Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartiniai įklotai, įklotukai

QUOTE(ELlJA @ 2010 12 15, 20:09)
Merginos, žaviuosi Jumis, kad sugalvojat tokių dalykėlių, bet pasakykit, man, tūndrai pliusą viso šito dalyko... Kažin ne paprasčiau nusipirkti 100 vnt. įklotų už 5 lt ir užteks jų 3 mėnesiam. Juk tuos daugkartinius daikčiukus reikia kasdien skalbti, o jei dar blogai išsiskalbs, sukels kokią alergiją ir t.t. O čia - panaudoji, išmeti, imi kitą... ax.gif  Ar ne taip?

drinks_cheers.gif Ir aš nesuprantu g.gif blush2.gif
Gal kada nors iki to ir daaugsiu,bet kol kas,man,tai nesuprantamas dalykas blush2.gif doh.gif
Atsakyti
Uoj, na nežinau nežinau. g.gif Be abejo, gerbiu Jūsų nuomonę ir pasiryžimą. Dėl ligos, kurią minėjo juraciuxzx, tada pilnai suprantu ir sutinku, juk norisi jaustis švariai ir keisti kelnaites 5 kart per dieną tikrai būtų nerealu. Bet nešioti vien dėl idėjinės ekologijos, tai čia jau kas kita. Man pvz nesijaučia ar esi su įklotu ar be įkloto (va čia aš ir vadinu komfortą, kad jų paprastai nesijaučia), nes šiais laikais jie pagaminami tokie švelnūs, kad manau tikrai atitinka medžiagos pojūtį. ax.gif Na, bet kokiu atveju, čia mano ir tik mano nuomonė. Sėkmės gamyboje, mielosios. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 12 16, 13:06)
Uoj, na nežinau nežinau.  g.gif  Be abejo, gerbiu Jūsų nuomonę ir pasiryžimą. Dėl ligos, kurią minėjo juraciuxzx, tada pilnai suprantu ir sutinku, juk norisi jaustis švariai ir keisti kelnaites 5 kart per dieną tikrai būtų nerealu. Bet nešioti vien dėl idėjinės ekologijos, tai čia jau kas kita. Man pvz nesijaučia ar esi su įklotu ar be įkloto (va čia aš ir vadinu komfortą, kad jų paprastai nesijaučia), nes šiais laikais jie pagaminami tokie švelnūs, kad manau tikrai atitinka medžiagos pojūtį.  ax.gif  Na, bet kokiu atveju, čia mano ir tik mano nuomonė. Sėkmės gamyboje, mielosios.  4u.gif


Na tai tik nuo poziurio ir priklauso, tai tiesiog paprastas pasirinkimas, kaip ir rinktis obuoli ar kriause, tiesiog vieni megsta viena vaisiu labiau kiti kita, taip ir cia. Net nereikalingos jokios priezastys, kazkas renkasi dzinsus kazkas velvetines ar dar kokias kitokias kelnes - bet esme ta pati - apsrengti smile.gif kazkaip daug ka stebina...bet ir su medziaginem sauskelnem tas pats - yra alternatyvu keletas ir mes pasirenkame individualiai, ka naudoti. Tik tiek. mirksiukas.gif
Atsakyti
o iš kur jūs tą pulą gaunat? ir spaudes?
sudomino šis jūsų reikaliukas
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 12 16, 12:06)
Uoj, na nežinau nežinau.  g.gif  Be abejo, gerbiu Jūsų nuomonę ir pasiryžimą. Dėl ligos, kurią minėjo juraciuxzx, tada pilnai suprantu ir sutinku, juk norisi jaustis švariai ir keisti kelnaites 5 kart per dieną tikrai būtų nerealu. Bet nešioti vien dėl idėjinės ekologijos, tai čia jau kas kita. Man pvz nesijaučia ar esi su įklotu ar be įkloto (va čia aš ir vadinu komfortą, kad jų paprastai nesijaučia), nes šiais laikais jie pagaminami tokie švelnūs, kad manau tikrai atitinka medžiagos pojūtį.  ax.gif  Na, bet kokiu atveju, čia mano ir tik mano nuomonė. Sėkmės gamyboje, mielosios.  4u.gif

na va, o man ne vienas vienkartinis nepatogus, su visais niežti. ypač po pirmo gimdymo (po ilgos pertraukos) pasijautė. kai medžiaginius pabandžiau - net gyvenimas prašviesėjo, o taip jau tikėjausi iki grabo lentos kankintis kas mėnesį biggrin.gif
yra tų nepatogumų aišku - va jeigu kur išeini ir reik pakeisti - nešiotis su savim maišelį, jei kokiam biure į tuliką eini - visą rankinuką neštis. bet man atperka.

mamalora, jei vilniuje - tai avikos tekstilėj (prie kalvarijaus turgaus) yra visokių neperšlampamų medžiagyčių, bet tas iš spaudžių pulas visvien malonesnis, netaip slysta kelnaitėse.
Atsakyti
aš gyvenu jonavos raj. o atsisiųsti iš kur galima būtų pulo ir spaudžių? ir kokiom kainom?
ir man per "tas dienas" pradeda nuo tų vienkart įklotų nieštėti blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamalora: 28 gruodžio 2010 - 01:34
QUOTE(mamalora @ 2010 12 28, 02:32)
aš gyvenu jonavos raj. o atsisiųsti iš kur galima būtų pulo ir spaudžių? ir kokiom kainom?
ir man per "tas dienas" pradeda nuo tų vienkart įklotų nieštėti blush2.gif


