Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Amira - na tu ir šaunuolė, sakyk kiep padarei preiš tai darbelių kurių nerodei? lotuliukas.gif Labai gražu ir skoningas darbelis, man tik nuotrauka per daug paturbinta blush2.gif
Atsakyti
Assol- dabar kitas vaizdas, gaila, kad moderatores nepakoregavo pries ikelian i konkursini mirksiukas.gif
amira- wau wau kaip sauniai. Cia as as nesusidraugauju su raudona dar vis ax.gif
Norejau parodyti savo darba, kaip ikvepe mane Irmos konkursinis ax.gif bet neisikelia sian paveikslas, o darbas prasosi patarimo tai ir i bloga nekeliu ax.gif
Atsakyti
Aciu uz demesi ir siltus zodzius 4u.gif
Pirmas mano pabandymas, tad paaiskinimai, pasiulymai labai laukiami. Nuotrauka seniai daryta, kai buvau isimylejusi raudona spalva. O raudoni popieriukai tik neseniai i rankas pakliuvo, tai ir sulipdziau. Taip, nuotrauka su riebiu tiuningu, gal nelabai tinka, bet ai... svarbu padariau lotuliukas.gif Yra visokio broko, bet kiti bus geriau. Sunkiausia man rasti vietos, kur pavadinima rasyti, ar trumpa nuotraukos istorija... Nusprendziau, kad pradziai kibsiu i kolorito niuansus, stiliaus ir dizaino subtilybes, o kilusias mintis+pamastymus apie nuotraukoje uzfiksuota nuotaika, emocijas rasysiu ant atskiro, irgi graziai apdirbto lapo. Darbelius laikysiu imautese, tai ta lapa uzkisiu skrebuko kitoje puseje. Sio darbelio formatas A4, gal del to neradau vietos g.gif Neturiu graziu raidziu, ranka rasysiu kol kas lotuliukas.gif Tai tiek.
Atsakyti
QUOTE
** net jei neprašai, išdrįstu pasisakyti kas žiūrisi kitaip, nes tik taip sužinosim kodėl padarei būtent taip, o ne kitaip ir iš to tikrai kažką sužinosim ir išmoksim 

Neprasau ikeliant kiekviena skrebuka kadangi esu pasisakius cia jau n kartu kad PAGEIDAUJU konstruktyvios kritikos, pastebejimu ir kitu nuomones...manau kad tai zinomas faktas ax.gif
Kritika, nors ir ji konstuktyvi visus skirtingai paveikia. Kadangi as esu viena is tu kuri pretenduoja savo skrebus i JAV spauda, neimanoma man buti jautruole....kieta skura uzsiauginau kritikai biggrin.gif Daug man kas patare ir padejo kad pasiekciau tai ka pasiekiau.
Pagal nustatyta statistika, tikimybe kad tik 10% visu priduotu darbeliu bus spaudos rezervuojami. Dazniau tenka buti atmesta ir girdeti 'ne' negu 'taip'. Ir kas keisciausia, kad is visu mano spaudos priglaustu darbeliu, tik keli mano favoritai, o kiti man misle g.gif kodel jiem patiko?
Nepamirstu kad publika ziurint i svetimus skrebukus vertina per savo subjektyvu prizma. As isklausau pastabas, bet ju nesureiksminu smile.gif Jei esu pati patenkinta tuom ka sukuriau tai skraidau geros nuotaikos sparnais visa diena. O jei paciai nepatinka tai ikisu i albumo ymaute ir skrebinu sekanti skrebuka---gyvenimas per trumpas, ir per daug momentu/nuotrauku laukia iamzinimo skrebukuose kad sugrizti ir taisyti jau pagamintus LO.
Soriukas uz lyrinius nukrypimus ax.gif
QUOTE
Rodau pirma savo darbeli 
http://www.flickr.co...N05/5361454000/

