Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 04, 09:30)
Beje, norejau paklaust trumparegiu, kurios stipriai neprimato, ka darot eidamos i pirti/baseina - einat apgraibomis, ar rizikuojat detis linzes/akinius? Vis ruosiuos eit, bet nedristu kazkaip, vyras zada pasefuot mane, bet nedrasu eit stipriai nedamatant pvz i kokias Oazes vandens pramogas unsure.gif


Į baseiną einu tik su linzėmis, nes neprimatant jaučiuosi kvailai ir baisiai nedrąsiai. Aišku, rizikuoju jas pamesti, bet kol kas sekasi, nepametu. Svarbu paneriant užsimerkti, kas man ir yra sunkiausia, nes nuo vaikystės nardydavau atmerktomis akimis, o akinukų plaukimui nemėgstu, nes niekaip neprisitaikau taip, kad į juos nepatektų vanduo.
Atsakyti
Sveikos, akiniuotės smile.gif
kaip tik prieš porą savaičių naujus akinukus įsigijau ax.gif stiprumas -3.5 abiejų akių. Lęšiai plastikiniai. Bet storis storiausioj vietoj 5 mm sad.gif kur turejau prieš tai akinukus, buvo 3 mm ... g.gif Šį kartą optikoj nepaklausiau koks bus jų storis ir manęs neįspėjo, kad bus tokie stori. O rėmelis tik viršuj, šone nėra, tai iš šono atrodo šiaip sau... Klausiau, ar galima išplonint, sako schmoll.gif nu bet mano senų akinių tai plonesnis plastikas, o stiprumas - tas pats. Tai ar tikrai nebūna plonesnių tokio stiprumo lęšių? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Skipe: 05 vasario 2006 - 22:06
QUOTE(zigzag @ 2006 02 02, 19:13)
Nuo mokyklos laikų nešiojau akinius, dabar jau kokie šešeri metai - tik kontaktinius lęšius. Įsidedu ryte ir pamirštu, išsiimu tik miegot eidama. Paminklą reikėtų pastatyti tam, kas juos išrado.


As irgi lesius nesiojau Nonstop kokius 5 metelius, kol ... bac ir akys krauju pasruvo doh.gif (cia tikraja to zodzioprasme- kraujagysles issiplete).Ir lindziu nebegalejauisidet... Matus pranesiojau akinius doh.gif Kadangi mano regejimas siaubingas, tai akiniai neteike man didelio malonumo(ziauriai mazino akis ir is pradziu buvo labai sunku priprasti prie "pakitusiu" atstumu) doh.gif doh.gif Tiesa, jaukuris laikas nesioju dienines linzes. |jos - pacios svelniausios, oir nebutina detii akis kasdien. isidedu prie progos, t. y. kai i zmones einu ar panasiai tongue.gif
zigzag, manau, turetum leisti savo akims pailseti, nes galin utikti kaip man doh.gif kai gali (na, jei sedi namuose), nesiok akinukus mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif O man su akiniais geriausia nemekstu as linziu. Juk dabar toks pasirinkimas, kokiu graziu yra, ir stiklai jau nebe trilitriniu dugnai......... Visuomet perku akinius tik LT Feelmane
blush2.gif P.S. mano stirpumas -6.5
Atsakyti
Pas mane -4,kita akis - 3
Nors senai jau buvau pas okulista doh.gif
Atsakyti
i baseinus ir i pirtis visada einu tik su linzem (tam as jas ir turiu - atvejams, kai asu akiniais niekaip neiseina...) - nieko dar nebuvo atsitike.
na jei labai karta ir sausa sauna, tai viduj sedziu uzsimerkus.
Atsakyti
QUOTE(Skipe @ 2006 02 05, 23:05)
Sveikos, akiniuotės smile.gif
kaip tik prieš porą savaičių naujus akinukus įsigijau  ax.gif  stiprumas -3.5 abiejų akių. Lęšiai plastikiniai. Bet storis storiausioj vietoj 5 mm sad.gif  kur turejau prieš tai akinukus, buvo 3 mm ...  g.gif  Šį kartą optikoj nepaklausiau koks bus jų storis ir manęs neįspėjo, kad bus tokie stori. O rėmelis tik viršuj, šone nėra, tai iš šono atrodo šiaip sau... Klausiau, ar galima išplonint, sako  schmoll.gif  nu bet mano senų akinių tai plonesnis plastikas, o stiprumas  - tas pats. Tai ar tikrai nebūna plonesnių tokio stiprumo lęšių?  g.gif

g.gif jau buvau minejusi kad pas mane minusas apie 7 ir akiniai storiausioje vietoje 4mm,tai kazkaip neisivaizduoju kodel -3,5 ir 5mm,pas mane gi dvigubai didesnis minusas, o akiniai labiau isploninti uz tavo,tai matyt eina juos labiau isploninti...
prie linziu kazkaip akys nepriprato,vakare budavo kaip smelio pripiltos...
Atsakyti
Jungiuosi ir aš į akinukių būrelį.
Iki šio akinukus užsikabindavau tik paskaitų metu, dabar jau ir vairuojant, žiūrint TV ir pan. Tačiau žiūriu, kad nebelabai įžiūriu žmones sutiktus gatvėje, stengiantis ką nors įžiūrėti tenka gerokai prisimerkti. Visi aplinkui pastebi, kad neprimatau. Laikas baigti neigti savo trumparegiškumą ir akinius pradėti nešioti nuolat doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 06 vasario 2006 - 16:03
Sveikos ackarikes. As su akiniais jau 13 metu. Dar vidurinej pradejau, nesioti, tai komplekavau, nes tarybiniais laikais remeliu pasirinkimo nebuvo. O paskui - nors ir linzes isbandziau - grizau prie akiniu - man jie tinka ir patinka. Toks pats malonumas isgyti naujus, stilingus akinius kaip ir suknute ar madingus batus. Aisku yra nepatogumu kartais, pvz, sia ziema stiklai uzsalo per salcius einant gatve laugh.gif bet nieko. Vyras irgi sako, kad su akiniais as daug grazesne cool.gif tai va ir nesioju ir tuo dziaugiuosi. Aisku vienintelis dalykas neramina - progresuojanti trumparegyste. Sia vasara sumusiau gimines rekorda (pas mus beveik visi ackarikai - paveldima) viena akis -9 kita -7 doh.gif
bet is tiesu - plastikas dabar buna toks isplonintas, kad nejauciu jokio nepatogumo.
Atsakyti
Aš akinius turėjau nešioti dar vaikystej, bet labai kompleksavau, todėl nebuvau nė kartelio vaikysteje užsidėjusi savo "plastmaskių". Kažkaip išsiversdavau. Paskui jau vairavimui pirkau akinius. O dabar jau 2 metus nesiskiriu. Nepatinka jie man schmoll.gif . Man atrodo, netinka nė vieni akiniai. Mastau gal keisti linzėmis, o gal lazerine korekcija? Reikia pasirankioti visus "už" ir "prieš".
Atsakyti
as akinukus nesioju, kokius 4 metus.. ax.gif nes, kai baigiau mokykla (senokai..) regejimas labai pablogejo ir teko isigyti akinukus...
remelius keiciau pora kartus, nes pirmieji kazkokie nelabai patwarus buwo -
tai del sios priezasties kitus pirkau siek tiek brangesnius.. smile.gif
bet nesu isitikinusi, kad ir jie tuoj nesulus lotuliukas.gif
Atsakyti
Buvau akių patikrint. Taigi... reikia akinių nuo -1,25 iki -1,5. Su vienokiais per silpnai matau, su kitais netgi per ryškiai.
Atsakyti