Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

O. Kokie nuostabus visu skrebukai. Tiesiog keri ju grozis... 4u.gif


QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 30, 15:11)
Kur dingo Ignac ar susilauksime is jo konkursinio?


Tikiuosi, kad sulauksite. Kaip ir viskas padaryta... Liko tik suklijuot. Taciau priemones visas paskolinau... Na nezinau kaip cia bus. Skrebuka tai tikrai uzbaigsiu. 4u.gif ax.gif (tikiuosi, kad ir iki konkurso pabaigos)
Atsakyti
QUOTE(ddia @ 2010 11 30, 13:17)
Keliu ir aš savo konkursinį, pas Irma dar nesimato.
Bus albumas  smile.gif

Puiki pradžia thumbup.gif lauksim galutinio rezultato mirksiukas.gif

QUOTE(justess22 @ 2010 11 30, 16:12)
Na, aš irgi išdrįsau šį kartą sudalyvaut Irmos . Tiesiog tai buvo proga pabaigti seniai pažadėtą darbelį wub.gif

Oi koks fainas thumbup.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 30, 17:11)
drinks_cheers.gif vis ta pati pagalvoju...Glide  thumbup.gif fotografe 4u.gif . Speju neikele i bloga kadangi tai dovana kuri dar neiteikta gavejai mirksiukas.gif

Dėkui mergaitės, stengiamės turėdami techniką pasimokinti ir su ja darbuotis ax.gif bet įtariu nestuke.gif fotesesijos neturėsiu doh.gif
Irma, dovana jau įteikta, bet į bloga nekelsiu, per daug žmonių kad visų atsiklausti, tai nenoriu labai viešinti blush2.gif

Ignac laukiam laukiam rezultatų drinks_cheers.gif
Atsakyti
hello 4u.gif biski uzsikuiciau pasaliniais darbais... doh.gif jauciuosi mokslininku biggrin.gif nes visiems reik padeti parasyti koki darba ar namu darba atlikti... ar dar koki biesa doh.gif

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 29, 13:07)
Nušoviau 2 zuikius: ir konkurse sudalyvavau, ir Vudžiui dovanėlę pagaminau.


toks tikras zvaigzdiskas skrebukas thumbup.gif

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 29, 14:12)
Cha, as kaip tik tuo metu su juo gruody mokiausi, niekad tada nebuciau pasakius jis ''iskils i kokias zvaigzdes''  mirksiukas.gif


o jis ne KTU HMF mokesi tuo metu?? kiek pamenu, ten pradzioj, o paskui isejo biggrin.gif

QUOTE(Isida @ 2010 11 29, 21:49)
Aš galiu patvirtinti, kad Vudžiui tikrai tavo dovana patiko.  ax.gif Šiandien grįždama iš darbo radijo laidos klausiausi, kur jis apie savo gimtadienį kalbėjo. Tai tavo dovana pateko į top 3.  biggrin.gif Sakė liko sužavėtas - netikėta, labai kūrybingo žmogaus daryta dovana ir pan. 4u.gif


va, cia tai super ivertinimas

QUOTE(Glidė @ 2010 11 30, 09:44)
Nešu savo paprastutį konkursinį. Buvo močiutės 80 metų jubiliejus, tai sudėjom visų anūkus ir šeimas


pritariu kitoms, tavo foto veza thumbup.gif

QUOTE(ddia @ 2010 11 30, 13:17)
Keliu ir aš savo konkursinį, pas Irma dar nesimato.
Bus albumas  smile.gif


thumbup.gif romantiska... smalsu pamatyti tesini

QUOTE(justess22 @ 2010 11 30, 16:12)
Na, aš irgi išdrįsau šį kartą sudalyvaut Irmos konkurse. Tiesiog tai buvo proga pabaigti seniai pažadėtą darbelį


koks traukiantis aki skrebukas bigsmile.gif patiko

QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 30, 19:43)
Padariau išvadą, kad skrebui geriausiai tinka naudot šiukšles.  lotuliukas.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
kokiu sauniu skrebuku prisiziurejau thumbup.gif atskirai kiekvieno nekomentuosiu, nelabai turiu kada, bet visi labai patiko. senokai besirodziau cia ir besigyriau, bet zinokit, skrebinu lotuliukas.gif ateis laikas pasirodysiu. tiesiog viskas vyksta tamsoje, nufotografuot be sansu. nemazai darbu iskeliavo neiamzinti verysad.gif nes reikejo skubiai padaryt. Bet pasistengsiu kaip nors savaitgali kai ka pabaigti ir kai ka parodyti smile.gif
sekmes konkurse dalyviams.
Atsakyti
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 30, 18:43)
Na bet Isida tu ir nustebinai mane  blink.gif 

