Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

user posted image

rodau savo vakaryksti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 16, 11:26)
Stai mano konkursinis pavadintas: Crazy Beautiful

Mano ideja buvo tokia labai panasi lotuliukas.gif Mielas darbelis ir aprašymas, tik man tas raudonas poperius neisipaišo 100 proc g.gif

QUOTE(ader @ 2011 01 16, 11:42)
rodau savo vakaryksti smile.gif

Na taip vitage thumbup.gif labai grazu wub.gif
Atsakyti
As vienu metu darau tris darbelius, siandien pabaigsiu ir reiks nufotografuoti, rytoj galeciau pasirodyti, tik nezinau kaip seksis ikelti i foruma. Pirma karta bandysiu listi i eteri... ax.gif
Atsakyti
QUOTE
rodau savo vakaryksti

pavadinciau tavo darbeli romantisku vintage. Retro nelabai, kadangi retro daugiau 50-60m. stilius . Grazu 4u.gif
QUOTE
Mano ideja buvo tokia labai panasi  Mielas darbelis ir aprašymas,*** tik man tas raudonas poperius neisipaišo 100 proc 


Tikiuosi visvien skrebinsi ir sudalyvausi konkurse, nors ir butu panasu 4u.gif

***Ar ne tu anksciau pasisakei kad niekaip neprisipratini prie raudonos spalvos? g.gif tongue.gif
O man tas raudonas rastuotas popierius kaip tik smile.gif Kodel raudona? Todel kad simboliskai veikia = raudona juk meiles spalva, puikiai simbolizuoja mano meile suneliam. Dar raudona....Kadangi juodas pagrindas tiesiog prasosi kazko ryskesnio, taip pat juodai/baltos nuotraukos irgi labai kontrastingos tai irgi prasosi kazkokios spalvos kuri 'pop'- issoka tiesiog, ir dar tinka savo motyvais kurie atkartoja tapetu rasta nuotraukoj...man asmeniskai labai dera, ir apie joki kita varianta net negalvociau ax.gif Bet kiekvienas sau mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Amira4 @ 2011 01 16, 06:30)
As vienu metu darau tris darbelius, siandien pabaigsiu ir reiks nufotografuoti, rytoj galeciau pasirodyti, tik nezinau kaip seksis ikelti i foruma. Pirma karta bandysiu listi i eteri...  ax.gif

thumbup.gif labai labai lauksiu pamatyti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 16 sausio 2011 - 15:25
QUOTE(Amira4 @ 2011 01 16, 14:30)
As vienu metu darau tris darbelius, siandien pabaigsiu ir reiks nufotografuoti, rytoj galeciau pasirodyti, tik nezinau kaip seksis ikelti i foruma. Pirma karta bandysiu listi i eteri...  ax.gif

oi lauksim lauksim 4u.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 16, 16:02)
Tikiuosi visvien skrebinsi ir sudalyvausi konkurse, nors ir butu panasu 4u.gif

***Ar ne tu anksciau pasisakei kad niekaip neprisipratini prie raudonos spalvos? g.gif  tongue.gif
O man tas raudonas rastuotas popierius kaip tik smile.gif

jau beveik padariau ax.gif liko pavadinima sugalvoti, angliškas limpa, o va lietuviško tinkamo atitikmens, kad perteiktų teisingai mintį nerandu doh.gif
***ne, ne aš ax.gif raudona viena iš mano mėgstamiausių spalvų mirksiukas.gif

Man tavo skrebuko pagrindinė nuotrauka tokia superinė wub.gif
Na tiesiog kažkaip gal tas popierius daug dėmesio pritraukė, užkabino akį per ilgam g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Glidė: 16 sausio 2011 - 15:54
QUOTE
jau beveik padariau  liko pavadinima sugalvoti, angliškas limpa, o va lietuviško tinkamo atitikmens, kad perteiktų teisingai mintį nerandu 

Oho! tu greitai apsisuki biggrin.gif thumbup.gif labai lauksiu. O del pavadinimu...esu laiminga kad gyvenu JAV ir skrebinu angliskais pavadinimais,...manau tai privalumas kadangi tiek zinomu dainu, filmu, gudriu issireiskimu...retai kada imanoma rasti lietuviska atitikmeni.
QUOTE
Man tavo skrebuko pagrindinė nuotrauka tokia superinė 
Na tiesiog kažkaip gal tas popierius daug dėmesio pritraukė, užkabino akį per ilgam

