Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(san @ 2006 02 06, 11:06)
i baseinus ir i pirtis visada einu tik su linzem (tam as jas ir turiu - atvejams, kai asu akiniais niekaip neiseina...) - nieko dar nebuvo atsitike.
na jei labai karta ir sausa sauna, tai viduj sedziu uzsimerkus.


O tai negrauzia tada akiu chloras ir visa kita dezinfekcine basienu chemija? As kazkaip su linzem bijau eit i baseina, kad vat uzgraus man akis nerealiai g.gif

Gal galit dar patirtim pasidalint, iki kokio amziaus jums progresavo trumparegyste? Mane kazkaip labai neramina tas faktas, kad regejimas man nesistabilizuoja, nors jau kaip ir laikas butu. Nesinervinciau sitaip, jei trumparegyste butu nedidele, bet dabar, kai -7, labai baisu man visai likti zlibai fear.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 07, 12:59)
O tai negrauzia tada akiu chloras ir visa kita dezinfekcine basienu chemija? As kazkaip su linzem bijau eit i baseina, kad vat uzgraus man akis nerealiai g.gif

Gal galit dar patirtim pasidalint, iki kokio amziaus jums progresavo trumparegyste? Mane kazkaip labai neramina tas faktas, kad regejimas man nesistabilizuoja, nors jau kaip ir laikas butu. Nesinervinciau sitaip, jei trumparegyste butu nedidele, bet dabar, kai -7, labai baisu man visai likti zlibai fear.gif



man iki 22 m.

mokslai gadina akis

o jeigu dar darbas & mokslai - tai pravalas
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 07, 12:59)
Gal galit dar patirtim pasidalint, iki kokio amziaus jums progresavo trumparegyste? Mane kazkaip labai neramina tas faktas, kad regejimas man nesistabilizuoja, nors jau kaip ir laikas butu. Nesinervinciau sitaip, jei trumparegyste butu nedidele, bet dabar, kai -7, labai baisu man visai likti zlibai fear.gif


Pas mane dabar kai tikrino, tai akys pablogejo apie ~0.5 per 2-3 metus nuo paskutinio tikrinimosi. O dabar man 22 metai. Man rodos, kad jau blogeti nebeturetu. O jei jau blogeja, tai gal kokia liga yra?
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 07, 13:04)
Pas mane dabar kai tikrino, tai akys pablogejo apie ~0.5 per 2-3 metus nuo paskutinio tikrinimosi. O dabar man 22 metai. Man rodos, kad jau blogeti nebeturetu. O jei jau blogeja, tai gal kokia liga yra?


KAip man aiškino akių gydytojas - kuo vėliau pradeda vystytis trumparegystė, tuo lėčiau ji progresuoja.
Tarkim jei nuo vaikystės trumparegis - ji su amžium vis didėja.
O jei tau 22-25 metai ir trumparegystė atsiranda - tada progresuoja labai nedaug. Nors tokia paguoda man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 02 07, 13:11)
KAip man aiškino akių gydytojas - kuo vėliau pradeda vystytis trumparegystė, tuo lėčiau ji progresuoja.
Tarkim jei nuo vaikystės trumparegis - ji su amžium vis didėja.
O jei tau 22-25 metai ir trumparegystė atsiranda - tada progresuoja labai nedaug. Nors tokia paguoda man  verysad.gif


nu man trumparegyste nuo kokiu 15 metu. bet siaip ar taip kiek zinau, tai turi sustoti akys blogeti jau iki kokiu 21-23 metu. tai tikiuosi mano akys labai nesikeis... blush2.gif
Atsakyti
Pradėjau blogai matyti 8-9 metų, bet regėjimas iki 9 klasės buvo gana neblogas ir nekito, tik per pamokas užsidėdavau akinius. Bet paskui kai pradėjo blogėti, tai kas pusmetį po puse dioptrijos, jau bijojau, kad galiu ir visai apakti. Tas blogėjimas buvo iki 22 metų, kai priėjau iki -7,5 verysad.gif Dėl tokio greito blogėjimo pradėjau nešioti lęšius, nes kas pusmetį keisti akinius, pasirodė brangiau, nei linzes.
Atsakyti
regėjimą reikia labai saugoti - žinoma, lengva sakyti, bet bet bet ...

Seimo narys Žakaris apako apie 30 m.
kažkokios ligos komplikacija buvo ohmy.gif unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 07 vasario 2006 - 14:31
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 07, 12:59)
O tai negrauzia tada akiu chloras ir visa kita dezinfekcine basienu chemija? As kazkaip su linzem bijau eit i baseina, kad vat uzgraus man akis nerealiai g.gif




nezinau - man nieks negrauzia...

man trumparegyste pastebejo kazkur gal 6-oj klasej, akinius i lenta spoksoti uzsidejau 8-oj, o nuolat kazkur 18-os metu... blogeti nustojo mazdaug 20-ies metu. dabar po -3.5.
tiesa dar buvo momentas (gal pusmetis), kai apie puse dioptrijos buvo krite, o po to atsiste - manau, kad tai susije su itin dideliu mokslo ir darbo kruviu, poilsio trukumu bei prasta mityba buvo...
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2006 02 07, 15:26)
bet siaip ar taip kiek zinau, tai turi sustoti akys blogeti jau iki kokiu 21-23 metu.


Vat ir as ta girdejau, uztai ir ima nervas, nes as jau virsijau sita amziaus riba...Dar baisiau kazkaip darosi man verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 07, 15:32)
Vat ir as ta girdejau, uztai ir ima nervas, nes as jau virsijau sita amziaus riba...Dar baisiau kazkaip darosi man verysad.gif



nervai labai gadina akis

taigi stenkis būtų geroje nuotaikoje ir mokėti atsipalaiduoti


o aš svo akis susigadinau dėl griežto mamos auklėjimo - keistokai jį mylėjo mane vaikystėje - vos ne kalėjimo sąlygomis gyvenau

ir dabar kai susinervinu, sisupykstu, iš karto akis pradeda skaudėti

paskutinį kartą gydytoja sakė, kad mano akyse nervai yra labai "nervuoti"
ir akių būklė priklauso nuo nervų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bajm: 07 vasario 2006 - 15:49
QUOTE(Bajm @ 2006 02 07, 15:48)
nervai labai gadina akis

Ir kompiuteris akis labai gadina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 02 07, 15:59)
Ir kompiuteris akis labai gadina  verysad.gif



ne kompiuteris, o darbas su juo - netinkamas darbo ir poilsio režimas
Atsakyti