Įkraunama...
Įkraunama...

Daugkartiniai įklotai, įklotukai

QUOTE(Tresnia @ 2012 11 16, 19:52)
Tai gal tuomet nueikime visi ir susisaudykime, ir tuomet niekas nebeters planetos nei paketais, nei kitokiomis atliekomis 4u.gif

Geras patarimas - pradėkit nuo savęs.. g.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 11 15, 10:44)
QUOTE(Buttuke @ 2012 11 13, 21:01)


Sveika, manau kiekviena sluoksniuoja pagal savo poreikius. Geriausia būtų turėti skirtingų storių įklotų - storesni tarnaus gausesnėmis dienomis, plonesni - pabaigoje. smile.gif

butent wink.gif as dedu viena, arba kartais visai jo nededu biggrin.gif siaip kiti sluoksniai yra esme, o ne flanele smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2012 11 15, 10:44)
QUOTE(Buttuke @ 2012 11 13, 21:01)


Sveika, manau kiekviena sluoksniuoja pagal savo poreikius. Geriausia būtų turėti skirtingų storių įklotų - storesni tarnaus gausesnėmis dienomis, plonesni - pabaigoje. smile.gif

o tai bent mazdaug kiek- 3-5 ar daugiau??
nors jei siuti pagal sia schema, tai toks klausimas ir neaktualus bus
http://www.diapersew...m/clothpads.htm

ir man niekas anksciau neatsake, ar imanoma su kontaktine juostele pasisiuti- neturiu isagelem prietaiso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Helenee: 17 lapkričio 2012 - 09:28
Tresnia, atsiprašau, bet čia draskydamasi įsibrovei, todėl rizikuoji būti apmėtyta panaudotais daugkartiniais įklotais! tongue.gif O jei rimtai, būdama protinga moteris sukurk temą "Niekada nesiūsiu daugkartinių įklotų ir sauskelnių" ir diskutuokite ten su bendramintėmis į sveikatą, nes ši tema skirta TIK siuvančioms, čia mes neklausiame "jūs už ar prieš". Siuvame ir taškas. Kitaip nebus! schmoll.gif


Helenee , o kas atstotų kontaktinę juostelę? Nebent siūti su lipukais (tokiais, kaip sauskelnės segamos) - ant vieno sparnelio vieną jo dalį, ant kito - kitą. Beje, jei nėra galimybės pritvirtinti įkalamų, yra pirkti mažyčių prisiuvamų knopkyčių. Manau, jos irgi gerai tarnaus. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eling: 21 lapkričio 2012 - 10:24
QUOTE(JulieTa @ 2012 11 17, 09:14)
butent wink.gif as dedu viena, arba kartais visai jo nededu  biggrin.gif siaip kiti sluoksniai yra esme, o ne flanele smile.gif

o kokie kiti sluoksniai gali buti? na kokie sluoksniavimo variantai gali buti? uzveskit ant kelio mirksiukas.gif

QUOTE(eling @ 2012 11 21, 11:23)
Helenee , o kas atstotų kontaktinę juostelę? Nebent siūti su lipukais (tokiais, kaip sauskelnės segamos) - ant vieno sparnelio vieną jo dalį, ant kito - kitą. Beje,  jei nėra galimybės pritvirtinti įkalamų, yra pirkti mažyčių prisiuvamų knopkyčių. Manau, jos irgi gerai tarnaus.  smile.gif

maciau yra metaliniu knopkyciu su "aparaciuku". knopkutes tokios, kaip rubeliuose kudikiams. kainuoja 20Lt. bet nezinau ar jos geros, t.y. kokybiskos.
Atsakyti
Pakeliu tokią gerą temą. Moterys, jūs nerealios thumbup.gif thumbup.gif mano abi rankos kairios, kai kalbam apie siuvimus, bet tooooks geras daiktas tie įklotai cool.gif
Atsakyti
Ieskau kas siuna iklotukus. smile.gif Praejau visa tema, buvusios nuorodos neveikia.
Atsakyti

Ieskau kas siuna iklotukus. smile.gifPraejau visa tema, buvusios nuorodos neveikia.

