Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Isida @ 2010 11 29, 21:49)
Aš galiu patvirtinti, kad Vudžiui tikrai tavo dovana patiko.  ax.gif Šiandien grįždama iš darbo radijo laidos klausiausi, kur jis apie savo gimtadienį kalbėjo. Tai tavo dovana pateko į top 3.  biggrin.gif Sakė liko sužavėtas - netikėta, labai kūrybingo žmogaus daryta dovana ir pan. 4u.gif

Mėnuliuke, va čia įvertinimas thumbup.gif
Nešu savo paprastutį konkursinį. Buvo močiutės 80 metų jubiliejus, tai sudėjom visų anūkus ir šeimas ax.gif Paprastutis visai:
user posted image

Laukiu kada galėsiu bent kiek atlaisvėti, taip noriu visų darbus dar nestudijuotus apžiūrėti, bet vis lekiu doh.gif
Atsakyti
Keliu ir aš savo konkursinį, pas Irma dar nesimato.
Bus albumas smile.gif
http://picasaweb.goo...feat=directlink
http://picasaweb.goo...feat=directlink

Atsakyti
Glide, ddia, labai grazus konkursiniai!
Glides toks jaukus, seimyniskas thumbup.gif Labai patinka nuotraukos. Tavo skrebukuose as visada negaliu nuleisti akiu nuo nuotrauku. O kodel bloge neradau sito skrebuko?

ddia, labai smagi pradzia. Labai patinka uzrasas. Nekantru pamatyti, kaip toliau viskas atrodys bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 30, 15:36)

ddia, labai smagi pradzia. Labai patinka uzrasas. Nekantru pamatyti, kaip toliau viskas atrodys  bigsmile.gif


Dėkui smile.gifsmile.gif) bet atvirai pasakius man atrodo, kad negreit prie jo sugrįšiu tongue.gif
Atsakyti
Glide, labai simpatiškas konkursinis 4u.gif Ech, tokios dovanos pačios vertingiausios wub.gif

ddia, albumo viršelis tai puikus - lauksim ir pilno vaizdelio mirksiukas.gif

Na, aš irgi išdrįsau šį kartą sudalyvaut Irmos konkurse. Tiesiog tai buvo proga pabaigti seniai pažadėtą darbelį wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justess22: 30 lapkričio 2010 - 15:12
*Jau kiek nuostabiu konkursiniu uzmaciau...siunciu bendra wub.gif thumbup.gif (visus bloge jau rodo)
Kur dingo Ignac ar susilauksime is jo konkursinio?

QUOTE
Tavo skrebukuose as visada negaliu nuleisti akiu nuo nuotrauku. O kodel bloge neradau sito skrebuko?

drinks_cheers.gif vis ta pati pagalvoju...Glide thumbup.gif fotografe 4u.gif . Speju neikele i bloga kadangi tai dovana kuri dar neiteikta gavejai mirksiukas.gif
Atsakyti
Justess, labai fainas konkursinis. Ir pati ideja super, ir atlikimas thumbup.gif
Atsakyti
Labai originalu, Justess thumbup.gif
Atsakyti
Ačiū labai 4u.gif Kadangi tema buvo apie keliones, o interpretacijoms vietos daug, tai kažkaip spontaniškai gimė tas skrebukas ax.gif
Atsakyti
Merginos, išties, kokie nuostabūs jūsų konkursiniai wub.gif Kokia visgi gera tema - tas gofruotas kartonas... Padariau išvadą, kad skrebui geriausiai tinka naudot šiukšles. lotuliukas.gif

Juste, mmmm, koks fainas skrebukas.... Lisabona.... mmmm... kaip patiko įrašytas rankinio bagažo sąrašiukas thumbup.gif

QUOTE(Leja1 @ 2010 11 29, 14:02)
O kas tas "WMF" issifruokite , prasom  bigsmile.gif


QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 29, 14:44)
gal ji turejo omeny WTF? *What the ****!*


lotuliukas.gif Agam, tik turėjau omeny truputuką riebiau: What the "maza" ****!

Na bet Isida tu ir nustebinai mane blink.gif jei jau Vudis per radiją paskelbė, kad mano skrebukas jam patiko, tai aš juo tikiu assa.gif Nes vakarėlio metu netikėjau (tas įgimtas kuklumas biggrin.gif ), nors šventės pabaigoje Vudis priėjo prie manęs ir asmeniškai dar kartelį padėkojo lotuliukas.gif Yeeeee, skrebas valdo thumbup.gif

P.S. Tiesa, Isida, o gal atsimeni, kokios kitos 2 dovanos dar pateko į jo Top3? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 30 lapkričio 2010 - 19:01
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 30, 19:43)

lotuliukas.gif  Agam, tik turėjau omeny truputuką riebiau: What the "maza" ****!




Joooo... na ir uzklausiau lotuliukas.gif doh.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
kokie grazus konkursiniai!!! ir aisku kiti jusu darbeliai smile.gif
as irgi savimi didziuojuosi, kad si karta spejau i konkursa biggrin.gif rytoj ikelsiu foto, nes sivakara jau per tamsu fotkinti... preitiem konkursam irgi rengiausi, tik vis kazko trukdavo iki pasirodymo, tai ir nedalyvavau... siam taip pat ilgai ruosiausi biggrin.gif nuotrauka keitesi 4 kartus biggrin.gif bet vistik pasilikau prie pirmines minties... bet ka as cia pasakosiu, rytoj geriau parosysiu wink.gif labai tikiuosi sulaukti kokiu nors komentaru: pastabu ar pagyrimu, nes tai tik antras(pagal formata - pirmasis) mano pilnai baigtas skrebukas wink.gif
Atsakyti