Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

Laba vakara. ax.gif Turiu viena klausima... Kuo skiraisi "title" nuo "subtitle"? blush2.gif
Atsakyti
title paprastai buna rasoma didesnem raidem tai ka tu nori isryskint arba kaip nori pavadint skrebuka, o subltitle, mazesnem raidem, tai kas susije su pavadinimu.
http://4.bp.blogspot..._2832_2983a.jpg

cia anksciau rodytas vienas maniskis kaip pvz. patarskos-title, skardziabalses-subtitle.
Atsakyti
QUOTE(Ignac @ 2010 11 26, 16:03)
Laba vakara.  ax.gif  Turiu viena klausima... Kuo skiraisi "title" nuo "subtitle"?  blush2.gif

...dar dadesiu prie ader paaiskinimo kad subtitle tipiskai ilgesnis (ne tik vienas zodis) mirksiukas.gif
Pavyz. knygos pavadinimas (bet taip pat ir su skrebuku pavasinimais): Delight in the Details: 40+ Techniques for Charming Embellishments and Accents
Title: Delight in the Details
Subtitle:40+ Techniques for Charming Embellishments and Accents.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 27 lapkričio 2010 - 13:38
Oi kaip dekui! Nezinojau... Aciu labai dar karta. 4u.gif
Atsakyti
sveiki 4u.gif kaip reikalai?

QUOTE(lotta23 @ 2010 11 26, 21:52)
P.S. Niekaip negaliu nuspresti ar A4 formatas yra grazu skrepui...ta prasme ar as ji noreciau skrebinti...ir kaip man visa tai ziuretusi...kazkap 12x12 malonesnis....O kaip jums?


man ir 12x12 labiau prie sirdies drinks_cheers.gif
Atsakyti
user posted image
Pavadinimas: Nauji paspirtukai
ilgesnis aprasymas cia.
Atsakyti
QUOTE
P.S. Niekaip negaliu nuspresti ar A4 formatas yra grazu skrepui...ta prasme ar as ji noreciau skrebinti...ir kaip man visa tai ziuretusi...kazkap 12x12 malonesnis....O kaip jums?

Soriukas ax.gif blush2.gif kzkp praleidau klausima.
Man grazu bent kokio formato. mirksiukas.gif Pradejo l. patikti ir tas 6x12" formatas.

Ali E. knygoje "Life Artist" puikiai pavaizduoja kaip ji i 12x12" albuma talpina ir si formata ir A4 formato skrebukus. Pavyz. Ali vyras yra Portlando senatorius, tai skrebindama jo darba ji salia 12x12 skrebuku i A4 imautes imete ivairiausiu jo dokumentu.
Siaip, i American Crafts D-ring albumus (su ziedeliais) telpa taip pat A4 imautes... tai gali maisyti abu tame paciame albume.

Pati nelabai skrebinu A4 kadangi man patinka tureti daugiau vietos ant pagrindo: nuotraukom, popieriukam ir visokiem niekuciam biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutės, aš truputi dingau blush2.gif Mažutei nustatė dulkiu erkutei alergiją, tai tiek darbo, kad nei vienas užkampis neliktu nevalytas doh.gif

Visai netyčia ir aš konkursinį padariau, sutapo tema su kitais planais lotuliukas.gif Idėsiu gal ryt, šiandien mažoji dar pas senelius tai mes darbuojamies fitness4.gif
Atsakyti
Irma patiko, patiko tavo darbelis! thumbup.gif 4u.gif

Turbut as 6x12 ir norejau pasakyt, ne A4 formata, susimaisiau wink.gif

Glide, laukiam tavo darbelio ir tegul sveiksta tavo mergyte! mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 28 lapkričio 2010 - 11:39
QUOTE(Glidė @ 2010 11 28, 10:33)
Mažutei nustatė dulkiu erkutei alergiją, tai tiek darbo, kad nei vienas užkampis neliktu nevalytas doh.gif


Oi. unsure.gif As ir esu alergiskas dulkiu erkutems tai labai labai suprantu. Visus kilimus namie ismetem... unsure.gif
Atsakyti
Skrebuke, naujas skrebukas bigsmile.gif Einu i bloga panagrinet is arciau smile.gif

Glide, laikykites, uzjauciu del alergijos 4u.gif Ignac, tave irgi...

O as pasigirti noriu smile.gif Laimejau In Studija loterija - pagrindini priza! Negaliu atsidziaugt dabar biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zmogiuke: 28 lapkričio 2010 - 18:18
QUOTE(Zmogiuke @ 2010 11 28, 11:16)
Skrebuke, naujas skrebukas  bigsmile.gif Einu i bloga panagrinet is arciau smile.gif

Glide, laikykites, uzjauciu del alergijos  4u.gif Ignac, tave irgi...

O as pasigirti noriu smile.gif Laimejau In Studija loterija - pagrindini priza! Negaliu atsidziaugt dabar biggrin.gif

aciu 4u.gif
sveikinu su laimejimu thumbup.gif , butinai parodyk kas ten do albumiukas ir kokia jo paskirtis? ar skrebinsi jame kaip mini album, ar uzrasine. As nesupratau is nuotraukos...atrodo lyg ten jis jau ipakuotas, papuostas, o kas visuj man neaisku g.gif
as irgi laimejau juvelyrika viename vintazo bloge, bet oficialiai 'pasirodysiu' ir paristatysiu kada man atsius priza ir juos galesiu pareklamuoti smile.gif Kaip faina kazka laimeti visai netiketai cool.gif
QUOTE
Glide, laikykites, uzjauciu del alergijos 

drinks_cheers.gif baisu tikrai verysad.gif , bet (+) kad turesi l.l.l. svarius namus thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 28 lapkričio 2010 - 18:39