Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 15, 18:06)
Marika, o atsakymai atsakymai kokie???? biggrin.gif Juk labai man idomu, kaip pasikeite atsakymai smile.gif
Ech, kaip gaila, kad neislaikiau nei vieno savo atminimo... kaip dabar butu faina pavartyti, paskaitineti  smile.gif


as tai turiu visko... net meiles rasteliu lotuliukas.gif

taigi, atsakymai:
tavo amzius
* 14 metu
** 28 metai
tavo hobi
* klausytis muzikos
** siausti internete ir apsipirkineti, leisti laika su tavim
koks tavo megstamiausias patiekalas?
* cepelinai, saslykai lotuliukas.gif
** Tiramisu, kiniskas maistas
koks tavo megstamiausias gerimas?
* sampanas thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif (jauciu, karta i metus gal ir tekdavo paragauti, bet gi reik mandrai parasyt)
** kokteiliai (alkoholiniai), sampanas, saldus vynas, bet ne kagoras
koks tavo mylimiausias daininkas (-e)?
* Imperio, Masterboy, Bon Jovi, Captain Jack (tu laiku topiniai)
** Lady Gaga, Madonna
ka galvoji apie mane?
* Gera drauge
** Esi labai gera mano drauge, galiu i tave kreiptis bet kuriuo metu ir bet kuriuo klausimu, tai svarbiausia man, kad tu salia po tiek metu wub.gif
palinkek man ko nors
* begalines meiles (o kas gi daugiau gali rupeti, kai tau 14 metu)
**Linkiu tau, kad kuo maziau butu liudnu akimirku, kad butum mylima, kad Mariukas augtu sveikas. Buk laiminga wub.gif
kada rasei? (data)
* 1996 05 28
** 2010 11 11

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 15, 18:07)
*Dėl naujo konkurso... Nustebau nemažiau nei tu, ko gero.  biggrin.gif  Negi tai bus gofruotas kartonas?  biggrin.gif

**O tam vaikinui tai patiko, kad šį darbelį jums parodžiau - jis sako, o, gal aš sau taip ir žmoną susirasiu.  lotuliukas.gif


* as ir taip pamaniau drinks_cheers.gif
** nu, va... ir tai yra budas ieskoti zmonos, pasirodo lotuliukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 15, 20:26)
Kada ir kur  įvyko tavo 1 šuolis parašiutu? ...


man labai patiko tavo interviu thumbup.gif thumbup.gif toks tikras interviu
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 15 lapkričio 2010 - 19:41
Oi, marikana, o jau tavo interviu koks... va toks wub.gif ir va toks lotuliukas.gif Nu kaip smagu pamatyti, kaip keitėsi draugės pomėgiai, bet svarbiausias - tu - išliko nepaveiktas laiko bei naujų madų. biggrin.gif
Papildyta:
Aš suskrebinau dar vieną LO (dėl kurio taip spirgėjau porą dienelių). ax.gif Susimetė per valandžiukę kaip tai netikėtai sau pačiai. Aš supratau - aš neturiu savo Mūzos. doh.gif Nes skrebinu tada, kai neskrebina Irma. Tada jos Mūza, kad nenuobodžiautų, ateina pas mane (laikinai). biggrin.gif Irma dabar nesveikuoja, tai jos Mūza pas mane sėdi... ax.gif

Tik Ji neprigriebė man iš Irmos lobyno pageltusio popieriaus gabalėlio, tokio, tarsi iš senovinio sąsiuvinio ar užrašų knygelės - ant jo noriu užrašyt aprašymą. Odę kavai... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 15 lapkričio 2010 - 20:12
Kokie faini jusu abieju interviu!!! Su didziausiu malonumu paskaiciau ir viena ir kita thumbup.gif Saunuoles esat tikrai.
O Marika tau dar baltai pavydziu, kad turi tokia tikra drauge nuo vaikystes.

Menuliuke, pamegink pasigaminti ta pageltusi lapeli su arbata, arba su rasaliukais pasendink (zodziu, neieskok preteksto nepabaigti mirksiukas.gif ). Ir paskubek rodyt mums naujai iskepta skrebuka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 15, 21:11)
*Nu kaip smagu pamatyti, kaip keitėsi draugės pomėgiai, bet svarbiausias - tu - išliko nepaveiktas laiko bei naujų madų.  biggrin.gif

**Tada jos Mūza, kad nenuobodžiautų, ateina pas mane (laikinai).  biggrin.gif  Irma dabar nesveikuoja, tai jos Mūza pas mane sėdi...  ax.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 15, 21:43)
*O Marika tau dar baltai pavydziu, kad turi tokia tikra drauge nuo vaikystes.

**(zodziu, neieskok preteksto nepabaigti  mirksiukas.gif )


*taip, drauge tai tikrai ilgamete turiu ir labai dziaugiuosi

**abi prajuokinot lotuliukas.gif Menulio dukte savo samprotavimais apie muza, o Zmogiuke teisingu pastebejimu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Menulio, tikrai gi gali pasendinti arbatos pakeliu... zodziu, gerai Zmogiuke sako, neissisukinek lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 15 lapkričio 2010 - 21:15
Ačiū visom už susirūpinimo laiškelius ir linkėjimus sveikatai 4u.gif
***
Turim praeito konkurso nugalėtoją rinktą randomizer programa. Užsukite į blogą pasveikinti čia first.gif

Nauja tema jau paskelbta čia

Konstruktyvi kritika tai kas jos prašė mirksiukas.gif , o kas ne, tada patylėsiu tongue.gif
Marika Žavus skrebukas, labai patiko pati mintis kaip palyginti jaunuolių interviu su dabartiniu suaugusių moterų. Turiu vaikystės draugės LT tokį interviu, būtų smagu dabar pakartoti tuos pačius klausimus smile.gif gal pamėginsiu.

