Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE
Ps. mergaitės labai pasiilgau scrabukų, sekus jus ir nepaliekus, paskaitau, pasigrožiu. Man labai sunku ką nors padaryti, nes vaikai labai serga. Jei sveiki, tai po ligos kol jie atsigauna išsunkia mane iki pagrindų.. Man taip lūdna, kad visai negaliu savęs realizuoti, ***nu bet tikiuosi toks laikas ateis..

Jūs darbuokitės  labai smagu žiūrėti į nuostabius darbus..

Aciu 4u.gif smagu kad nepamirsai musu ir nors patylom skaitai 4u.gif
*** Neateis tas laikas kada viskas bus ramu ir idealu ax.gif
Geriau skrebink mazais zingsniukais nors kas 15min. i diena. Viena diena parink nuotraukas; sekancia diena jas atsiimk is foto lab; Toliau parink kokia schemute; Sekanti karta parasyk teksta ant juodrascio, sugalvok skrebukui pavadinima; Toliau per 15 min. parink reikiamas priemones; Kita diena pridek viska ant popierio laikinai, pastumdyk iki kada viskas atrodys gerai; ir paskutinis zingsnis....viska priklijuok.
Visa tai imanoma padaryti per 15 min, ir nejuciom pagaminsi skrebuka mirksiukas.gif

Daznai as planuoju busimuosius skrebukus sasiuvinyje. Turiu albuma su kisenukais i kuri esu prikisus daugel nuotrauku kurios prasosi skrebuku. Tada sededama salia vaiku kol jie savais zaidimais esa uzsieme, as pabraizau koki dizaina, ar parasau aprasyma nuotraukom. Pats koncepsijos planavimas man ilgiausiai uztrunka, tai jei visa tai atlieku pries aktualu skrebinima, tada kada prisedu prie darbastalio belieka tik viska suklijuoti.
Atsakyti
Ačiu Irma. Vat apie tai nebuvau pagalvojusi.. Pasidaglvojau sau kad noriu tą ar aną paskrebinti, bet šiaip taip ir lieka.. O 15 min per dieną tikrai rasiu prilėkti smile.gif
Na ryt būsiu be vaikų, turiu daug darbelų kurie laukia, bet tikrai rasiu keleta minučių scrabukui smile.gif
Atsakyti
Shrekiuke, tikrai 15min yra issigelbejimas thumbup.gif Anksciau as megau siuvineti ir megzti, tai 15min neuztektu net rastui ar siulu atspalviams sutikrinti... O su skrebuku viskas imanoma !!! Ir kodel as neatradau sito dziaugsmo anksciau, bet uztat dabar kokia laiminga bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amira4 @ 2011 01 20, 04:39)
Shrekiuke, tikrai 15min yra issigelbejimas  thumbup.gif  Anksciau as megau siuvineti ir megzti, tai 15min neuztektu net rastui ar siulu atspalviams sutikrinti... O su skrebuku viskas imanoma !!! Ir kodel as neatradau sito dziaugsmo anksciau, bet uztat dabar kokia laiminga  bigsmile.gif

o man kaip tik siuvinejimas kryzeliu labai palankus po 15-30 min. Ypac jei dar koki filma ziuriu ar siaip su MB sedim ant sofos ir kalbame, tai toks automatiskas veiksmas, atpalaiduojantis....numetu i krepseli, veliau vel paimu kaqda turiu pora laisvu minuciu.
Pasiilgau siuvinejimo, bet galvoju gal mazas detales skrebui galiu pasiuvineti g.gif Esu pagaminus kelis skrebukus su siuvinejimu...mazai kas ikomponuoja siuvinejima i skrebus tai tikrai originaliai atrodo. Skrebas tuom ir pasizymi kad maisoma kiti rakdarbiai i skrebukus.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 19, 22:17)

