Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Ader, linksmas darbelis thumbup.gif Grazus karpiniuoti krasteliai. Tik apatiniu nuotraukyciu tie karpinukai is sonu galetu nesiliesti prie tu pagrindiniu remeliu, kazkaip labai prilipe ax.gif Man patinka, kai visos detales proporcingai arba simetriskai isdeliotos, sis darbelis kaip tik toks smile.gif
Atsakyti
Ader, labai gražus skrebukas, taikliai parinktos spalvos, tas margas popierius iš tavo mėgiamo rinkinio čia labai vietoj thumbup.gif Smagu, kad brolis su sesyte taip gražiai draugauja bigsmile.gif
Bet aš prikibsiu prie vienos detalės, kuri iš karto krito į akis - aš pakeisčiau vietomis dvi apatines nuotraukytes, nes dabar vaikai žiūri į skirtingas puses, nusisukę vienas nuo kito. O tai jau man prieštarauja pavadinimui, kadangi draugai žiūri vienas į kitą, o ne atkiša viens kitam nugaras rolleyes.gif
Atsakyti
aciu uz komentarus ir pastabas 4u.gif
is tiesu tai pradinis uzmanymas buvo kitas ir tu nuotrauku apacioj neturejo but. Bet pagrindine nuotrauka su pavadinimu priklijavau per aukstai ir per daug liko laisvo ploto. Is pradziu galvojau ten tiesiog uzdet kokiu linksmu zmogeliuku, bet neradau tinkamu nei kur atsispaudint nei lipduku neturejau. Tada sukarpiau antra nuotrauka is tos pacios serijos. apie zvilgsnius tiesa sakant negalvojau, dejau taip kaip jie buvo nuotraukoj Cia ju sujungt gal is vies neina, nes vienas ziuri i objektyva, o kitas isvis kzkur i pievas. Nu ne esme. Cia skrebukas-greitukas, detaliu jame isvis jokiu nera, gal ir butu buvusios jei nebuciau priklijavus ne vietoj nuotraukos. o kadangi prilipinau mirtinai, tai jau nebuvo kur detis, reikejo vyniotis is stuacijos biggrin.gif
Atsakyti
apie ader skrebuko pastabas....
*Amiros komentaras man labiau subjektyvus ax.gif man nekrito i aki apatiniai karpiniai, ir daznai matau kaip taip sluoksniuoja tuos karpytus remelius.
*As Sol komentaru drinks_cheers.gif ...tiesiog yra tokia dizaino 'taisykle' kuri teigia kad siuzeto zvilgsnio trajektorija turetu vesti link lapo centro o ne is lapo.

O man siame skrebuke patiko sodrios spalvos thumbup.gif
Atsakyti
Dabar supratau biggrin.gif Ech.. kaip gaila, kad iš LT išvykę tiek talentingų žmonių verysad.gif Aš rimtai. Man toks vaizdas, kad Lietuvoje liko tik "tipo grietinėlė" ir skurdžiai (dvasine prasme). Pasižiūri į skubančius rūškanus veidus ir pačiai gyvenimo malonumas dingsta doh.gif
Kad ir kokia kalba jūsų skrebukai bus, vis tiek ir toliau ateisiu į juos grožėtis wink.gif Atgaiva širdžiai čia pas jumis biggrin.gif
Atsakyti
Tikrai neteisi buvau su tais karpinukais. Pavarciau zurnalus, o dieve, kaip jie ten kai kur sluoksniuojasi lotuliukas.gif
Siandien veliau truputi ikelsiu savo darbeli konkursui blush2.gif
Atsakyti
Ader, komentaras blog'e. 4u.gif

Amira4, gal noretumet papasakot apie save skrebukiu/skrebuku prisistatymo temoje? http://www.supermama...?...647182&st=0 drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 23 sausio 2011 - 12:58
Aciu Ignac.

kada tu mums a nors naujo parodysi ? mirksiukas.gif
Atsakyti
Mintyse rezgu patriotini skrebuka, paziuresim kas is to iseis. ax.gif
Atsakyti
OHO, na man su patriotinem mintim ne kaip, bus idomu paziuret.
Atsakyti
Mano konkurso užduoties interpretacija: ryški, pavasariška ir linksma mirksiukas.gif Pastabos, kritika ir komentarai laukiami.

user posted image

Daugiau detalių bloge http://neandertaliete.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE
Amira4, gal noretumet papasakot apie save skrebukiu/skrebuku prisistatymo temoje? http://www.supermama...?...647182&st=0 

drinks_cheers.gif...aciu Ignai kad priminei man sia tema, as net uzmirsau doh.gif labai noreciau susipazinti, suzinoti kaip atradai skreba, kokie skrebukai tau patinka ir t.t
QUOTE
Aciu Ignac.

kada tu mums a nors naujo parodysi ? 

drinks_cheers.gif labai ilgai jau cia nesirodai...tikiuosi kad igyvendinsi ta patriotini skrebuka. Istiesu, labai originali ir idomi tema thumbup.gif
As sol paliaupsinsiu bloge, o cia jei man leisi, parasysiu kas man nelabai ziurisi.... ax.gif Tas geltonas uzrasas 'bundanciu pievu' ax.gif nelabai. Vaizdas kad neuzteko vietos ant to 'label' teksto karpinio tai raides pradejo stumdytis. Apkrauna akis ir sunku iskaityti. Reikejo ta kortele daryti didesne kad viskas butu tilpe ruzavoj, vidinej korteles daly ir neliptu ant violetiniu remeliu, arba...ta kortele aplamai nuimti ir sia pavadinimo dali talpinti virsuje, po geltona juosta kad paskutine raide baigtusi ties tuo kampu kur violetinis vienspalvis popierius.
O dabar einu i svecius wink.gif
(P.S. kodel neikeli i konkurso tema?)
Atsakyti