Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartiniai įklotai, įklotukai

vava, dėl to slankiojimo reikia kažką sugalvoti unsure.gif man paranoja ir taip per mmm būna "ar tik neprabėgo, ar tik neišsitepiau" o čia jeigu dar slankioja unsure.gif
gal kaip nors dar knopkutes primontuot ir prie kelnaičių biggrin.gif tada prikniediji ne tik sparnelius bet ir patį įkločiuką prie kelnyčių g.gif

laukiu aš ateinant PUL ir spaudžių ir man rodos pradėsiu konstruot ax.gif

pagirt norėjau veitinos gaminius, wau biggrin.gif thumbup.gif jei man taip gražiai neišeis pirksiuos iš jos cool.gif

etan, aš daryčiau išorinį sluoksnį kokį spalvotesnį, žaismingiau atrodo ir ne taip dėmelės matysis mirksiukas.gif
Atsakyti
Puiki tema,labai aktuali thumbup.gif
Veitina,o nuorodoj esančius įklotus siuvat pardavimui ar ne taip supratau?
Atsakyti
QUOTE(meduolia @ 2010 11 25, 09:09)

gal kaip nors dar knopkutes primontuot ir prie kelnaičių  biggrin.gif tada prikniediji ne tik sparnelius bet ir patį įkločiuką prie kelnyčių  g.gif



Aš taip pat mąstau, kad geriausia išeitis tikriausiai būtų ir tomis dienomis spec kelnaitės, prie kurių galima būtų prisegti įklotą (knopkytėm), ar prilipdyti (su lipukais)... mastau.gif Per įkloto storį sėdint turėtų nesijausti jokie susegimai g.gif
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif

Grizau dukrele paklydele i temuke ax.gif visa gera saveite neturejau nei minuteles prisesti ir parasyti, bet dabar tai rasysiu, oj rasysiu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Del slankiojimo, tai mano pirmieji irgi buvo iseje pasivaiksciot tongue.gif tai isidejau dar papildomai spaudziu, dabar taip priglunda, kad nebera jiems kaip issijudint tongue.gif

Baigsiu savo litanija veliau, nes mazoji uz skverno tampo, turbut jau uzsimane (.) ir liuliuko ax.gif
Atsakyti
grizau tongue.gif

Meduolia, aciu uz pagyras ax.gif pabandyk keleta variantu ir tikrai pavyks 4u.gif

klaara, taip sitie pardavimui smile.gif

Beje, pradzioje ir as prisisiuvau nebalintu ir visai baltu, ir niekaip nesurapsdavau, kodel tinklapiuose apie ju siuvima beveik visi iklotai spalvoti, ryskus, o askui pastebejau, kad tikrai tos demeles mane nervina, todel dabar siuvu jau tik ryskesnius, visokius spalvotus, kad nieko nesimatytu tongue.gif Nors balti ar naturalios spalvos (nebalinti) man kazkodel tvarkingiau atrodo ax.gif

ryt bandysiu vel prisest ir paieskot nuorodu smile.gif

O jus siukit, siukit ir nuotraukeles kelkit, kad turetume ka apziurinet ir temuke pagyvetu mirksiukas.gif
Atsakyti
na va, užklupo mane netikėtai reikaliukas, teko per naktį suktis ir prisisiūti. tai ir pasidalinsiu.

siuvau pagal http://www.diapersew...m/clothpads.htm iškarpą. na, ji yra plati, bet įklotai man išėjo normalaus pločio, tiesa sakant, kokio nori pločio tokio ir darai, nes gi tie krašteliai per visą ilgį turėtų užsilenkti, va pvz.
user posted image

čia atlekntas:
user posted image
tai kokio pločio vidinį įklotą padarai, per tiek ir užsilenkia.

dėjau viso trys sluoksnius: viršutinis toks veliurinis frotas (iš maximos paplūdimio rankšluosčių), viduje plonas įsiūtas bambukinis frotas irgi iš maximos rankšluosčių ir pulas. tai čia storasis, o plonus siuvau iš flanelinio viršaus, dviejų plonų vidinių flanelinių sluoksnių ir pulo. tiesa sakant man užtenka, bent jau iki kol norisi pasikeisti.

spaudes spaudžiau kad būtų ploniau tarp kojų, gal dėl to neslankiojo. nes pirmojo spaudes labai plačiai įspaudžiau jis ir slankiojo, o visi kiti - ne, net naktinis nepabėgo.

moterys, bet kaip patooogu thumbup.gif nepalyginsi su vienkartiniais. na, vienintelis nepatogumas skalbti, bet ir tas vertas. kaip prisimenu tuos bjaurius plastmasinius kraštelius, fui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(xena @ 2010 12 08, 11:47)
na va, užklupo mane netikėtai reikaliukas, teko per naktį suktis ir prisisiūti. tai ir pasidalinsiu.


