Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Aciu Ignac. Gal ir tu sudalyvausi biggrin.gif ?
Atsakyti
Galvojau apie tai. Jei rasiu laiko tai butinai sudalyvausiu, taciau zadet negaliu. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 09 sausio 2011 - 21:23
Jeeega! Vakar vakare baigiau pirma siu metu skrebinta darbeli thumbup.gif Laukiu kada saule pakils kad galeciau nufotografuoti.
Kas ka skrebina?
Atsakyti
as skrebinu apie 2 apuokus lotuliukas.gif liko prigalvot koki blyna, kad uzmaskuot viena klaidele ir savaitgali fotkinsiu biggrin.gif
Atsakyti
pabaigiau bigsmile.gif kaip faina vel skrebint nu engaliuuuuuuu
Atsakyti
user posted image

user posted image

Pagaliau galiu pasirodyti po ilgos pertraukos
clap.gif

Daryta vieno štampukų gamintojo konkursui.
Daug daugiau nuotraukų, bei aprašymas įkelta tinklalapy čia
Užsukite į svečius 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 10 sausio 2011 - 20:18
as jau apziurejau bloge. norejau paklaust. O cia tik is dvieju lapu tas albumukas, ar yra ir daugiau ?
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 01 10, 13:26)
as jau apziurejau bloge. norejau paklaust. O cia tik is dvieju lapu tas albumukas, ar yra ir daugiau ?

Tik iš dviejų pagrindinių lapų, o tie tag'iukai kaip mini puslapiukai. Spec. pasirinkau tokį formatą kadangi konkursaui beveik visi siunčia tradicinius skrebukus, tad tikiu kad nukrypimas nuo kas įprasta pagerins mano šancus laimėti ax.gif
Papildyta:
...dar dadėjau paskutinė nuotrauką kad blogoji mini albumo pusė/nugara matytūsi 4u.gif
Atsakyti
Oho, Irma, čia tai aukštasis pilotažas bigsmile.gif Labai profesionaliai atlikta thumbup.gif

O aš ateinu visa valentiniškai nusiteikusi su darbeliu, kuris ilgai laukė savo eilės ir prašėsi įgyvendinamas. Taigi vualia, skant smile.gif

user posted image

Užeinam į svečius, kritikuojam ir komentuojam mirksiukas.gif
http://neandertaliete.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE
*Oho, Irma, čia tai aukštasis pilotažas  Labai profesionaliai atlikta 

**O aš ateinu visa valentiniškai nusiteikusi su darbeliu, kuris ilgai laukė savo eilės ir prašėsi įgyvendinamas. Taigi vualia, skant 

*Aciu labai labai 4u.gif
**Pakomentavau bloge mirksiukas.gif
Atsakyti
cia taip tylu unsure.gif Galvojau kad po svenciu skrebukai kai grybai po lietaus pasipils g.gif
Bent as skrebinu smile.gif Siandein sumeciau greituka po kelias min. cia ir ten, vis pribegdama nuo/prie vaiku. MB mano skrebinimo buda pramine "attention deficit scrapping"= Demesio stokos skrebinimas lotuliukas.gif Taip man imanoma ir greit susimeta negu laukti tu stebuklingu keliu valandu kurios taip ir neatsiranda.

Jau beveik ikeliau, tik aprasyti reikia smile.gif
Kas kuom uzsiima?
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2011 01 12, 20:36)
Jau beveik ikeliau, tik aprasyti reikia smile.gif
Kas kuom uzsiima?

Rodyk rodyk mirksiukas.gif
Kas ka daro - mes tai su MB gulim ir ziurim House M.D. lotuliukas.gif
Atsakyti