Bendras vaizdas man...chaotiškas ax.gif . Tie klausimai iškarpyti ir primėtyti per abu lapus mano nuomone l.l didelę betvarkę daro. Nuotraukos nesubalansuotos, t.y jų daugiau kairėj negu dešinėj. Viskas atrodo l.l palaida.
Kaip aš būčiau skrebinus šį darberlį, tai būtų tik vieno lapo. Priklijuočiau dekoratyvinį voką ant lapo pagrindo į kurį įdėčiau nekarpytus interviu laiškiukus nuo tada ir dabar. Nuotraukytės man labai patiko kad apvalios...taip jas ir palikčiau. Be palaidų teksto juostelių bendras vaizdas būtų tvarka 4u.gif

Mėnulio dukra Tai šį skrebuką padovanoji V.? Patiko man jo taktika kad galbūt pagerins jo šancus rasti žmonelę...fainas vaikinas, ir įdomi asmenybė biggrin.gif

Ačiū abi kad atspausdinote tekstą, kadangi esu viena iš tų kuri pasiėma padidinimo stiklą jei neįskaito teksto lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 16 lapkričio 2010 - 00:33
Merginos, dėkoju už naujus namučius 4u.gif
Marikana, pritariu merginoms - puikus tavo LO. Ir didelė laimė turėti tokį žmogų šalia. 4u.gif Be to, iš tikrųjų, l.gražios esate abi 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Mėnulio dukra, kaip patiko tavasis LO. Dar pagalvojau, kaip puikiai įkomponavai tą kartoną. Ir interviu smagus thumbup.gif
Skrebuke Irma, tikiuosi geriau jautiesi 4u.gif
Atsakyti
laba diena 4u.gif kaip jums sekasi?

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 16, 01:31)
*Ačiū visom už susirūpinimo laiškelius ir linkėjimus sveikatai 4u.gif
***
**Turim praeito konkurso nugalėtoją rinktą randomizer programa. Užsukite į blogą pasveikinti čia first.gif

***Konstruktyvi kritika tai kas jos prašė mirksiukas.gif , o kas ne, tada patylėsiu tongue.gif
Marika Žavus skrebukas, labai patiko pati mintis kaip palyginti jaunuolių interviu su dabartiniu suaugusių moterų. Turiu vaikystės draugės LT tokį interviu, būtų smagu dabar pakartoti tuos pačius klausimus smile.gif gal pamėginsiu.


*tikekimes dabar jau gerai jauties? 4u.gif
**aciu labai! 4u.gif clap.gif clap.gif clap.gif puikus pakatinimas pabaigti skrebuka ir kuo geresni isspausti varianta is jo
*** labai aciu uz kritika.... 4u.gif 4u.gif 4u.gif butinai tobulinsiu wink.gif

QUOTE(aasta @ 2010 11 16, 09:52)
Marikana, pritariu merginoms - puikus tavo LO. Ir didelė laimė turėti tokį žmogų šalia.  4u.gif Be to, iš tikrųjų, l.gražios esate abi  4u.gif 


aciukas mirksiukas.gif

P.S. Irma, ten as pakomentavau konkursa tavo bloge, bet pamirsau pasirasyti wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 16 lapkričio 2010 - 11:27
Sveikutes, itemta savaite buvo pas mane, maze sirguliavo, o sia isleidau i darza ir bandau susitvarkyti daug nebaigtu darbeliu, prie uriu niekaip neprieidavo rankos po darbo doh.gif Kol kas kvieciu pasiziureti atviruku papildyma:
http://meadowofthesky.blogspot.com/

Po piet prisesiu jusu grozius pakomentuoti, bo tik permeciau akimis wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Aciu visom 4u.gif man situacija su akim gereja - irodymas, vakare baigiau konkursini skrebuka. thumbup.gif Dabar ryte laukiu saulutes kad galeciau nufotografuoti, ir tikiuosi neuzilgo ikelsiu.
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 16, 14:07)
Aciu visom 4u.gif man situacija su akim gereja - irodymas, vakare baigiau konkursini skrebuka.  thumbup.gif  Dabar ryte laukiu saulutes kad galeciau nufotografuoti, ir tikiuosi neuzilgo ikelsiu.

lotuliukas.gif Esi nemirtinga smile.gif)) Skrebas tave ir is numirusiu prikeltu lotuliukas.gif

Glide, labai grazus atvirukai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 16, 07:26)
lotuliukas.gif Esi nemirtinga smile.gif)) Skrebas tave ir is numirusiu prikeltu  lotuliukas.gif

Glide, labai grazus atvirukai  wub.gif

Įrodymas kad jei yra noras, įmanoma skrebinti ir su viena akimi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 15, 23:31)
Turim praeito konkurso nugalėtoją rinktą randomizer programa. Užsukite į blogą pasveikinti čia first.gif


Didziausi sveikinimai laimejus konkursa! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 16 lapkričio 2010 - 18:40