Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Ignai, skrebukas bigsmile.gif
Man patiko thumbup.gif Is tiesu, kai Irma pasake, norisi vienspalvio popieriaus akims pailsinti. Bet siaip man tai labai fainas darbelis. Pavadinimas labai gerai skamba (nors norint iziuret reikia kiek itempti akis) biggrin.gif
Atsakyti
Ar kas nors skrebina pries sventes? Pas mane tiek kurybisku minciu galvoj susisuke lyg sunarplioti siulai, bet deja...pakolkas nera laiko nei viena igyvendinti.
Labai laikiu nauju metu. Esu nemazai projektu, konkursu ir kitu darbeliu suplanavus smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 16 gruodžio 2010 - 15:29
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 12 16, 16:26)
Ar kas nors skrebina pries sventes? Pas mane tiek kurybisku minciu galvoj susisuke lyg sunarplioti siulai, bet deja...pakolkas nera laiko nei viena igyvendinti.
Labai laikiu nauju metu. Esu nemazai projektu, konkursu ir kitu darbeliu suplanavus smile.gif


As irgi laukiu svenciu periodo....bus mano vyras namie, daugiau laiko man ir skrebui bus....nes jau labai knieti leliu skrebinti wink.gif bet kazkaip dar laukiu kol viskas i savo vezes isivaziuos....dar laukia 'didelis darbas' uzduotis visokias padaryt kad auskariukus laimet, reiks ir ta nuveikt! Tavo Facebook'a jau uz'like'inau wink.gif

4u.gif
Papildyta:
Ir Ignac, koks saunus tavo darbelis, man labai labai patiko, viskas taip puikiai suderinta ir gofruotas popierius simtaprocentinai panaudotas! Kaip sakant WELL DONE, gerai nudirbtas darbas! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2010 12 16, 09:55)
As irgi laukiu svenciu periodo....bus mano vyras namie, daugiau laiko man ir skrebui bus....nes jau labai knieti leliu skrebinti wink.gif bet kazkaip dar laukiu kol viskas i savo vezes isivaziuos....dar laukia 'didelis darbas' uzduotis visokias padaryt kad auskariukus laimet, reiks ir ta nuveikt! Tavo Facebook'a jau uz'like'inau wink.gif

4u.gif
Papildyta:
Ir Ignac, koks saunus tavo darbelis, man labai labai patiko, viskas taip puikiai suderinta ir gofruotas popierius simtaprocentinai panaudotas! Kaip sakant WELL DONE, gerai nudirbtas darbas!  4u.gif

*man irgi knieti skrebinti, deja...reikes atideti visa si malonuma net 3 savaitem (!) jauciu busiu labai pikta ir ne tokia kantri su vaikais blink.gif
*** Nepamirsk paskelbti apie si konkursa savo bloge, ir palikti mano bloge komentara su nuoroda kad paskelbei. Nesmagu, bet ax.gif ne visos kvalifikuoja prizui. Vz, nepakanka palikti komentara: "itrauk mane i konkursa" ir ties tuo sustoti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 17 gruodžio 2010 - 23:30
laba dienele, uz lango taip graziai sninga wub.gif kaip jums einasi? ar laukiat svenciu? as visai laiko nebeturiu doh.gif

lotta, sveikinu sulaukus leliaus 4u.gif 4u.gif sveikateles jums
zmogiuke, tavo albumas labai grazus wub.gif

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 12 06, 14:28)
Su šiuo savo skrebuku apie kavą sudalyvavau veidaknygėj paskelbtame Paulig konkurse ir gavau kvietimą sudalyvauti nerealiame kinovakare su kava, vaišėmis, nerealiu šeimininku ir, manau, labai įdomia kompanija.


sveikinimai wink.gif aptikau netycia jusu su sese skrebukus FB wink.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 12 06, 20:57)


Irma, fantastika thumbup.gif pakomentavau blog'e

QUOTE(Ignac @ 2010 12 14, 23:27)
Sis skrebukas buvo tas nespetas i Irmos gofruoto kartono konkursa.


Ignai, man labai patiko thumbup.gif kliuna tik sunkiai iskaitomas pavadinimas, kuris susilieja su pagrindu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE
Irma, fantastika  pakomentavau blog'e

aciu ...man sis skrebukas irgi l.patinka. Ko nesimato, tai kad veliau dadejau 8x12" coliu spausdinta laiska kitoj pusej...gerokai issiliejau apie savo amziu, tikslus, hobius....gera terapija tokie skrebukai, bet manau sunams galbut bus idomu ateity pskaityti.4u.gif
gavau komentara, moderavau, jau rodo mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras!
greitai ir as ateisiu su kalediniu darbeliu newyear.gif Kazkuo nelabai iseina ideti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 18 gruodžio 2010 - 23:02
QUOTE(Leja1 @ 2010 12 18, 15:59)
Labas vakaras!
greitai ir as ateisiu su kalediniu darbeliu  newyear.gif  Kazkuo nelabai iseina ideti

yep, kazkodel nelabai iseina matyt wink.gif...
Ko tu cia mane kankini smalsumu rolleyes.gif
Atsakyti
Nu kazkokia nesamone, nerandu kur galima ikelti daugiau nuotrauku - padaryti albuma, kad nesisiustis jokiu programu (Jawa, Picasa...) Ar tokiu yra? nes nuotrauku 22 vnt... Cia pabandziau su Picasa tai kaip pradejo pumpuoti viska is kompo ar i ta programa, ar i interneta g.gif ...vienu zodziu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 19 gruodžio 2010 - 16:29
reikia pasirodyt kad nemiriau ir kad kazka darau lotuliukas.gif
pries sventes toks metas, kad gaminu vien dovaneles, smulkmeneles, tikriems skrebukams laiko nelieka. Bet turiu pasidziaugti kad bent jau draugai ir aplinkiniai pradeda ivertinti ir suprasti grozi bei svarba tokiu skrebuku. Parodau jums LO daryta kaimynei, cia jos dukryte nuo mazutes iki metuku. Kadangi teksto nepageidavo, tai isdeliau tik nuotraukas chronologine tvarka. Vardas kazkaip fotkintam variante nelabai matosi, nors realiai visai kitap yra. Visgiziema fotografuot net ir prie dienos apsvietimo sudetinga. smile.gif

user posted image
Atsakyti
miniukas, kuris ateme puse menesio doh.gif tilpo 23 foto, kiekvienas tagiukas yra su nuotrauka

http://img708.images.../pc170002n.jpg/

o stai geriu kiek dar atliko smile.gif

http://hotimg23.fotk...Picture-002.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 19 gruodžio 2010 - 17:58
Leja, pasidarbavai is peties thumbup.gif super albumukas. labai myliu tokius miniukus. Svajoju ir pati pagaminti toki su daug daug visokiu smulkmenyciu.
Atsakyti