 01 23, 13:02)
Skrebuke Irma pakomentavau bloge. Nušviesk prašau, kas yra tas kit`as  blush2.gif

Aciu, maciau jau bloge 4u.gif
Kit yra rinkinukas skrebo priemoniu. Prenumeruoji, ir tau kas menesi atsiuncia nauja kit - asortimenta nauju skrebo priemoniu. Begalybe SB gamintoju ir saitu siulo savo rinkinius -kit'us. Daug kam jie tinka, kadangi atseit viskas suderinta, pritaikyta, ir svarbiausia kad nauja produkcija, ir t.t.
Man atvirksciai....mane apriboja skrebinti tiktai su tuom kas man jau parinkta kadangi noriu pati pasirinkti pagal savo aki. Studio Calico (sitas), tas su kurio nesugebejau skrebinti, nors ju visu kit'ai man labai mano skonio. Ji isardziau ir paskyrsciau pagal priemoniu tipa. Panaudosiu, bet atskirai, mazom dozem.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 23 sausio 2011 - 20:22
Skrebuke Irma, komentaras blog'e. thumbup.gif --->

Norejau paklausti. Kuo skiraisi ir kuo panasus cardboard, chipboard ir clipboard? 4u.gif
Atsakyti
http://www.flickr.co...N05/5382218088/

Mano konkursinio pataisymas doh.gif Nukrapsciau siaip netaip ta zalia angliska pavadinima, ir dabar naujas - rudas lietuviskas biggrin.gif Ir nuotrauka geresne gavosi, tikresnes spalvos, sitas variantas man mielesnis.

Aciu Tau, Irma !!! 4u.gif Vakar baiginejau velai nakti, jau galva neveike...
Atsakyti
user posted image
Ignai su tokiu štampu štampavau tuos mėlynus taškiukus. Jis didokas tai per du štampavimus padengė pagrindą.
Unity Stamp Co. #US-219 UM. Distressed Dots Background UM

QUOTE
Norejau paklausti. Kuo skiraisi ir kuo panasus cardboard, chipboard ir clipboard? 

user posted image
Cardboard=Kartoninės dėžės medžiaga
user posted image
Chipboard Kompresuotas kartonas, ypač "chipboard shapes" iškirstos, jau gatavos formos skrebinimui kurias prekiauja skrebo gamintojai.
user posted image
Clipboard Tokia lentelė rašymui.

Ačiū už komentarą bloge, atsakiau tau ir ten wink.gif
Papildyta:
QUOTE(Amira4 @ 2011 01 23, 16:01)
http://www.flickr.co...N05/5382218088/

Mano konkursinio pataisymas  doh.gif  Nukrapsciau siaip netaip ta zalia angliska pavadinima, ir dabar naujas - rudas lietuviskas  biggrin.gif  Ir nuotrauka geresne gavosi, tikresnes spalvos, sitas variantas man mielesnis.

Aciu Tau, Irma !!!  4u.gif Vakar baiginejau velai nakti, jau galva neveike...

Smagu kad padėjau, ir prisidėjau prie šio skrebuko 4u.gif Nors jei pačiai tiko galėjai palikti. Man su ta lietuvių/ anglų k. tokia dilema ax.gif
Pavyz. kad va nors ir ta nauja, patrijotiška konkurso tema anam forume....norėčiau spėti sudalyvauti bet...
Turiu puikią nuotrauką temai (apie mano dėdę, garsų LT partizaną). Nesugebu įsivaizduoti šio skrebuko su anglišku pavadinimu, juk jis LT partizanas lithuania.gif
Bet...jei aprašymas bus lietuvių k., tai vaikai (o gal ir būsimieji palikuonys) niekad nesužinos šios svarbios istorijos. Galvoju kad galbūt pavadinimas bus lietuviškai, o aprašymas angliškai, bet lietuviam visvien taip keistai atrodytų ax.gif . Tad pagaliau, skrebinu taip kaip aktualu mūsų mišriai, JAV gyvenančiai šeimai. Tad nors paskrebinsiu šį skrebuką, jis liks niekur nepriduotas.
Jei būčiau gyvenanti LT, ir šeimoj kalbėtume lietuviškai, skrebinčiau tik lietuvių, k.....bet yra kaip yra 4u.gif
Atsakyti
Kaip sauniai darbuojates thumbup.gif
Ziurineju tyliai, nes baisiai plusejau ir pati karsta.gif
Ir pagaliau turiu, ka parodyt ax.gif
Kvieciu uzsukti i svecius CIA
Atsakyti
O štai ir dar papildymas 4u.gif
Kviečiu užsukti i mano namucius
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2011 01 24, 13:54)
O štai ir dar papildymas  4u.gif
Kviečiu užsukti i mano namucius

swoon.gif
pakomentavau bloge...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 25 sausio 2011 - 06:33
Pagaliau radau laisva minutėlę ax.gif

Pristatymas Bloge

user posted image

user posted image
Atsakyti