Aš viską siunčiuosi iš spaudes.ten.lt 4u.gif parašyk jiems laiškutį ir pasakys tau kiek ir kas kainuoja mirksiukas.gif merginos minėjo, kad kažko panašaus į pul'ą yra ir mūsų parduotuvėse, bet bent jau Šiauliuose neužmačiau (nors labai ir neieškojau ax.gif )

Siuvėjėlės, o kur jūsų nuotraukos ir tt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 12 15, 20:09)
Kažin ne paprasčiau nusipirkti 100 vnt. įklotų už 5 lt ir užteks jų 3 mėnesiam.

is kur tokiu gaut, tokia gera kaina? blink.gif

QUOTE(meduolia @ 2010 12 15, 22:39)
Mano net ginė su daugkartiniais gyvena  biggrin.gif buvom kažkada išsikalbėje, dėl visokių moteriškų reikaliukų  blush2.gif

o kas tavo gine? g.gif labai idomu lotuliukas.gif

1. merginos, kiek jus tokiu iklotuku turit? g.gif
2. ir dar gal durnas klausymas, bet idomu, o jie visi pas jus vienodo dydzio? g.gif
3. ir dar klausimukas, mazdaug kuriam laikui jum to vieno iklotuko uztenka uzsidejus? g.gif
Atsakyti
tai vat, ech neišėjo pastot šį mėnesį, atslinko mėmės, teko per vieną naktį visą arsenalą susisiūti biggrin.gif blush2.gif
trumpai atsiliepsiu:
visi įkločiukai man išėjo iš atraižėlių likusių nuo sauskelnių siūvimo thumbup.gif sluoksniavau taip: pul'as, bambukinė medžiaga, flanelinė
dariau pagal tą pačią iškarpą kaip ir xena, gavosi tokie trumpoki pirmom dienom labai dažnai keisdavau, tas yra gerai, nes jautiesi nuolat fresh lotuliukas.gif thumbup.gif o šiaip pirmąsias gausiąsias dieneles budavau su moon cup'u plius tuo pasisiūtu įklotėliu su sparniukais, nieks niekur neprabėgo, avarijų nebuvo, tik pirmom dienom ten kažkur reikėjo išvaryt ir dar nelabai pasitikėjau tais daugkartiniais tai variau su vienkartiniu blush2.gif bet poto visas kitas dieneles draugavau su daugkartiniais, tikrai pasaka, o ne komfortas, jokių kaitimų, niežėjimų
dėl skalbimo tai prieš metant į skalbyklę truputį rankomis sutrinu,praskalauju, kad geriau išsikalbtų, pas mane baltos flanelės, jokių dėmelių neliko schmoll.gif
dėl slankiojimo tai spaudes sukaliau arti, kad tie sparnai suspaustų kelnaites kraštelius tai jokių slinkimų nepastebėjau thumbup.gif
na ką čia daugiau, gal vėliau kokį vieną pavyzdėlį įmesiu, pasicekavint, bet šiaip jokių pribumbasų nedariau, nes viskas iš antrinių žaliavų kaip sakant biggrin.gif tai grožio perdaugiausiai nėra, vėliau jei susirgsiu tokia pat manija kaip ir sauskelnių siuvimu, gal bandysim "ant mados" varyt biggrin.gif

Julieta, tau vardo ir pavardės reik? uoj viešoj ervėj tokių dalykų tikrai nesakysiu schmoll.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2011 01 06, 23:43)
vėliau jei susirgsiu tokia pat manija kaip ir sauskelnių siuvimu, gal bandysim "ant mados" varyt  biggrin.gif

meduolia, dekui uz ats wink.gif
o kiek vnt mazdaug turejai pasisiuvus, jei tik juos naudojai ir daznai keitei? g.gif
Atsakyti
nu man pirmom dienom tai labai gausu, tai aš gi su ta taurele, tai tą taurelę gal kas kokias tris-keturias valandas pasikeiti tuo pačiu ir įklotėlį, o pasisiuvau tai aš daaug, bet ne visi su sparnais, na man daug tų atražų PUL'o liko tai daug ir siuvau, bet daba tiksliai nepasakysiu, pasisiuvau gal išviso kokį 30vnt. bet naudojau mažiau, nu negaliu tiksliai pasakyt, gal po kokius 7-8 į dieną g.gif vistiek kažkur kas antrą dieną skalbdavau tai ir tuos "prijungdavau" biggrin.gif

Atsakyti
pasiskaičiau ir manau reik ir man meistrot smile.gif

O kas nesupranta koks skirtumas, tai tegu ir nesuprant. vo smile.gif

Aš dar nepasiuvau ale pagooglinau ir fajnu radau, tai paganom akelas mergelas wink.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image


ir t.t ir t.t. jatuz kuo giliau internetan, tuo daugiau noro siūūūūūt biggrin.gif
4u.gif





Atsakyti