Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Sveikos darbštuolytės, su Naujais metais thumbup.gif

Pasirodo būsiu pirma šiais metais rolleyes.gif

Žadėti du skrebukai:
user posted image

user posted image

Dariau pagal page maps schemutes.
Turiu dar viena prašymą padaryti mergaitei gimtadienio proga nuo tėvelių skrebuką, tai einu darbuotis 4u.gif
Atsakyti
Glide: uzsukau i bloga komentuot, bet ten matau neikeliai.

Taigi, abu skrebukai dailus, bet man antras labiau 4u.gif (oops...parasiau kodel, bet istryniau...nevisi pageidauja pastabu, tad naujiem metam mano tikslas buti pastabesne siuo atzvilgiu mellow.gif

Siaip, Tavo fotografija visad tokia 'timeless' klasika wub.gif , aisku padeda kad spausdini j/b, bet aplamai... daugmaz visose nuotraukose pas tave uzfiksuojama emocija. Kartais uzmirstu paciu skrebuku apipavidalinima, bet tavo nuotrauku neuzmirstu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 03 sausio 2011 - 22:44
Dekui Irma 4u.gif Neparasiau, bet kritika visada priimu mirksiukas.gif
Net isijungiau visas skrebuku foto kad paziureti, nejaugi visi su nespalvotom nuotraukom, pasirodo apie puse lotuliukas.gif

P.S. Gal reikia fotografija pradeti rimtai uzsiimineti g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
P.S. Gal reikia fotografija pradeti rimtai uzsiimineti

Tikrai verta apie tai rimtai pagalvoti 4u.gif
'Candid' fotozurnalistinio stiliaus fotografija yra tavo zanra wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 04 sausio 2011 - 09:34
Glide man labai patiko tavo skrebukai! Ir spalvos ir visas isdestymas, labai sauniai pasidarbuota!

O del skrebinimo Irma laukiu nesulaukiu, kada tas tinkamas laikas prieis, ateis man....su mazais vaikais nelengva, o ir laiko tik minutes...kazkada, kazkada - kaupiuosi tam wink.gif
Atsakyti
Aciu Lotta 4u.gif Kaip tavo atzalele? bigsmile.gif

Padariau dar viena vakar, irgi pagal schemute, tik nepamenu kieno, jau seniai ja nuziurejusi buvau ax.gif Toks saldesnis, darbelis, kiek kitoks, bet vistiek mielas ax.gif Jei gausiu sutikima mamos mergaites, tai ikelsiu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu pagaliau thumbup.gif
Glidė ledus pralaužė mirksiukas.gif
Man abu supetiniai, bet antras labiau blush2.gif Gal dėl nuotraukoje įamžintos nuotaikos g.gif
O tu dėl fotografavimo išties pamąstyk ... Sako sunkiausiai, tai vaikus fotografuoti. Jei tau taip gaunasi ... tai visa kita kaip sviestu eis mirksiukas.gif

Irma, laukiu nesulaukiu tavo darbų. Kiekvieną rytą užeinu į blogą. Nu kada pagaliau ...
Atsakyti
QUOTE(Sanrita @ 2011 01 04, 15:57)
Nu pagaliau  thumbup.gif
Glidė ledus pralaužė  mirksiukas.gif
Man abu supetiniai, bet antras labiau  blush2.gif Gal dėl nuotraukoje įamžintos nuotaikos  g.gif
O tu dėl fotografavimo išties pamąstyk ... Sako sunkiausiai, tai vaikus fotografuoti. Jei tau taip gaunasi ... tai visa kita kaip sviestu eis  mirksiukas.gif

Irma, laukiu nesulaukiu tavo darbų. Kiekvieną rytą užeinu į blogą. Nu kada pagaliau ...

Tai mes cia pakaitom su SB pafotkinam, kol maza auginsiu reiks bizniuka prasukti lotuliukas.gif

Nejaugi niekas daugiau neturi nauju darbeliu? ax.gif
Atsakyti
as darau darau viena. vakar pradejau, siandien tikiuosi baigti nedaug liko smile.gif paprastutis toks.
Atsakyti
QUOTE(ader @ 2011 01 05, 03:51)
as darau darau viena. vakar pradejau, siandien tikiuosi baigti nedaug liko  smile.gif paprastutis toks.

lauksim 4u.gif Daznai tie 'paprastuciai' taikliau apibudina iamzinta momenta negu tie super dekoratyviniai kurie puosia daug, bet mazai ka pasako 4u.gif
Atsakyti
Glide, dekui gerai atzalele auga, jau 6 sav! Kur tas laikas ir prabego?! wink.gif
Kiek dar tau liko nesiot?
Atsakyti
Pabaigė skrebinimo priemonių temą ir naujos neužvedė g.gif
Todėl labai atsiprašau, teršiu čia blush2.gif
Patarkit kaip, iš kur ir per ką parsivežti albumų porą skrebukams dėti g.gif
Atsakyti