Įkraunama...
Įkraunama...

Brukaliai ("spameriai") forume

http://www.supermama...?...50117&st=36

Darželių temose pilna jos (manotriusis) skelbimų.
Papildyta:
smile.gif+2011 11 15, 19:27-->
QUOTE(hi smile.gif @ 2011 11 15, 19:27)
Šita supermama.lt man į až vakar atsiuntė nuorodas į liniuotes. Tai čia kuo pagrįsta? Kažkaip anksčiau dar palaikydavau, bet kai pasideda "nesvarbu tikslai" tai...na nesvarbu tai nesvarbu. Nespaminkit patys, o tai ir iš sm žmonės gali susidaryt klaidingą įvaizdį, kad taip galima. Gilių filosofinių analizių kuo šitos reklamos "legalesnės" už labdarą žmonės paprastai nedaro. Jie tiesiog mato, kad vieni daro, kiti ne. Ir kažkaip prisiminiau, kad "knisa" kai kažkokios gražios iniciatyvos stabdomos vardan absurdiškų taisyklių (konkečiai prisiminiau parašus ir kalbas apie tai, kad negalima nei nuorodų pvz. apie donorystę į blog'us nei ką), o sau tos pat absurdiškos taisyklės išverčiamos kaip reikia.

Aleze nurodomi puslapiai yra rimti. Čia jai kam abejojasi, nebe dėl "spam'o".



Tikrai, ir aš gaunu nuo supermamų kažkokius naujus nėščių kalendorius ir pan. Tai ne spamas?
Atsakyti
nauji, kalėdiniai kinų - lietuvių kalbų vertiniai:

http://www.supermama...howtopic=788618
Atsakyti
QUOTE(agurčikas @ 2011 11 16, 11:36)

Tikrai, ir aš gaunu nuo supermamų kažkokius naujus nėščių kalendorius ir pan. Tai ne spamas?

gal nelyginkit? labai patiktų, jei kas užsimano siuntinėtų reklamines AŽ? namų šeimininkas namie elgias kaip nori, svečiai turi laikytis namų taisyklių
Atsakyti
QUOTE
Žinutė nukreipta iš Aisedora2002

Sveika,


Gal sudomintu pasiulymas. Konsultuoju sveikatos teises klausimais.

KONSULTACIJOS NEMOKAMOS.

Teikiu visapusiska informacija apie sveikatos prieziuros istaigas.

Pagarbiai, Audrone.



AZ doh.gif
Atsakyti
čia jau naglumo viršūnė doh.gif
ir siukslina visose imanomose temose spameris

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Alba*: 19 lapkričio 2011 - 17:06
Gal gali kas ką padaryt su paula20, aš jau antrą kart per savaitgalį iš jos gaunu kvietimus apsilankyt kažkokioj internetinėj parduotuvėj doh.gif
Atsakyti
O as jau antra karta per sia diena is Aisedora2002 gaunu SVEIKATA zinutes doh.gif spam.gif
Atsakyti
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 19, 15:14)


Sutvarkyta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(*Alba* @ 2011 11 19, 16:55)
čia jau naglumo viršūnė doh.gif
ir siukslina visose imanomose temose spameris


Sutvarkyta 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(srauni_upe @ 2011 11 19, 18:15)
Gal gali kas ką padaryt su paula20,  aš  jau antrą kart per savaitgalį iš jos gaunu kvietimus apsilankyt kažkokioj internetinėj parduotuvėj  doh.gif


Įdėkite arba persiųskite man į Až jos kvietimus. 4u.gif

QUOTE(*Alba* @ 2011 11 19, 23:01)
O as jau antra karta per sia diena is Aisedora2002 gaunu SVEIKATA zinutes  doh.gif  spam.gif


4u.gif
Atsakyti
http://www.supermama...sult_type=posts doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2011 11 17, 13:50)
gal nelyginkit? labai patiktų, jei kas užsimano siuntinėtų reklamines AŽ?  namų šeimininkas namie elgias kaip nori, svečiai turi laikytis namų taisyklių


na teisingai - pvz. svečiuos nenori nieko alkoholinio , ale vis tiek įpils. cool.gif

negerbiantis svečio toks šeimininkas. ;] O norint, kad svečiai laikytųsi namų taisyklių, ne pro šalį būtų ir pačiam. O tai gaunas, kad svečiam šiukšlint negražu, užtat pats "šeimininko teise" tų šiukšlių užverčiu svečiui ant stalo. O svečias nenorėdamas būt išvarytas tai laiko "savaime suprantamu" elgesiu. cool.gif

lyginas zaprosto

Kas užsimano, tas taip ar taip siuntinėja. Kaip tik tai ir fiksuoja ši tema. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hi :): 19 lapkričio 2011 - 23:36
QUOTE(Avocetė @ 2011 11 19, 23:13)


Sutvarkyta 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, o šios pardavėjos "šiukšlinimas" - leistinas? Visas forumas pilnas - nesvarbu, į temą, ar ne. doh.gif doh.gif
Atsakyti