Pabandykite paklausti čia https://www.facebook.com/Julija-Co-228297910543668/?fref=ts :4u: 

Atsakyti
Aciu! Situ ir ieskojau, seniau buvau pirkusi is cia! smile.gif
Atsakyti
Kalbant apie mirkymą......

Kas nenori mirkyti jų visiems namiškiams "ant akių", išeitis yra nusipirkti nedidelį, tvirtai užspaudžiamu dangčiu kibirėlį su rankena, tokį kaip maistiniai kibirėliai būna, tik daug didesnį, ir užmerkti jame. Nes iš jo vanduo taip greit neišsipilsto net pakračius ar pakilnojus už ranknos, ir jį uždengtą , su visu muiluotu vandeniu, galima drąsiai patalpinti pvz į kokios sieninės spintos apatinę lentyną ar dugną -na čia blogiausiu atveju, jei nėr vietos niekur- niekas neišsipilsto, nėra jokios drėgmės, kvapo ir pan, kai uždengta. Tai galima dėti bet kur kur nekrenta į akis ar kur yra vietos. Geresniu atveju- kokioj katilinėj ar sandėliuky biggrin.gif Po viso ciklo, kibirėlis išplaunamas, išsausinamas, ir jame laikomi visi tie, jau išskalbti ir išdžiovinti, medžiaginiai dalykėliai, iki kito panaudojimo.

Aš kažkada pirkau tokį 5,5 litrų talpos kibirėlį kitais tikslais, mokėjau tada apie du eurus, pirkau Vilniaus Madoje, "pasidaryk pats" parduotuvėje, bet žiūriu puikiai praverčia šitam reikalui.

Atsakyti
Sveiki. Gal kas is jusu Vilniuje siuva daugkartinius iklotus arba gal zinote kas tai daro pardavimui? Lauksiu a.ž.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juste0527: 15 gegužės 2018 - 08:41

Pas mus yra kelios siuvimo mašinos dar nuo senų laikų, bet visos sugedusios, o pataisytos vėl tuoj sugenda. Aš siuvimais neužsiimu tiek daug, kad apsimokėtų pirkti brangią siuvimo mašiną, o ir lėšų atliekamų nėra tam, o pigią pirksi- vėl tuoj suges- nei mest nei laikyt bute dulkes rinkt. Tai gaila, kad negaliu pasisiūti medžiaginių paketų.  Nes aš celofano juose visai netoleruoju- beria, atsiranda bakterinės ligos, mėnesiais neišsigydau paskui aš jų, fui.. tai aš kurį laiką net tik wc popierių vietoj paketų naudojau, kad apsisaugot nuo minėtų bėdų. Ir veikė, tik kad lb daug popieriaus susinaudodavo, ir jis trupėdavo voleliais sudrėkęs... Bet tik pabandai tuos vienkartinius- tuoj kokia pienligė prikimba, atsiranda "aknė" kur nereikia:) ir neišgyja iki kitų mėnesinių dažniausiai, ir taip sukasi ratas tsakant...:)Tie parduodami medžiaginiai mane truputį atbaido tuo poliuretano sluoksniu- aš dėl tų visokių nekvėpuojančių sluoksnių ir pabėgau nuo vienkartinių paketų, tai man geriau būtų tegul jau prasigeriantys ir dažniau juos pasikeiti, bet visiškai natūralūs ir kvėpuojantys, negu vėl su visokiais celofanais ir poliuretanais ir sintetikom siūti... O ir medžiaginiai yra brangoki, ypač kad aš jaučiuosi ramiai tik turėdama namie apie 20 vienetų įvairaus storio medžiaginių, nors aktyviai kiekvieną mėnesį naudojami būna kokie 12-15. Ir neaišku kokio storio, kokio audinio, kokio ilgio/pločio man patogiausi bus, kokia spalva praktiškiausia..

Atsakyti