jo 'pirmas' biggrin.gif man irgi tokia mintis kilo kiek 'pirmu' skrebuku sudirbai kol si pasiekei 4u.gif Grazu, nu bet jei kabinetis prie detaliu, tai sis skrebukas lyg grazi dekoracija, bet... mazai ka pasako apie Tave. Netgi parinkimas pavadinimo toks bendras lyg Valentino d. lipdukas...'Red is Hot' mazai ka pasako. Zinoma kad raudona spalva yra 'karsta' ax.gif Jei pavadinimas sakykim butu: Raudona: 2007m mano spalva iskart uzkabini zmogaus smalsuma. Norisi zinoti visa istorija: ar visas tavo garderobas bei aksesuarai buvo raudoni?, galbut plaukus net raudonus nusidazei?, galbut net sienas raudonai nudazei?. Dabar pavadinimas toks pavirsutiniskas kad visai neuzkabini skaitytojo suzinoti daugiau. Nesuforminta mintis, tema ar skrebuko kryptis ax.gif
Taip pat abu kviteliai panasaus dydzio...akys metosi suvokti koks pagrindinis ir svarbesnis. O jei uzdejai antra lipduka "Special day" prasosi paaiskinimo kodel ta diena buvo tokia 'special'. Bandyk pavadiima daryti aiskiom didelem raidem.

Aprasymui yra vietos po virsutiniu tagiuku, nors kelios eilutes tenai tilptu...geriau negu nieko mirksiukas.gif o ilgesni laiska tada talpink blogoj pusej.
drinks_cheers.gif as pilnau uz teksto talpinima blogoj skrebuko pusej, ypac jei keliu eiluciu nepakanka papasakoti visa istorija, arba jei tai itin asmeniska.
As jau eilini karta taip skrebinu, ypac jei istorija labai ilga ir noriu rasyti laisvai ir nesuvarzytai lyg asmeniniam dienorasty.

QUOTE
Norejau parodyti savo darba, kaip ikvepe mane Irmos konkursinis  bet neisikelia sian paveikslas, o darbas prasosi patarimo tai ir i bloga nekeliu 

bigsmile.gif Kaip faina, kazka ikvepiau...lauksiu pamatyti 4u.gif
Atsakyti
radikalas matyt kazkoks apkrautas, is N karto pagaliau uzkrove
user posted image]
Lauksiu patarimu ax.gif darbas neuzbaigtas, tekstas bus apacioj, pasagos taip ir turi buti mirksiukas.gif
Atsakyti
Irma, aciu uz toki issamu komentara thumbup.gif Daug ka ir pati suprantu, kad negerai ten su ta mano "raudona", bet profesionalo pastebejimai labai laukiami ir bus atsizvelgta kituose darbeliuose.

As dar "sviezia" naujoke, pati kitu darbelius pradesiu komentuoti, kai busiu padariusi 50 skrebuku lotuliukas.gif O jusu visu prasau, jeigu tik kyla kokia mintis, tai snekekit, diskutuokit, reikia juk dalintis savo pastebejimais, tik taip ir tobulesim ax.gif

O dabar turiu klausima, ar cia geras issireiskimas pavadinimui? "Snow took all your Attention..." Darbelis padarytas, liko raides piesti lotuliukas.gif Nuotraukoje berniukas uzsisukes krapsto+lipdo+kutena besmegeni... Jokiu budu nenorejo ziureti i fotoaparata. Ir gerai!!! Man labai grazu naturalios akimirkos. Visai nebutina tiesiai spoksoti is sypsotis "cheese" ax.gif
Atsakyti
OJE gali gal papasakoti apie sia nuotrauka? nesuprantu pavadinimo "siltas H" tai cia H=horse, ir prie ko jis siltas. Kodel nuotrauka padalinta i 4 dalis (ar buvo sulankstyta ar toks foto efektas.
Amira komentuok nors ir dabar, nelauk kol pagaminsi 50 skrebuku mirksiukas.gif Komentuodama isugdysi sugebejima pasakyti kodel tau skrebukas patinka ar ne, ir tai pades tau atrasti savo skrebinimo braiza ir dizaino subtilybes.

O del pavadinimo...."Snow took all your Attention..." man schmoll.gif ...per ilgas. Jei jau rasysi angliskai, tai juk taip ivairiai imanoma suzaisti su zodziais ax.gif
Pavyz. pastebejau kad ziemos temos skrebukai amerikieciai daznai suzaidzia fonetiskai su zodziu "So" ir "Snow", tai vietoj So much fun, raso "Snow much fun!" ypac jei nuotraukose vaikai zaidzia sniege.

