Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Labai tema uztilus...

As patersiu eteri biggrin.gif rezultats gavos mazdaug toks:

user posted image

user posted image

Kai jau ipusejau, supratau, kad uzsiknisiu, nes neturiu tu protingu masinu, kur detales ir raides iskirtineja, tad gelytes paisiaus ir karpiau zirklem, o raides nusprendziau nuprikt. Dar ilgai kuriau, kaip ta lankstyta gele padaryt, radau tokioj vaikiskoj knygutej pvz. Kai jau baigiau 5, pagalvojau, kad gal panarsysiu internete. Radau, kad tas rosette flower daro su spec lenta ir spec klijais, o as vargau siaip lankstydama ir siulais siudama biggrin.gif
Svarbiausia, kad mazoji apsidziauge dekoracijom o as si ta ismokau naujo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katu: 29 gruodžio 2010 - 19:21
Katu - fantastika thumbup.gif wub.gif Kiek darbo įdeta ir kaip gražu wub.gif

O aš pasirodo fotika pas tevus palikau doh.gif

Bet pasigirsiu, vakar padariau skrebuką ir šiandien net du ax.gif prisiverčiau blush2.gif Pagal page maps schemas bet vistiek rezultatas - skrebukas rolleyes.gif Gal ryt parsivešiu fotkiką, gi reikia blogą prieš naujus atnaujinti lotuliukas.gif
Atsakyti
Katu wub.gif verta pastangu kadangi rezultatas thumbup.gif . o apie paper rosettes, tai tabar uzejus ju tendencija. Spec kliju ar priemoniu nereikia...youtube yra nemazai pavyz. kaip paciai pasigaminti mirksiukas.gif
Glide giriesi, giriesi bet be jokios vaizdines medziagos tongue.gif
saunu kad skrebini dazniau...manau gal todel kad susitvarkiai ir suorganizavai visas priemones i ta savo (dar nematyta) skrynia.

O as aptikau nerealia dizaineres galimybe, ir tureciau laiko daug egzemplioriu jiem priduoti, priskrebinti, bet esu taip toli nuo savo SB priemoniu verysad.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 12 30, 10:17)
Katu wub.gif  verta pastangu kadangi rezultatas  thumbup.gif . o apie paper rosettes, tai tabar uzejus ju tendencija. Spec kliju ar priemoniu nereikia...youtube yra nemazai pavyz. kaip paciai pasigaminti mirksiukas.gif
Glide giriesi, giriesi bet be jokios vaizdines medziagos tongue.gif
saunu kad skrebini dazniau...manau gal todel kad susitvarkiai ir suorganizavai visas priemones i ta savo (dar nematyta) skrynia.

O as aptikau nerealia dizaineres galimybe, ir tureciau laiko daug egzemplioriu jiem priduoti, priskrebinti, bet esu taip toli nuo savo SB priemoniu verysad.gif  cry.gif

Irma, tas toli - gal tu kartais LT? ax.gif
Atsakyti
O gal atostogauji, kokioje nors egzotiškoje vietoje? vacation4.gif
O kaip jūsų valstijoje reikalai su sniegu?
Atsakyti
SVEIKINU visas ir visus su Naujais Metais 4u.gif 4u.gif 4u.gif
nepasakyčiau kad aš esu 'atostogose' to žodžio prasme ax.gif ...nors taip atrodytų smile.gif

Taip aš esu toli nuo skrebinimo priemonių, bet nepertoli nuo laptopo....

Taigi Naujiem Metam labai noriu Jum pristatyti skrebukę kuri mane l.l įkvėpia. Kas netikėtina tai kad ji neperseniausiai pradėjo skrebinti, ir dabar renka įvairiausių konkursų laurus. Kvieču Jus į savo blogą susipažinti su Nadia mirksiukas.gif (vertimas lietuvių k. yra pačioj apačioj).
Interviu su Nadia

Atsakyti
Su Naujais metais visus ir visas! ploja.gif Kurybingu ir produktyviu metu! biggrin.gif
Atsakyti
Su Naujaisiais!!! supermama.gif
Atsakyti
VISAS IR VISUS SU NAUJAISIAIS 2011-AISIAIS METAIS!!! LINKIU, KAD SIE NAUJIEJI BUTU DAUG DAUG GERESNI UZ PRAEJUSIUOSIUS!!! newyear.gif

Katu, kaip nuostabiai papuostas kambarys ir kiek darbo thumbup.gif

QUOTE(Glidė @ 2010 12 26, 17:55)
Oi, negaliu nepasigirti ka gavau dovanų nuo Senio wub.gif
Ogi didžiulią skrynią savo gėriams susidėti, nieko net neįtariau


kaip fainai thumbup.gif net pavydu
Atsakyti
SU NAUJAIS METAIS! clap_1.gif 000059.gif
Atsakyti
Ramių ir kūribingų ateinančių metų clap.gif

Kas pirmas bus šiais metais su savo skrebuku ? g.gif
Atsakyti
g.gif kur Jusu skrebukai? nejaugi as busiu pirma po atostogu lotuliukas.gif
Man taaaaaaaaaip nagai niezti skrebinti kad negaliu daugiau...dienas skaiciuoju tiesiog kada prisesiu prie savo SB priemoniu smile.gif
Atsakyti