Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

user posted image
Štai ir mano šviežiena. Skrebinau grynai savo malonumui (kadangi, nu...beveik viskas čia l.l. sena). Dabar su Aivos vyrišku pavyz. kaip panaudoti kartoną, ir mano šiuo vaikišku, manau nebus pasiteisinimų kad netinka parinktai temai smile.gif

Daugiau nuotraukų bei aprašymas čia bloge.
lotta pagalvojau apie tave skrebindama, kadangi sakai kad nemėgsti naudoti rub-onų. Man jie irgi nelabai, kadangi plokščiai gaunasi, bet šiam skrebukui sumaniau nutrinti ant storo akvarelės popieriaus ir iškirpus, pavyko sluoksniuoti kad nebūtų taip plokščia smile.gif
Atsakyti
O, Ignacas išlindo hi.gif Nebandyk pradingt (mes tave kad iš po žemės ištrauksim) biggrin.gif

Na žinot, merginos, kai jau taip viešai čia mane prispaudėt, tai tikrai turiu kuo greičiau užbaigt savo odę kavai. biggrin.gif Kadangi namie baigėsi spausdintuvo rašalas, tai nešuosi skrebuką ryt į darbą - bandysiu ten užbaigt... rolleyes.gif Aš gi taip juo užkrečiau savo jauniausią sesutę, kad ji irgi suskrebino LO apie kavą. Juokingiausia, kad mes suskrebinom tą pačią nuotrauką ir parinkom aprašymui tuos pačius žodžius apie kavą... blink.gif Tai mano buvo pirmienybę, tad sesei teko skubiai rinkt kitus žodžius. biggrin.gif Ji jau užbaigė LO, bet nenoriu fotkint lepos šviesoje doh.gif Ryt bandysiu darbe...

Aš daug šneku, pfffff....

QUOTE
Tai šį skrebuką padovanoji V.? Patiko man jo taktika kad galbūt pagerins jo šancus rasti žmonelę...fainas vaikinas, ir įdomi asmenybė  biggrin.gif 


Aha, dovanosiu jam, spec. jam dariau gi. Dėmesio neįsipareigojusioms merginoms: 26 m. linksmas, simpatiškas vaikinas ieško žmonos lotuliukas.gif Jis turi labai pozityvų požiūrį į gyvenimą, tad neleis tau liūdėti. biggrin.gif

P.S. Irma, o tu vistiek nemirtinga. Aš jau galvojau, kad negreit dabar skrebinsi, betgi, pasirodo, ir su 1 akim gali. lotuliukas.gif

Marika, mano sveikinimai tau Irmos bloge clap_1.gif

P.S. galvoju, gal man reikia vėl viešai pasižadėt, kad sudalyvausiu konkurse.... blush2.gif
Papildyta:
Glide, vos neužmiršau doh.gif Kokie gražūs tavo atvirukai.... Pirmieji tokie dailūs ir atrodo tokie trapūs kaip snaigės... wub.gif O kiti tokie šventiniai wub.gif
Atsakyti
hm...kaip cia pasakius del to gofruoto kartono kuris nieko nekainuoja... g.gif

Pries kelis menesius gal ir buciau jo pasilikus, nes daug visokiu siuntu turejau...O dabar vat ziuriu, kad gal nieko ir neturiu jei didesniam projektui (skebui). Bus matyt!

Kas dalyvauja?

mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 17, 07:55)
hm...kaip cia pasakius del to gofruoto kartono kuris nieko nekainuoja... g.gif

Pries kelis menesius gal ir buciau jo pasilikus, nes daug visokiu siuntu turejau...O dabar vat ziuriu, kad gal nieko ir neturiu jei didesniam projektui (skebui). Bus matyt!

Kas dalyvauja?

mirksiukas.gif

rolleyes.gif nueik i kokia krautuve ar prekybcentri ir paprasyk pardaveju mirksiukas.gif Jei yra noras atsiras ir budas smile.gif

As vakar beveik baigiau skrebuka....tai bus pirmas skrebukas skrebintas prie zvakiu sviesos (vakar vakare praradome elektra, bet muza pas mane sveciavosi tai visas zvakes uzdegiau kad ji neiseitu biggrin.gif romantika wub.gif
kaip sakau...jei yra noras...
QUOTE
ji irgi suskrebino LO apie kavą.

as kazkam esu zadejus skrebuka apie Starbucks, bet ax.gif neikvepia mane apie tai skrebinti...pakolkas. Nors nuotraukas jau turiu atspausdintas.
QUOTE
Aš daug šneku, pfffff....

sneki cia taip daznai kaip ir skrebini tongue.gif
QUOTE
P.S. Irma, o tu vistiek nemirtinga. Aš jau galvojau, kad negreit dabar skrebinsi, betgi, pasirodo, ir su 1 akim gali. 

Isgasdinai sakydama kad mano muza pas tave lankosi...bijojau kad tu ja ten privaisinsi viskuo ir ji nesugris pas mane biggrin.gif


Atsakyti
sveiki žinau vieną forumiuką kuriame moko skrebinimo jei kam reikia tai www.rankutes.eforum.lt blush2.gif
Atsakyti
As dar nepasveikinau sio konkurso nugaletojos. Marika thumbup.gif man tavo skrebuko ideja labai labai patiko. Buvo be galo smalsu paskaityti tuos atsakymus ir palyginti nuotraukas. tikrai superine mintis.

