Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(agutis @ 2010 12 09, 12:29)
Skrebuke Irma didelis dėkui už atsakymus. Labai palengvėjo sužinojus, kad skrebinama viena pusė. Bet vėl gi, iškilo klausimas:o tai kaip kita pusė?ar į kitą pusę neišlys kokios nors prie gerosios pusės tvirtinamos detalės/gal tą blogąją pusę reikia kaip nors sutvarkyti?

blogoj skrebuku pusej viskas "negrazaus" matosi: uzlenkti vinukai, siules, lipni juosta, ir t.t.
Taip pat blogoj pusej labai daznai priklijuoju kisenukus teksto kortelem ties lapo virsutine dalim (jei nepavyksta ikomponuoti teksto ant pacio skrebuko, t.y geros puses.

pavyz. kaip siame skrebuke:
user posted image
Ties kiekvieno vaiko nuotrauka matosi teksto lapukas su uzrasu "pull"/traukti. Tos korteles individualiai apibudina suneliu asmenybe. Kisenukai kortelem priklijuoti blogoj pusej. Kadangi skrebo albumu imautes atdaros is virsaus, tad labai lengvai prieinama isitraukti kortele ar laiskiuka. Vz, kad skaityti, nereikes istraukti pacio skrebuko, o tiesiog praverti imaute ir istraukti kortele.
O blogos puses juk nesimatys kadangi sudesi 2-ju skrebuku blogas puses ir kartu idejus i viena imaute matysis tik 'geros' puses...vartysis kaip knyga.
tikiuosi ka nors supratai is mano painiavos biggrin.gif
Atsakyti
Labai ačiū už išsamų atsakymą, tikrai viska supratau...ot višta aš, net nepagalvojau, kad galima sudėti dvejų skrebukų blogąsias puses doh.gif Na kai tik išsivaduosiu iš gripo gniaužtų pradėsiu skrebinti, nes jau taip nageliai niežti, kad ui ui ui drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(agutis @ 2010 12 10, 05:03)
Labai ačiū už išsamų atsakymą, tikrai viska supratau...ot višta aš, net nepagalvojau, kad galima sudėti dvejų skrebukų blogąsias puses doh.gif Na kai tik išsivaduosiu iš gripo gniaužtų pradėsiu skrebinti, nes jau taip nageliai niežti, kad ui ui ui  drinks_cheers.gif

prasau aciuks.gif sveikatos ligoniukams. Pas musirgi ligoniu palata verysad.gif (mazasis jau trys paros kai vemia...net ramuneliu arbatos neislaiko skranduky, o didckis vakar pradejo) uff! sunki mum si ziema
Atsakyti
Tokia padėtis, kaip "ligoniukų palata" irgi gali būti tema naujam skrebukui lotuliukas.gif
Atsakyti
Gal kam bus aktualu - Timari parduotuvės nedidelis skyrelis yra ir išparduotuvių centre ''Parkas'', prekių nelabai daug, bet kai kurioms yra nuolaidos iki 50%, pvz. mažoms šventinėms dekoracijoms, įvairių spalvų mažoms širdelėms iš veltinio, mažom fėjom ax.gif (segtumams nebuvo nuolaidos, bet jų buvo įvairių spalvotų, blizgančių, su šventiniais motyvais)
Štai mano pirkiniai ax.gif (visiems, išskyrus segtukus, buvo pritaikyta nuolaida)
user posted image
Atsakyti
Laikyites visi ligoniukai 4u.gif sveikit greiciau.
Atsakyti
Vajėėėėėėėėėė kaip prieš šventes čia viskas merdi g.gif