nugi dar tavo to posto nepaskaičius panašiai išsireiškiau sauskelnių temoj doh.gif kažkokia telepatija biggrin.gif

pagirsiu, gražu, bet aš viršų jaučiu desiu kokia flanelę ar labai švelnią medvilnę blush2.gif
o šiaip dėl spaudžių ir slankiojimo viską supratau taip ir maniau kad stipriai kelnaites tie kraščiukai turėtų suveržt ir nepabėgs thumbup.gif

kas liečia tas dienas, tai aš šį mėnesi kažkaip sugebėjau su tuo moon cupu išsiverst bet kai dienos ėjo į pabaigą mooncupa padėjau į šalį ir tokią chaltūrkę buvau pasidarius extra atveju, kad tik nesidėt vienkartinių, bet nerodysiu, šį mėnesį turėčiau pasisiūt kažką panašaus į tavo thumbup.gif tada pasigirsiu

o kas liečia jausmą su tekstile tai pritariu visom keturiom thumbup.gif būčiau žinojus apie tai anksčiau ech, bet geriau vėliau negu niekada cool.gif
Atsakyti
O merginos, kaip su kasdieniniais iklotukais?
Man nelabai ju galima del pienliges ir seip man jie niezuli kelia, o va del nestumo iskyru daug ir man ikloteliai reikalingi. Taigi, ar bandet kas? Tai jeigu sparneliu nesiusiu tai bus nekas niekaip man jie nesilaikys...turbut?
Atsakyti
aš pirmą kartą tokius matau smile.gif
Atsakyti
Merginos, žaviuosi Jumis, kad sugalvojat tokių dalykėlių, bet pasakykit, man, tūndrai pliusą viso šito dalyko... Kažin ne paprasčiau nusipirkti 100 vnt. įklotų už 5 lt ir užteks jų 3 mėnesiam. Juk tuos daugkartinius daikčiukus reikia kasdien skalbti, o jei dar blogai išsiskalbs, sukels kokią alergiją ir t.t. O čia - panaudoji, išmeti, imi kitą... ax.gif Ar ne taip?
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 12 15, 20:09)
Merginos, žaviuosi Jumis, kad sugalvojat tokių dalykėlių, bet pasakykit, man, tūndrai pliusą viso šito dalyko... Kažin ne paprasčiau nusipirkti 100 vnt. įklotų už 5 lt ir užteks jų 3 mėnesiam. Juk tuos daugkartinius daikčiukus reikia kasdien skalbti, o jei dar blogai išsiskalbs, sukels kokią alergiją ir t.t. O čia - panaudoji, išmeti, imi kitą... ax.gif  Ar ne taip?


man gydytoja juos draudzia naudoti, nes jie vieni is pienliges sukeleju...o man atsinaujina ir atsinaujina ir tikrai jeigu niezti ka kasdienai naudoti? Gydytoja liepe 5 poras kelnaiciu nesiotis ir pasikeisti...
o menesiniu metu tai apskritai grauzia nutrina ir t.t.
kaip 1,5m bernioka su sauskelnem medziaginem auginus tikrai tikiu kad ir maloniau medziaga nei sintetika.
Ir koks skirtumas i siuksliadeze mesti ar i kibira o paskui skalbyklen?
Atsakyti
QUOTE(ELlJA @ 2010 12 15, 19:09)
Merginos, žaviuosi Jumis, kad sugalvojat tokių dalykėlių, bet pasakykit, man, tūndrai pliusą viso šito dalyko... Kažin ne paprasčiau nusipirkti 100 vnt. įklotų už 5 lt ir užteks jų 3 mėnesiam. Juk tuos daugkartinius daikčiukus reikia kasdien skalbti, o jei dar blogai išsiskalbs, sukels kokią alergiją ir t.t. O čia - panaudoji, išmeti, imi kitą... ax.gif  Ar ne taip?


biggrin.gif dažniausiai tokioms moterims yra nesvetima ekologija biggrin.gif šiuos daigčiukus naudojančios moterys dažniausiai ir vaikus augina su vystyklais, daugkartinėmis sauskelnėmis ir pan.
Pliusas vienas pagrindinių yra dar ir komfortas, man asmeniškai nieko nėr malonesnio tomis dienomis kai nereikia tų sintetinių pakečiukų dėvėt, su medžiaginiais yra daug pigiau smile.gif

skalbimas ir džiovinimas man šiais laikais ne problema, aš išvis čia jokio vargo nematau, neskalbi, gi iš šulinio lediniame vandenyje rankomis biggrin.gif viskas automatizuota

dėl alergijų, man didesnes problemėles sukeldavo tie visi vienkartiniai sintetiniai pakečiukai, tamponiukai ir pan. Mano net ginė su daugkartiniais gyvena biggrin.gif buvom kažkada išsikalbėje, dėl visokių moteriškų reikaliukų blush2.gif
Atsakyti