P.S. Tiesa, Isida, o gal atsimeni, kokios kitos 2 dovanos dar pateko į jo Top3?  ax.gif

Smagu, kad nustebinau biggrin.gif O kitų dovanų nelabai pamenu, nes įtempusi ausis klausiausi, kas ten do skrebukas jį pradžiugino taip. Viena lyg ir buvo - knyga kažkokia su vaikais, vaikų planavimu ar pan. susijusi nuo jo buvusio prodiuserio. Žinau tik, kad Dūmo organizuoto striptizo seanso tarp jų lyg ir nebuvo hihihi.gif
Atsakyti
Kaip tylu ramu. Ka skrebinat?
Siandien lyg jau konkursas baigesi, ar ne?
Kazin kas laimejo, ir kokia nauja tema bigsmile.gif
Atsakyti
Tikrai tylu ramu ax.gif Šiandien kaunietės skrebukės buvom susibėgę į kasmėnesinį darbinį-plepėsinį susitikimuką 4u.gif Net pūga neatbaidė daugumos dalyvavusių lotuliukas.gif Labai smagiai vakarą praleidom darydamos kalėdinius atvirukus... gal po poros dienelių ir nuotraukas darbukų įkelsim, kai tik gausim iš mūsų fotografės mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 02 gruodžio 2010 - 23:52
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 12 02, 14:18)
Kaip tylu ramu. Ka skrebinat?
Siandien lyg jau konkursas baigesi, ar ne?
Kazin kas laimejo, ir kokia nauja tema bigsmile.gif

turime konkurso nugalėtoją thumbup.gif first.gif čia.

*Taip pat jei nepastebėsite bloge, sekantis konkursas bus tiktai kitais metais sausio men. (trumpos atostogos wink.gif
QUOTE
Šiandien kaunietės skrebukės buvom susibėgę į kasmėnesinį darbinį-plepėsinį susitikimuką

pavydziu ax.gif ...jei priimsite tai sekančiais metais rezervuoju vietą...tik please neprasykit pademonstruoti kaip skrebinu atvirukus lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikinu nugaletoja!!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 12 03, 00:19)
pavydziu ax.gif ...jei priimsite tai sekančiais metais rezervuoju vietą...tik please neprasykit pademonstruoti kaip skrebinu atvirukus lotuliukas.gif

Būtinai 4u.gif Pažadam nekankint su atvirukais lotuliukas.gif

Is sveikinimai nugalėtojai thumbup.gif Labai vertas laimėtos vietos tas skrebukas wub.gif

Na, aišku, gaila, kad fortūna nusisuko nuo mano lagamino, bet gal bent meilėj seksis lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(justess22 @ 2010 12 03, 00:26)
Na, aišku, gaila, kad fortūna nusisuko nuo mano lagamino, bet gal bent meilėj seksis lotuliukas.gif


Ir aš save kaskart taip guodžiu, kai nelaimiu lotuliukas.gif
O laimėtojai BRAVO - skrebukas-burbuliukas puikus, man patiko ir detalės, ir dizainas, ir spalvos, viskas viskas labai gražiai žiūrisi ploja.gif

Ignacai, šį kartą nespėjai, ane? Bet vis tiek, kai užbaigsi, įmesk mums savo darbelį čia :mirksiukas
Atsakyti
hello! kaip priessventines nuotaikos? kaip merginoms su albumais reikaliukai? smalsu pamatyti blush2.gif

QUOTE(Zmogiuke @ 2010 12 02, 22:18)
Kaip tylu ramu. Ka skrebinat?
Siandien lyg jau konkursas baigesi, ar ne?
Kazin kas laimejo, ir kokia nauja tema bigsmile.gif


tiksliai doh.gif ***** apsileidau visiskai - prastovejo kartonas... net nepastebejau kaip laikas prabego doh.gif

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 12 03, 01:19)
turime konkurso nugalėtoją thumbup.gif  first.gif čia.


sveikinimai!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif super skrebukas thumbup.gif
Atsakyti