Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Jums ir sekasi merginos su laimejimais!!! Smagu 4u.gif

Man kazkada kazkas sake, kad arba loterijose arba meileje sekasi, che, che biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 28, 20:21)
Jums ir sekasi merginos su laimejimais!!! Smagu  4u.gif

Man kazkada kazkas sake, kad arba loterijose arba meileje sekasi, che, che  biggrin.gif

Man irgi taip sake, ir galvojau, gerai, bent meilej seksis smile.gif dabar pagal viska turetu nebesisekt biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE
Jums ir sekasi merginos su laimejimais!!! Smagu 

Man kazkada kazkas sake, kad arba loterijose arba meileje sekasi, che, che 

Meile juk loterija mirksiukas.gif Jei randi savo sielai skirta zmogu tai laimejai svarbiausia loterija 4u.gif
***
O kas liecia prizu laimejimus, tai as nepatingiu pakomentuoti ivairiuose tinklalapiuose. Jei nuosirdziai patiko tinklalapio irasas ar pavaizduotas darbelis parasau nors kelis zodzius. Tikiu i karma...norint pati susilaukti lankytoju savuose namuciuose, tai juk nepasieksiu budama pasyvi skaitytoja 4u.gif
Atsakyti
Sveikučiai, skrepligoniai biggrin.gif

Rodausi su konkursiniu. ax.gif Tiesą sakant, jis yra praeito mano darbelio "braliukas". Taip jau sutapo, kad Irma paskelbė konkursą, kuriame būtina panaudoti gofruotą kartoną, o aš prieš tai kaip tik ant tokio kartono skrebinau. Padovanojau tą skrebuką draugui ("Just wanna have fun"), o jam taip patiko (nesitikėjau stipriai), kad jis paprašė, kad padaryčiau skrebuką ir jo draugui. biggrin.gif Aš ir padariau. Nušoviau 2 zuikius: ir konkurse sudalyvavau, ir Vudžiui dovanėlę pagaminau.

Šeštadienį buvau jo gimtadienyje ir jam įteikiau šį skrebuką. Kadangi Vudžio muzikinė karjera prasidėjo nuo "Kelio į žvaigždes", tai parinkau nuotrauką iš anų laikų, pamėčiau žvaigždučiu, truputį blizgučių - tai 1 iš retų atvejų, kai blizgučiai tinka vyriškiems skrebukams, pavadinimas yra irgi simbolinis "Kelio pradžia". Na ir tam reikalui, prisipažinsiu, "nufyrinau" dukrytės burtų lazdelę - nes toji žvaigždė su "svarkovskiais" labai tiko šiai temai. biggrin.gif Labai slėpiau šį skrebuką nuo dukrytės, kad tik ne duokdie neužtiktų manęs su vagyste.... blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mėnulio duktė: 29 lapkričio 2010 - 12:13
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 29, 13:07)
Sveikučiai, skrepligoniai  biggrin.gif
Rodausi su konkursiniu.  ax.gif  Tiesą sakant, jis yra praeito mano darbelio "braliukas".

Cha, as kaip tik tuo metu su juo gruody mokiausi, niekad tada nebuciau pasakius jis ''iskils i kokias zvaigzdes'' mirksiukas.gif

Patiko man tavo sitas darbelis. Vyriskas, bet kartu ir smaikstus, zvaigzde ir klaviatura sumaniai panaudojai! Saunu 4u.gif Tikiuosi ir gavejui patiko cool.gif
Atsakyti
O, lotta, būčiau žinojus, kad Vudį pažįsti, būčiau pasikonsultavus su tavim dėl skrebuko biggrin.gif Nžn, ar jam patiko, sakė, kad taip, bet akyse mačiau retoriniu tapusį klausimą: "WMF?" lotuliukas.gif
Atsakyti
Ka gi, super darbelis thumbup.gif viskas savo vietoje, kaip sakoma. O kas tas "WMF" issifruokite , prasom bigsmile.gif
Atsakyti
Menulio dukryte thumbup.gif skrebukas...tai Vudis gana garsus LT? Prisijuokiau kad nuo dukriuko burtu lazdeles nukniaukei zvaigzde...kaip tikra skreboholike lotuliukas.gif .
Manau jam patiko, tik gal pirma karta pamates toki sedevra nezinojo kaip sureaguoti, bet pats sentimentas- kad jam, ir apie ji kazkas pagamino, garantuoju kad ji sujaudino...tik ne visi vyrai tai moka parodyti mirksiukas.gif
QUOTE
O kas tas "WMF" issifruokite , prasom 

gal ji turejo omeny WTF? *What the ****!*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 29 lapkričio 2010 - 14:46
QUOTE(Mėnulio duktė @ 2010 11 29, 14:50)
O, lotta, būčiau žinojus, kad Vudį pažįsti, būčiau pasikonsultavus su tavim dėl skrebuko  biggrin.gif  Nžn, ar jam patiko, sakė, kad taip, bet akyse mačiau retoriniu tapusį klausimą: "WMF?"  lotuliukas.gif

Ne, asmeniskai as jo nepazistu, tik matydavau koridoriuose kaip ir bet kuri kita studenta (maza ta konservatorija, o as mat labai pastabi, che, che) ir manau ta pati laida kai baigem mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš galiu patvirtinti, kad Vudžiui tikrai tavo dovana patiko. ax.gif Šiandien grįždama iš darbo radijo laidos klausiausi, kur jis apie savo gimtadienį kalbėjo. Tai tavo dovana pateko į top 3. biggrin.gif Sakė liko sužavėtas - netikėta, labai kūrybingo žmogaus daryta dovana ir pan. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isida @ 2010 11 29, 20:49)
Aš galiu patvirtinti, kad Vudžiui tikrai tavo dovana patiko.  ax.gif Šiandien grįždama iš darbo radijo laidos klausiausi, kur jis apie savo gimtadienį kalbėjo. Tai tavo dovana pateko į top 3.  biggrin.gif Sakė liko sužavėtas - netikėta, labai kūrybingo žmogaus daryta dovana ir pan. 4u.gif


Mūsų skrebukės valdo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isida @ 2010 11 29, 20:49)
Aš galiu patvirtinti, kad Vudžiui tikrai tavo dovana patiko.  ax.gif Šiandien grįždama iš darbo radijo laidos klausiausi, kur jis apie savo gimtadienį kalbėjo. Tai tavo dovana pateko į top 3.  biggrin.gif Sakė liko sužavėtas - netikėta, labai kūrybingo žmogaus daryta dovana ir pan. 4u.gif

Nu geras, kaip fainiai bigsmile.gif
Atsakyti