Pradiniej skrebinimo stadijoj planavau klijuot pagrindine nuotrauka ant balto paspartuko, bet greitai nurasiau ta minti kadangi pagrindine foto didziausia uz kitas mini, tai savaime tampa 'focal/pagrindine. Taip pat tas raudonas popierus staciai eina po pagrindine foto tai papildomai akcentuoja demesi butent i sia foto. ir Pagaliau juodai/balta nuotrauka atsoka nuo raudono pagrindo o nesusilieja kadangi spalvos kontrastingos.
Man tas rastas ne per margas o labai smulkus ax.gif . Primerkus akis netgi dingsta ir atrodo lyg vienspalvis raudonas lapas. Vz, apgalvojau si sprendima smile.gif
Bet aciu uz uzvesta diskusija 4u.gif Man beziurint i kitu darbelius (nekalbu apie tik cia SM, bet aplamai netgi JAV SB spaudoj), beveik visad panagrinejant LO, atrandu ka nors kur buciau kitaip darius, ar kazkas nesiziuri mano akimis. Bet juk tame ir skrebo sarmas...savas skonis ir savitas zmogaus braizas cool.gif
Atsakyti
Irma, kai pamačiau tavo skrebuką, iš karto kilo noras sudalyvauti konkurse bigsmile.gif , nu toks gražus jis man wub.gif , tiesiog prikeliantis kūrybines mintis thumbup.gif

Įkeliu savo vakarykščio skrebuko kokybiškesnę nuotrauką, nes vakar gavau labai teisingą pastabą iš Žmogiukės apie darbelio mėlynumą. Na jame iš tiesų vyraujanti spalva mėlyna, bet ta, kuri buvo vakarykštėse nuotraukose, buvo kiek "persūdyta". Aprašymas ant "medinio" tagiuko kitos pusės ir mano bloge.

user posted image
Atsakyti
QUOTE
Irma, kai pamačiau tavo skrebuką, iš karto kilo noras sudalyvauti konkurse  , nu toks gražus jis man  , tiesiog prikeliantis kūrybines mintis

Aciu 4u.gif
bigsmile.gif Tikiuosi kad sudalyvausi...daug laiko liko tad tikrai pasistenk 4u.gif Taip idomu pamatyti kitu interpretacijas.
QUOTE
Įkeliu savo vakarykščio skrebuko kokybiškesnę nuotrauką,

WOW!!!! Dabar zymiai graziau ziurisi bigsmile.gif Ankstesnes nuotraukos prasta kokybe labai nuvertino si skrebuka, kuris zinojau kad realiai atrodo stulbinanciai grazus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(As sol @ 2011 01 16, 16:22)
Įkeliu savo vakarykščio skrebuko kokybiškesnę nuotrauką, nes vakar gavau labai teisingą pastabą iš Žmogiukės apie darbelio mėlynumą. Na jame iš tiesų vyraujanti spalva mėlyna, bet ta, kuri buvo vakarykštėse nuotraukose, buvo kiek "persūdyta". Aprašymas ant "medinio" tagiuko kitos pusės ir mano bloge.

O, kitas vaizdas! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 16, 17:21)
*Oho! tu greitai apsisuki biggrin.gif  thumbup.gif  labai lauksiu. O del pavadinimu...esu laiminga kad gyvenu JAV ir skrebinu angliskais pavadinimais,...manau tai privalumas kadangi tiek zinomu dainu, filmu, gudriu issireiskimu...retai kada imanoma rasti lietuviska atitikmeni.

**Bet aciu uz uzvesta diskusija 4u.gif  Man beziurint i kitu darbelius (nekalbu apie tik cia SM, bet aplamai netgi JAV SB spaudoj), beveik visad panagrinejant LO, atrandu ka nors kur buciau kitaip darius, ar kazkas nesiziuri mano akimis. Bet juk tame ir skrebo sarmas...savas skonis ir savitas zmogaus braizas cool.gif

*Zinai, paliksiu anglišką, pas mus visi supras ax.gif
** net jei neprašai, išdrįstu pasisakyti kas žiūrisi kitaip, nes tik taip sužinosim kodėl padarei būtent taip, o ne kitaip ir iš to tikrai kažką sužinosim ir išmoksim 4u.gif
QUOTE(As sol @ 2011 01 16, 17:22)

Įkeliu savo vakarykščio skrebuko kokybiškesnę nuotrauką, nes vakar gavau labai teisingą pastabą iš Žmogiukės apie darbelio mėlynumą. Na jame iš tiesų vyraujanti spalva mėlyna, bet ta, kuri buvo vakarykštėse nuotraukose, buvo kiek "persūdyta". Aprašymas ant "medinio" tagiuko kitos pusės ir mano bloge.

ruošiausi tau rašyti kad atsiųstum nuotrauką pakoregavimui, tikrai baltos spalvos balansas buvo pasiklydęs mirksiukas.gif

Dabar super, visu gražumu matosi, natūralios gamtos detalėsw daug šarmo duoda thumbup.gif
Atsakyti
Rodau pirma savo darbeli 4u.gif
http://www.flickr.co...N05/5361454000/
Atsakyti
Oho, Amira, nustebinai swoon.gif Nerealiai patiko darbelis. Dievinu raudonos-juodos-baltos derinį, o tavo skrebuke popieriai, jų raštai taip organiškai dera. Super thumbup.gif Kaip pirmam darbeliui, tai laaabai aukštas lygis smile.gif
Atsakyti