Tad Tavo pavadinimui labai patarciau Snow Dazed, tai cia irgi suzaidimas su zodziu "So"...dvipuse reiksme tada kadangi skamba kaip "So dazed"....taip uzsisvajojes, ar spoksojantis, bet Snow Dazed antra reiksme kad "sniegu uzsisvajojes" 4u.gif
Atsakyti
P.S aciu uz mano paskutinio skrebuko ivertinimus bloge.
tik paskaiciau Igno 4u.gif man atvirksciai, juoda spalva kiek garderobe, kiek ir skrebukuose beveik neegzistuoja. Kartais panaudoju tamsiai melyna ar ruda, bet juoda man sunki spalva ax.gif Vienas (+) juodai kad tada galima naudoti ryskesnias spalvas ant juodo pagrindo...geras neutralus pagrindas ryskiom spalvom bei margiem rastam.
Atsakyti
Man ant juodo pagrindo atrodo, kad visos spalvos isriskeja, pakyla nuo pagrindo. Atrodo, kad galima naudoti daugiau spalvu negu paprastai. Pvz. labai patiko sis skrebukas su juodu pagrindu. ax.gif

http://4.bp.blogspot..._2815_2966a.jpg

Na, bet cia tik mano subjektyvi nuomone. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2011 01 17, 15:51)
Man ant juodo pagrindo atrodo, kad visos spalvos isriskeja, pakyla nuo pagrindo. Atrodo, kad galima naudoti daugiau spalvu negu paprastai. Pvz. labai patiko sis skrebukas su juodu pagrindu.  ax.gif

http://4.bp.blogspot..._2815_2966a.jpg

Na, bet cia tik mano subjektyvi nuomone. 4u.gif

Ader skrebukas thumbup.gif 4u.gif
bet...mano subjektyvia nuomone ...ne visos spalvos dera su juoda ax.gif Pavyz. pastelines spalvos man niekaip, niekad nesiziuri ant juodo pagrindo, o puikiausiai dera ant kraft rudo pagrindo.
O ryskias spalvas juoda puikiausiai 'numalsina' ir subalansuoja.
Bet sakau kad mano nuomone subjektyvi...nelabai as draugauju su juoda. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 17 sausio 2011 - 23:04
Ateinu su antruoju bandymu ax.gif
http://www.flickr.co...in/photostream/
Matyt bus mano toks stilius, kad skrebuku aprasymai atskiram lape... Cia jau didelis lapas, bet vistiek netilpau lotuliukas.gif Lieka nepatenkintas jusu smalsumas. Tad trumpai apie nuotrauka - mano berniukas dziaugiasi sniegeliu. Siaip kai fotografuojam ji, jis vis atbega paziureti kaip gavosi nuotrauka. O dabar nieko nemate, nieko negirdejo lotuliukas.gif Saule sviete is vienos puses, o jis atsisukes ne ten kur reikia, kad gautusi gera kadras (apsvietimo prasme) ... Vis prasiau, kad ateitu is kitos puses ciupineti ta besmegeni, ar nors kiek pasisuktu... Zodziu neklause visiskai schmoll.gif

Pasinaudojau Irmos pasiulytu variantu del pavadinimo. O kad ji dar sake, jog butina ka nors skrebuko skaitytojui-ziurovui pateikti, t.y. aprasymas reikalingas nors trumpas... irgi nepamirsau... tiesiog skrebukas jau buvo pradetas daryti, tekstukas buvo suplanuotas ilgas ir zinojau, kad jis bus ant atskiro lapo.

Kitas darbelis gal netgi galetu pretenduoti i konkursa. Tik mano variantas toks idomus... Gal ir netiks i tema... g.gif Bet pazadu, kad bus ir tekstas ax.gif Savaitgali ikelsiu parodyti. Pasakysit, ar atitinka reikalavimus ir ka toliau su juo daryti, jeigu tinka... biggrin.gif
Papildyta:
Dar noriu pasidziaugti, siandien nusipirkau pirma stampuka, tiksliau ju rinkini bigsmile.gif Niekada nesu bandziusi, bet nekantrauju pasireiksti lotuliukas.gif Galesiu praplesti technines galimybes, o tai dabar dirbau tik su popierium, dvipuse lipnia juostele ir zirklem lotuliukas.gif
Atsakyti
Amira4 šaunuolė. Labai smagus scrapbukas smile.gif man pirmasis ir labai patiko. O tu puikus įrodymas, kad galima scrabinti neturint spec priemonių..

Ps. mergaitės labai pasiilgau scrabukų, sekus jus ir nepaliekus, paskaitau, pasigrožiu. Man labai sunku ką nors padaryti, nes vaikai labai serga. Jei sveiki, tai po ligos kol jie atsigauna išsunkia mane iki pagrindų.. Man taip lūdna, kad visai negaliu savęs realizuoti, nu bet tikiuosi toks laikas ateis..

Jūs darbuokitės smile.gif labai smagu žiūrėti į nuostabius darbus..
Atsakyti