Įkraunama...
Įkraunama...

Skrebinimas ;) (26 tema)

QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 22, 23:30)
lotta, kad netersti cia temos atsakysiu per az wink.gif

Si vakara neskrebinau, o bloge pasidalinau begalybe nuotrauku kurios mane ikvepia skrebinti, ir beabejo matysite busimuosiuose skrebukuose...čia


Labukas,

as jusu tema seku, bet nesireiskiu, nes neturiu ka protingo pasakyt smile.gif Ketinu pradet skrebint, kazka minimalaus jau esu bandziusi, bet kol kas pagrinde darau tik atvirutes.
O va tas offtopinis klausimas labai sudomino - tikejaus pasiskaityt atsakyma, o jis, pasirodo, tik i az pateikiamas lotuliukas.gif
is tikruju, labai idomu suzinot, kaip sventes svencia senbuviai, nes kol kas as tik is wikipedios mokaus, ka paruost Padekos dienai, kokias dovanas vaikams isdalint, kada dalint, ka dovanot seimininkams, kaip ruost visokius kvietimus gimtadieniams, po to padekos laiskiukus doh.gif Zalias miskas smile.gif

O nuotraukos velniskai ikvepiancios wub.gif MB pastebejo, kad labai karoliai dera prie moliugeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2010 11 23, 07:58)
O nuotraukos velniskai ikvepiancios  wub.gif  MB pastebejo, kad labai karoliai dera prie moliugeliu  ax.gif


Nubėgau ir aš dar karolius pažiūrėt lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 23, 06:30)
lotta, kad netersti cia temos atsakysiu per az wink.gif
Si vakara neskrebinau, o bloge pasidalinau begalybe nuotrauku kurios mane ikvepia skrebinti


Dekui Irma wink.gif ir einu prachekinti kokie ten ivykiai bloge wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Skrebuke Irma @ 2010 11 23, 05:30)
lotta, kad netersti cia temos atsakysiu per az wink.gif

Si vakara neskrebinau, o bloge pasidalinau begalybe nuotrauku kurios mane ikvepia skrebinti, ir beabejo matysite busimuosiuose skrebukuose...čia


Bet manau nepaterši temos labai įdomu blush2.gif
O nuotraukos labai nuotaikingos , gyvos 4u.gif
Atsakyti
Irma, matai kokie susidomėjimai tavimi ir tavo šeima ... tu sekančio konkurso temą paruošk "Mūsų šeimos tardicijos ir Kalėdų šventė" mirksiukas.gif tada visi galės pasipasakoti ...

Man beprotiškais šuoliais bėga dienos ... negaliu sustabdyti laiko. Nieko nespėju ... o tiek planų ir norų doh.gif
Atsakyti
Kaip ramu, kaip ramu cia rolleyes.gif

Temai atgaivinti, keliu savaji darbeli - atvirute - Irmos konkursiniam 4u.gif

user posted image

Daugiau info bloge.

mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas 4u.gif kaip einasi?
man liko labai labai nedaug... o konkursiniam reik nuotraukyte eiti uzsisakyti doh.gif
Papildyta:
QUOTE(lotta23 @ 2010 11 24, 14:29)
Kaip ramu, kaip ramu cia rolleyes.gif

Temai atgaivinti, keliu savaji darbeli - atvirute - Irmos konkursiniam  4u.gif
mirksiukas.gif


labai labai grazi atvirute thumbup.gif superine... tikrai bigsmile.gif
tik kazin, kaip su panaudotu kartono kiekiu g.gif nors jis salyginai nemazas, lyginant su visu pagrindu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo marikana: 24 lapkričio 2010 - 13:45
[quote=marikana,2010 11 24, 15:39]
labai labai grazi atvirute thumbup.gif superine... tikrai bigsmile.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Katu kad netersti skrebinimo temos, atsakiau skrebukiu pezalu temoj cia
QUOTE
.. tu sekančio konkurso temą paruošk "Mūsų šeimos tardicijos ir Kalėdų šventė"   tada visi galės pasipasakoti ...

thumbup.gif pasiulymas, aciu 4u.gif jei dar kas turite pasiulymu, butinai pasisakykite mirksiukas.gif
QUOTE
labukas  kaip einasi?

vel sirguliuoju, ech, tas gripo sezonas dabar.
...betgi, si paryti damusiau dar viena skrebuka, tik dar nenufotografuotas.

Taip pat MB suruose kitokios rusies skrebuka - nuotrauku "video presentation", sako kad galeciau i bloga ikelti pasirodyti smile.gif Tad turiu ka ikelti i tinklalapi, bet vaikam pazadejau skirti daug laiko siandien. Gal veliau pradesiu.
Laikykites ir lauksiu konkursiniu 4u.gif
Lotta zaviuosi...nerealiai grazu 4u.gif

*Aciu 4u.gif visom uz susidomejima mano nuotraukom. Jei domina, tada dazniau galeciau ikelti ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skrebuke Irma: 24 lapkričio 2010 - 15:53
user posted image
Štai mano vakarykštė šviežiena. Greitukas, nėra jokio tokio sudėtingo. Nuotraukėlės atmestinės iš paso nuotraukų fotosesijos. Aprašyta bloge, mielai kviečiu apsilankyti mirksiukas.gif čia
Atsakyti
wow, patinka, patinka! daugiau bloge! thumbup.gif 4u.gif

P.S. Padariau ir as skrebuka siandien, ziemos tema...ikelsiu ryt ar poryt! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lotta23: 24 lapkričio 2010 - 22:03
QUOTE
P.S. Padariau ir as skrebuka siandien, ziemos tema...ikelsiu ryt ar poryt! 

biggrin.gif nu ir skrebini, tempais blink.gif ...cia tau kaip "race against time" kol dar leliaus nesusilaukei, bet greitai, greitai tau teks leisti savo SB priemonems pailseti tongue.gif
Atsakyti