Irma tavo paskutinysis darbukas man labai patiko , spalvos tokios thumbup.gif ir tos geles. Reikia ir man pamegint ta gele-armonikele. maciau pas assol gyvai, labai efektingai atrdo.
Atsakyti
Irma - Ne, i parduotuve tikrai neisiu ir neprasysiu ax.gif nera tas noras mano toks didelis matyt, cha, cha biggrin.gif
Beje as ten nesiskundziau ir neieskojau preteksto nedalyvauti. Tu matyt netaip supratai 4u.gif
Kaip ir sakiau, bus matyt su dalyvavimu. Vos aprepiu tai ka jau pradejus. O laiko vis mazeja ir mazeja iki dvieju dideliu ivykiu... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 17 lapkričio 2010 - 16:46
sveikutes (-i) 4u.gif siandien patikrinau, ar shoppingas gydo, TAIP jis gydo - tikra tiesa lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif kas ka skrebinat?

QUOTE(Glidė @ 2010 11 16, 13:50)
Kol kas kvieciu pasiziureti atviruku papildyma:
http://meadowofthesky.blogspot.com/


man labai labai labai labai grazu wub.gif drasiai galiu vadinti tave atviruciu profe thumbup.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 16, 20:19)
Štai ir mano šviežiena.


Irma bigsmile.gif kaip grazu... kol suvokiau, kurioj vietoj cia tas kartonas panaudotas doh.gif super... einu komentuot i bloga wink.gif

dar norejau paklausti, ar as galiu kazkaip patobulinti savo skrebuka (konkursini), palikdama tas teksto juosteles (jos priklijuotos)? gal man jas paspalvoti biskiuka? pasiuvineti po jom, ar prisegti bradsus kokius?

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 17, 15:55)
Kas dalyvauja?


as, aisku biggrin.gif dar turiu ana uzbaigti, o tada kibsiu i sekanti wink.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 17, 16:43)
Isgasdinai sakydama kad mano muza pas tave lankosi...bijojau kad tu ja ten privaisinsi viskuo ir ji nesugris pas mane


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(ader @ 2010 11 17, 16:54)
As dar nepasveikinau sio konkurso nugaletojos. Marika  thumbup.gif man tavo skrebuko ideja labai labai patiko. Buvo be galo smalsu paskaityti tuos atsakymus ir palyginti nuotraukas. tikrai superine mintis.


aciu labai wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 17 lapkričio 2010 - 17:58
Marika Shopping'as - Zinoma, kad gydo! ir ka jau taip tu ten pirkai? ax.gif

O del skrebuko as nesugalvoju ka tau patart. Mano galva kazko tuscia. Beje, naktimis sapnuoju skrebus, popierius, spalvas, kaip jas geriau sudeti ir t.t....Ir taip visa nakti, lauzytu miegu iki pat ryto....jau negerai cia manau lotuliukas.gif
Atsakyti
Marika man irgi tustoka, ypac desine puse, ten maziau nuotrauku. Gal dar kokius dekoratyvinius apskritimus iskirsti ar kokias geles?
lotta zn kad pas tave svarbesni reikaliukai jau matosi horizonte mirksiukas.gif o jei ne paslaptis kada tau terminas nustatytas g.gif bus dviguba svente su Kaledom thumbup.gif..tik bus liudnoka kad dingsi is eterio netrumpam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 17 lapkričio 2010 - 19:18
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 17, 20:02)
*Marika Shopping'as - Zinoma, kad gydo! ir ka jau taip tu ten pirkai?  ax.gif

**O del skrebuko as nesugalvoju ka tau patart. Mano galva kazko tuscia. Beje, naktimis sapnuoju skrebus, popierius, spalvas, kaip jas geriau sudeti ir t.t....Ir taip visa nakti, lauzytu miegu iki pat ryto....jau negerai cia manau  lotuliukas.gif


*kailinius ir rankine blush2.gif
**man reik ramybes valandeles ir gal pati ka nors sumastysiu, nes dabar be sansu... nebent vonioj uzsidaryciau arba nakti sedeciau, o pastebejau, kad nesigalvoja man nakti visiskai - is peledos vytureliu pavirtau
Papildyta:
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 17, 20:16)
Marika man irgi tustoka, ypac desine puse, ten maziau nuotrauku. Gal dar kokius dekoratyvinius apskritimus iskirsti ar kokias geles?


jo jo... ten desinej pusej butinai dar desiu ka nors... tiesiog nebespejau konkursui pabaigti, kaip priklauso... tiek man daug jausmu sukelia ir emociju tas skrebukas... norisi taip nuo dusios padaryti, kad ir netobulai, bet, kaip minejau, reik ramybes valandeles... geriausiai butu absoliuti tyla ir vienuma biggrin.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

aciu uz pastangas, mergaites 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Irma - estimuota data - jau siam sekmadieniui! Pirmagimis wink.gif Bet gi kaip ir visos mamos zino - gali but bet kada, o gal net dar 2 sav ilgiau wink.gif


as irgi pagalvoju...ar bus laiko skrebinti...siaip juk jie miega daug...per ta laika gal kaip nors. Bet zinoma, viskas nauja, galva bus apsisukus! tikiuosi, viliuosi ir labai noriu kad to laiko butu! Cia juk pats svarbiausias skrepas butu! Beto kaledos arteja! O as jas taip myliu! wub.gif

Marikana Ohoho, kas per shoppingas! Fainai! Kailinius tik triusio ir karakulio teturejus, bet ir tai maza kaip buvau! Anglijoj nususciau su kailiniais! doh.gif O kokius tu prigriebei?
Atsakyti