Kad atstatyti šios temos pulsą, būtinai apsilankykite mano dienoraštyje... topsecret.gif saldainiukų siūlau čia.
Atsakyti
Ka gi... Labai jau cia tuscia. ax.gif Sis skrebukas buvo tas nespetas i Irmos gofruoto kartono konkursa. blush2.gif Kritikuojam ir komentuojam. 4u.gif


http://www.part.lt/i...7a5d9dd3216.jpg

(vis dar nemoku ikelt normaliai nuotraukos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ignac: 14 gruodžio 2010 - 22:29
Ignac Bandziau ikelti, pavyko, bet...kadangi nuotraukos nesumazinai tai siaubingai iskraipo visus remus cia, ir moderatores pasalins.Kita karta bandyk sumazinti apie kokia max 500x500 pikseliu kad ikelti i SM cia mirksiukas.gif
*Pirma apie nuotraukas: biggrin.gif Geras...snaiperis biggrin.gif turint salia toki kaimyna nereiketu man net sunio namus saugoti cool.gif I ka ten saudai man idomu: butelius, varnas, voveres? lotuliukas.gif
*Antra, Ikelu sio skrebuko nuoroda i konkurso tema. Nors ir nespejai, juk visvien darei konkursui, ir galbut kam nors pravers buytent tavo pavyz. mirksiukas.gif
*Ivertinimai/patarimai: Bendrai man labai patiko thumbup.gif Toks grynai vyriskas skrebukas: visos detales, spalvos...totali harmonija.
Man tik noretusi koki vienspalvi ruda/ryza pagrinda pakisti po nuotraukom ir kitom detalem. Gofruoto kartono liniju 'rastas', detales ir ju formos, nuotrauku kiekis viska padaro truputi marga-- ne spalvu atzvilgiu, bet ivairiais rastais. Norisi vienspalvio pagrindo akim pailset. Tada ir pavadinimas labiau atsoktu nuo pagrindo, o dabar tai ruputi kamouflazas...nors gal spec. cia toks efektas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 15 gruodžio 2010 - 06:08
Dekui. 4u.gif Ten ne as smile.gif Brolis varnas pasaudyt megsta. ( juokauju aisku) biggrin.gif O vienspalvio pagrindo man dabar irgi truksta ax.gif

P.S. Prie gofruoto kartono sunkoka priklijuot daug ka buvo. Bandziau karstais klijais, paprastais, dvipuse lipnia juostele...
Papildyta:
Turiu klausima. Daugiausiai Timas Holtzas darog tagus (ar kaip ten jie vadinasi). Kur dazniausiai jie yra naudojami? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2010 12 15, 07:33)
Dekui.  4u.gif  Ten ne as   smile.gif   Brolis varnas pasaudyt megsta. ( juokauju aisku)  biggrin.gif  O vienspalvio pagrindo man dabar irgi truksta  ax.gif  

P.S. Prie gofruoto kartono sunkoka priklijuot daug ka buvo. Bandziau karstais klijais, paprastais, dvipuse lipnia juostele...
Papildyta:
Turiu klausima.  Daugiausiai Timas Holtzas darog tagus (ar kaip ten jie vadinasi). Kur dazniausiai jie yra naudojami? blush2.gif

*** Tokiu atveju as visad naudoju Aleen's Tacky glue:
user posted image
Labai tirsti ir laiko viska. Ypac vartoju priklijuoti kartona/chipboard. Bendrai visi chipboard raidynai kaip American Crafts Thickers man atsoka - sausi klijai per silpni. Viska klijuoju su Aleen's klijais.
*** Gali papuosti dovana tokiu tagu; puikus skirtukas butu irgi; arba priklijuoti pavadinima ir uzdejus ant skrebuko bus kaip akcentas/puosni detale; arba daug tokiu pridares padaryk skyle juose, suverk juostele ar zieduku ir bus mini albumas...vz, daug ka galima su jais nuveikti wink.gif

Tim Holtz pagrinde skrebina tokius tagiukus kadangi jis skrebina ne sau o savo seminaram ir savos produkcijos demonstracijom. Ant tokio mazo ploto, labai greitai gali pavaizduoti ivairiausia technika. Holtzas pats pasisake savo bloge kad keliauja JAV ir po pasauli apie 330 dienas/metus: workshop/seminaram, CHA parodom, naujos produkcijos koncepsijos planavimui ir t.t. Jam skrebas yra darbas visa to zodzio prasme. Tagiukai nelabai ipareigojantys, o jei jis skrebina skrebukus, tai zenklas kad planuoja dar viena savo knyga isleisti biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 15 gruodžio 2010 - 16:51
M. Dekui labai! 4u.gif
Atsakyti