Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(sigimaus @ 2006 02 03, 12:12)
bet is viso vos 400euru sumokejau  doh.gif
vos??? blink.gif tai čia gal Vokietijoje visai normaliai, o pas mus schmoll.gif visai susigėdau, tai mano akinukai labai kuklūs- rėmeliai+ stiklai apie 280 litų kainavo..... stiklai plastiko, dioptrijos abi po -2,5, storiausia vieta... 3 mm, ploniausia 2 mm....spalva tokie tamsiai žvilgantys mėlyni....bet apačioje rėmelio nėra, tik stiklo viršuje, nosytė, kojytės...

vaje, paskaičiavau, kad už akinius suplojai daugiau nei aš uždirbu per mėnesį blush2.gif hm..... taip- gražūs ir geri akiniai nepigus malonumas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikadelė: 03 vasario 2006 - 12:21
QUOTE(Cikadelė @ 2006 02 03, 11:41)

Beje, gal žinot....mano akinių stiklai su refleksine danga jau susibraižė, noriu pakeisti stiklus, o rėmelius palikti..... gal žinot kiek kainuoja stiklų pakeitimas su refleksine danga? mirksiukas.gif



kaip tik sia savaite pasiemiau naujus akinius, tai man tokie stiklai, tiksliau jie plastikiniai, su danga, kainavo 60lt/vnt. Mano -2,5.
O kur jus dedat senus akinius? Turiu pasitaupius jau dvejus akinius, ir nezinau ka su jais daryt biggrin.gif Galvojau, gal kokioj optikoj bus akcija "atnesk senus akinius, gausi nuolaida", bet neradau niekur tokios biggrin.gif
Beje, remai pas mane tamsus rudi plastikiniai. Apie tokius beveik svajojau biggrin.gif O apejau turbut 10 optiku kol tokius radau. Tik beda, kad rinkausi viena, tai labai bijojau, kad paskui neispeiktu blush2.gif Bet nieko, sake, gerai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(sigimaus @ 2006 02 03, 12:12)
na suintrigavot,emiau ieskoti liniuotes,storiausia vieta 4mm,ploniausia-2mm,pas mane -7,5. Rinkausi plastika,galvojau bus lengvesni uz stikla  g.gif bet kad sakai stikla galima labiau isploninti,



pasižiūrėjus į tavo skaičius, net suabejojau

bet man taip pasakė optikoje, kad stiklą galima labiau išplonint

tiesa, vienas niuansas - stikliniai lęšiai negali būti rėmėliuose, kur "nėra rėmelių" arba yra tik viršus, apačia


dėl svorio lyginau savo akinius ir draugių su plastiku - nelabai skiriasi - juk rėmeliai irgi sveria
Atsakyti
Ai, o sumokejau tai nedaug, ~250lt. Nes kol rinkausi per ta menesi suplonejo pinigine, nors buvau nusiziurejusi daug brangesnius remus  blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slyva: 03 vasario 2006 - 12:37
QUOTE(Bajm @ 2006 02 03, 13:34)
pasižiūrėjus į tavo skaičius, net suabejojau

g.gif nesuprantu,kodel suabejojai...pasiemiau ta saskaita,kur israse atsiimant akinius,tai viena akis -7,25 kita - 6,75
ir toj Vokietijoj zmones ne milijonus uzdirba,zinoma, kad man irgi brangu tiek moketi,bet pagalvojau ne vienai dienai gi zmogus perki...keleta metu teks diena is dienos nesioti smile.gif todel svarbu,kad butu patogus,na ir kad patiktu...
Atsakyti
QUOTE(sigimaus @ 2006 02 03, 14:31)
g.gif nesuprantu,kodel suabejojai...pasiemiau ta saskaita,kur israse atsiimant akinius,tai viena akis  -7,25 kita - 6,75
ir toj Vokietijoj zmones ne milijonus uzdirba,zinoma, kad man irgi brangu tiek moketi,bet pagalvojau ne vienai dienai gi zmogus perki...keleta metu teks diena is dienos nesioti smile.gif todel svarbu,kad butu patogus,na ir kad  patiktu...



aš kalbėjau ne apie pinigus, o apie išploninimą ir kiek mm yra lęšiai smile.gif

o dėl pinigų ir akinių - aš tik už brangius biggrin.gif
kitus planuoju pikrti už 800-1000 Lt

tik sutaupyti reikia doh.gif
Atsakyti
as tai pat esu viena is akiniuku, aikinius nesioju apie 11 metu. bandzaiu nesioti linzes, bet mano akys labai jau jautrios, as jas tik isidedu tai dar kelias dienas panesioju (isiminejant ir t.t.), o po to tai jau toks skausmas ir jautrumas akiu pasidaro kad siaubas blink.gif pakeiciau jau trecius remeliu, bet tik del to, kad norisi kazkok naujo ir grazesnio tongue.gif . linzes prirpazistu tik tokiu atveju kaip vestuves ar labai svarbus balius blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 03, 15:36)
aš kalbėjau ne apie pinigus, o apie išploninimą ir kiek mm yra lęšiai smile.gif

niu matuoju taip ir anaip,bet vistiek,storiausia vieta (ties kojele) 4mm,ploniausia vieta 2mm mirksiukas.gif smile.gif
Mano dukra irgi paveldejo mano akis verysad.gif nuo ketvirtos klases taip pat nesioja akinukus ax.gif