*** Neateis tas laikas kada viskas bus ramu ir idealu ax.gif
Geriau skrebink mazais zingsniukais nors kas 15min. i diena. Viena diena parink nuotraukas; sekancia diena jas atsiimk is foto lab; Toliau parink kokia schemute; Sekanti karta parasyk teksta ant juodrascio, sugalvok skrebukui pavadinima; Toliau per 15 min. parink reikiamas priemones; Kita diena pridek viska ant popierio laikinai, pastumdyk iki kada viskas atrodys gerai; ir paskutinis zingsnis....viska priklijuok.
Visa tai imanoma padaryti per 15 min, ir nejuciom pagaminsi skrebuka mirksiukas.gif

Daznai as planuoju busimuosius skrebukus sasiuvinyje. Turiu albuma su kisenukais i kuri esu prikisus daugel nuotrauku kurios prasosi skrebuku. Tada sededama salia vaiku kol jie savais zaidimais esa uzsieme, as pabraizau koki dizaina, ar parasau aprasyma nuotraukom. Pats koncepsijos planavimas man ilgiausiai uztrunka, tai jei visa tai atlieku pries aktualu skrebinima, tada kada prisedu prie darbastalio belieka tik viska suklijuoti.


drinks_cheers.gif Va tik taip aš kažką ir padarau smile.gif o dabar dar po švenčių neprieinu sad.gif
darbo stalas ( jei taip galima pavadinti užvaldymą vaikų kambario) dar nesutvarkytas ir niekaip nerandu laiko sad.gif bet tikiuosi šį savaitgalį... smile.gif nes jau taip niešti nagai.

Visi darbukai labai mieli ir gražūs, šaunuolės, gražu pažiūrėt ir įdėjų pasisemt, nustebino Amira su toookiu pirmuoju smile.gif
Atsakyti
Maniskis skrebukas Irmos konkursui 4u.gif
Daugiau mano bloge

user posted image

P.S. Labai patiko Ader skrebukas!
Atsakyti
pakomentavau bloge mirksiukas.gif
Atsakyti
Ech mergaitės, žaviuosi Jūsų skrebukais wub.gif Tik mažą pastabėlę turiu ax.gif Mano manymu skrebukai būtų daug simpatiškesni, jeigu juose būtų vien lietuvių kalba mirksiukas.gif blush2.gif Kažkaip tie angliški intarpai man visai "užmuša" lietuvišką autorių... rolleyes.gif
Atsakyti
Zivivi merginos kai kurios ne LT gyvena. As jei LT gyvenciau ir seimoje vien lietuviai butu, tada skrebinciau lietuviskai wink.gif Taip, galima pasakyt as juk pati lietuve, bet kadangi 90% naudoju anglu kalba, del to ja ir skrebinu. Beto butu ir problema randant lietuvisku uzrasu ir t.t. ax.gif
Atsakyti
Zivivi, o mano šeimoje kalbama 2 kalbomis ... ir + 3 mėnesiai kaip keturmetė dukra pradėjo anglų mokintis ... Musų namuose skamba toks kišmišas hihihi.gif
Todėl, tavo komentaras čia ... nelabai mums tinka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Zivivi @ 2011 01 21, 10:29)
Ech mergaitės, žaviuosi Jūsų skrebukais  wub.gif  Tik mažą pastabėlę turiu  ax.gif  Mano manymu skrebukai būtų daug simpatiškesni, jeigu juose būtų vien lietuvių kalba  mirksiukas.gif  blush2.gif  Kažkaip tie angliški intarpai man visai "užmuša" lietuvišką autorių...  rolleyes.gif


As pritariu kitoms pasisakiusioms - nes irgi gyvenam salyje, kur lietuviskai niekas nei bum bum biggrin.gif Tad darbus irgi atitinkamai darau - jei saviems, jie butinai bus lietuviski, jei orientuota i bendra mase, tada imetu ir anglisku intarpu mirksiukas.gif
O kas sieja vaiko nuotraukas, juk ateity jos 98 proc daugu bus vietiniai, kurie kalbes vien angliskai, tad manau ir jai, ir jiems bus smagiau matyt uzrasus/pavadinimus anglu kl.
Atsakyti
user posted image
Atsakyti