Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

sveikutes.

auksaranke, sveikinu nugalejus. labai fainas skrebukas.

pabaigiau dezute-dovanele. gaila negreit galesiu parodyt. turiu planu koki tradicini skrebuka sumest rytoj taip greitai greitai, bet jauciu, kad tai galeciau igyvendint teks atsikelt dar su tamsa lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, pabaigiau pagaliau savo odę kavai... biggrin.gif Kol ją baiginėjau, tai spėjau 2 Irmos konkursuose sudalyvaut. doh.gif Rodausi Jūsų teismui:

user posted image

O čia yra pirmasis mano sesutės skrebukas, kurį ji padarė įkvėpta mano "Odės kavai" smile.gif

user posted image

Juokingiausia ir nuostabiausia buvo tai, kad ji parinko tokius pačius žodžius skrebukui kaip ir aš, t.y. odę. Nežinodama, kokius žodžius naudosiu aš. Kadangi aš buvau pirma, tai sesutei teko rinktis kitus žodžius. smile.gif
Atsakyti
Menulio dukte abu skrebai labai grąžūs, ir aš užsimaniau kavos ...
Ir aš pasirodau su savo naujais darbeliais smile.gif
Naujas puslapis pasiekimų albume
http://picasaweb.goo...feat=directlink

Ir šiaip naujas LO
http://picasaweb.goo...feat=directlink
Labai laukiu atsiliepimų, visokių 4u.gif
Atsakyti
ddia, faini abudu thumbup.gif Mes su dukryte žiūrim ir guguojam, koks fainas mažius wub.gif
Atsakyti
Ode kavai thumbup.gif Jau senokai irgi noriu savo desertui padaryti darbeli, man tokia lengva, neipareiguojanti tema...

ddia
man truputi margas, bet jau meiles kiek ten matosi ideta wub.gif labai siltas uzrasas smile.gif O paspartukas koks netiktu po nuotraukom? gal labiau vaikus isryskintu g.gif
Atsakyti
Leja, tema tikrai neįpareigojanti, tu teisi. thumbup.gif

Pagaliau ir aš turiu progą pasigirti, kad laimėjau bent 1 konkursą. doh.gif Nes iki šiol tai tik meilėj sekėsi lotuliukas.gif

Su šiuo savo skrebuku apie kavą sudalyvavau veidaknygėj paskelbtame Paulig konkurse ir gavau kvietimą sudalyvauti nerealiame kinovakare su kava, vaišėmis, nerealiu šeimininku ir, manau, labai įdomia kompanija. yahoo.gif
Atsakyti
O! Sveikiname! Kaip idomu, o kas cia per "...veidaknygėj paskelbtame Paulig konkurse..."? kazkieno blogas? truputuka atraportuok paskui, gal kokiu apdovanuojimu gausi mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leja1: 06 gruodžio 2010 - 13:53
Ačiū smile.gif už komentarus
dėl pasparuko, aš ir norėjau dėti, bet netiko man nei viena spalva iš turimų, o tik po to kai suklijavau, sugalvojau, kad reikia rudą popierių dar paspalvinti, tokios visos detalės, tai jau po nuotraukom kažką dėt per vėlu buvo, tai taip ir liko. Galvojau gal pavedžiot, ar pabraukyt gal aplink?
Mėnulio dukra :)sveikinimai didžiausi, man taip ir atrodė, kad čia kažkoks paulig konkursinis smile.gif

leja1 veidaknygė tai facebook tongue.gif manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ddia: 06 gruodžio 2010 - 14:15
Mėnulio dukryte: thumbup.gif skrebukai. sveikinu su laimėjimu 4u.gif
Tavasis man labiau prie širdies, tikriausiai spėji kodėl--kadangi su aprašymu (nors gaila kad neįmanoma įskaityti). Juk nors ir tokia neįpareigojanti tema juk visvien tai būdas atskleisti dalelę savo asmenybės. Juk milijonai žmonių kasdien geria kavą bet kodėl Tu geri? Ar tik ryte ar ir vakare? Ar bent kokią kavą ar tik vieną brendą? ar juodą ar baltytą? ar esi priklausoma nuo kavos, t.y. ar be jos galvą skauda...
Vž tavo sesutės skrebukas man tik dekoratyvinis (nebent užrašas paslėptas), pradėjo su: "Laikas kavai ateina kai..." ir nebaigė sakinio ax.gif (Ir dar jos pavadinimas ne vientisas o labai išmėtytas...man taip nesižiūri" ax.gif
QUOTE
Kaip idomu, o kas cia per "...veidaknygėj paskelbtame Paulig konkurse..."?

Geras....prisižvengiau: veidaknygė=Facebook lotuliukas.gif
Gal galite kas apšviesti mane kaip čia ta lietuvių k. komisija veikia? Kokia prasmė yra sulietuvinti globaliai žinamus ir visiem atpažinamus pavadinimus??? rolleyes.gif tai sekant šia mintį, Hotmail=Karštas paštas, yahoo=Jėga, ...o kaip tada Google g.gif doh.gif
sorriukas už off-topic ax.gif
ddia thumbup.gif kad darbuojiesi ir randi laiko skrebinti su mažyliu.
Patiko man skrebukas...matosi kad daug detaliu apgalvota. Man tikrai per marga...l.l. trūksta paspartuko nuotraukom. Ir man asmeniškai nelabai patinka kada ant veidukų uždėti visokie karpiniai ar rėmeliai. Nebent jei akcentuoji kokią mažą detalę rankose ar šiaip ką eilinis žiūrovas pražiopsotų. O mažylių linksmi veidukai savaime pastebimi, juos dar kuom apkrauti (-) nuo nuotraukos kokybės...bent mano akimis ax.gif

***O aš vakar paryčiais baigiau dar vieną skrebuką. Nors atrodo minimalistinis bet ten tiek skirtingos technikos įdėta blink.gif ...o skrebo kambarys po skrebinimo, tai vaizdas kad viesulas prašlavė viską. Po poros val. pasistengsiu įkelti į blogą.
Atsakyti
QUOTE
veidaknygė tai facebook 


O jei lotuliukas.gif lotuliukas.gif nu geras! Cia kaip ir anksciau TV paskelbtas buvo vaizduokliu, ir t.t., t.t....
Atsakyti
QUOTE(Leja1 @ 2010 12 06, 09:21)
O jei  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  nu geras! Cia kaip ir anksciau TV paskelbtas buvo vaizduokliu, ir t.t., t.t....

lotuliukas.gif
o 'televizorius' tarybiniu laiku zodis tada?
Siunciu savo pipiriukus i mokykla ir tada prisesiu prie 'tinklalapio' biggrin.gif
Atsakyti
Menulio dukte, sveikinu laimejus thumbup.gif Smagus tavo kavinis skrebukas smile.gif Patiko pati ideja, kad apie kava. Tik irgi nusivyliau, kad neiskaitau, ka parasei lotuliukas.gif

Ddia, man labai patinka pasiekimu albumelis bigsmile.gif Taip idomu matyti, kaip leliukas auga. Liuks thumbup.gif Bet va skrebukas LO'iukas, tai man asmeniskai per margas...

O as ikeliau December Daily pirmas 3 dieneles. Kvieciu uzsukti cia.
Atsakyti