Atsakyti
QUOTE(sigimaus @ 2006 02 03, 15:37)
niu matuoju taip ir anaip,bet vistiek,storiausia vieta (ties kojele) 4mm,ploniausia vieta 2mm  mirksiukas.gif  smile.gif
Mano dukra irgi paveldejo mano akis  verysad.gif nuo ketvirtos klases taip pat nesioja akinukus  ax.gif



labai geras išploninimas, pas mane abiejose vietose po 0,5 mm daugiau
Atsakyti
Akinius nešioju jau daaaug metų... Savaitgaliais ar kaime per atostogas, vakarais namie ir pan. O šiaip jau 13 metų kaip nešioju linzes: jos nerasoja, netrukdo sportuoti, neslysta nuo nosies, nenuspaudžia ausų... Na, išvardinti linzių pliusai lygu akinių minusai biggrin.gif
Nors akinukus turiu tokius, kokių seniai norėjau - išplonintais stiklais ir be rėmų, tik stikliukai, vis tiek per dieną jie mane ima erzinti. O jei prisiminčiau paauglystę, kai tekdavo pirkti baisuoklinius rėmelius... doh.gif Iš tų laikų ir liko refleksas - kai fotografuoja, nusiimti akinius. biggrin.gif
Atsakyti
Akinius pradejau nesiot dar mokykloj - pradzioj dedavausi tik "ekstra" atvejais - nuo lentos kazka reikdavo izlibint, tv namie ziuredavau. I diskanas eidavom su drauge, tai ji man duodavo special zenklus, su kokiu bicu eit pasokt, nes as negaledavau objektyviai ivertint, kaip jis atrodo (minusas jau buvo -4) doh.gif . Studijuodama isigijau linzes, tai kai isidejau, tai pasaulis nusvito kitom spalvom, nors namuose butinai issiimdavau. Dabar daugiausia vaikstau su akiniais, tik retkarciais isidedu linzes - kazkaip man su jom dziusta akys, daznai atsiranda diskomfortas. Mano trumparegyste jau siekia kazkur -7 abiem akim, tai kiekviena ryta pradedu akiniu paieska apgraibomis ant prie lovos esancio staliuko...

Su akiniais jauciuosi nepatenkinta savim, negrazi, nepaisant to, tinka man akiniai ar ne. Todel akiniuose izvelgiu tik minusus: nesiojant akinius, akys atrodo vizualiai mazesnes, nesimato ju tikrojo grozio, todel butinas ryskesnis makiazas, kuri taip tingisi darytis kasdien, akiniai rasoja, vasara tos vietos, kuriomis remiasi akiniai prie odos, prakaituoja, zmogus su akiniais atrodo rimtesnis, kartais ir liudnesnis, piktesnis, grieztesnis (cia pagal save sprendziu), jau nekalbant apie visas islaidas akiniams - keiciasi mados, tinkantys ir patinkantys remeliai daznai yra brangus, kuo didesne trumparegyste, tuo brangesni stiklai, jau nekalbant apie akiniu taikyma, derinima prie papuosalu, rubu; be to, zmoniems, kuriems akiniai reikalingi kasdieniniam nesiojimui, jie salyginai greit devisi, atsibosta ir t.t.

Manau, kad apie akiniu pliusus/minusus daugiau diskutuoja tie, kuriu trumparegyste labai nedidele, kurie gali issiversti be akiniu kasdieninese situacijose, kuriems akiniai yra daugiau stiliaus elementas negu butinybe. Siaip as akiniuose praktiskai neizvelgiu jokiu pliusu, deja verysad.gif

Beje, norejau paklaust trumparegiu, kurios stipriai neprimato, ka darot eidamos i pirti/baseina - einat apgraibomis, ar rizikuojat detis linzes/akinius? Vis ruosiuos eit, bet nedristu kazkaip, vyras zada pasefuot mane, bet nedrasu eit stipriai nedamatant pvz i kokias Oazes vandens pramogas unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2006 02 04, 09:30)
Beje, norejau paklaust trumparegiu, kurios stipriai neprimato, ka darot eidamos i pirti/baseina - einat apgraibomis, ar rizikuojat detis linzes/akinius? Vis ruosiuos eit, bet nedristu kazkaip, vyras zada pasefuot mane, bet nedrasu eit stipriai nedamatant pvz i kokias Oazes vandens pramogas unsure.gif

Į pirtį neinu. O baseine palikdavau savo rankšluostį netoli kopetėlių į vandenį, ant jų- akinius, ir tada našarom varydavau iki baseino. biggrin.gif O jau baseine yra į ką orientuotis...Tiesa, jei žmonių mažai, tai ir su akiniais plaukiodavau.

Va, priminei, buvo tokia istorija IMPULSE. Duše vanduo krenta iš aukštai, tai čia jau niekaip su akiniais nesudalyvausi. Pasidėdavau aš juos ant kriauklės krašto, taip į kampą užkišdavau, kad niekam netrukdytų. Grįžtu nusipraususi, grabinėju grabinėju- nėr. unsure.gif Vos ne sienų laikydamasi nušliaužiau iki spintelės, atsisėdau ant suoliuko ir vos nežliumbiu. Užėjo noras pašnekėt, tai ir sakau kaimynei:
- Akiniai dingo...
O ji:
- Tai čia jūsų akiniai buvo?? Valytoja rado ir administratorėms nunešė...

Niekaip nesuprantu - negi žmonės nemato, kad akiniai visiško trumparegio, o ne kokie nuo saulės... doh.gif
Atsakyti