Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

as irgi akiniuote - gal kokius 15 metu...
turiu ir kontaktinius lesius, bet juos naudoju tik sprtui, baseinui ir pn. tingiu kazkaip jas dejinetis...
akiniai man, matyt, jau tapo ir ivazdzio dalim. be to kazkiek tai uzmaskuoja pajuodusius paakius, nuo spuogu demesi nukreipia...
o trukumai - visu pirma, rasoja; antra, nervina, kad optikose gali gauti tik ta sezona madingu remeliu - o ka daryti, jei tie madingieji man visiskai prie veido netinka? keiciu mazdaug kad 2 metus, nes suluzta, isklera.
Atsakyti
Nesiojau linzes 5 metus beveik istisai-tol,kol prasidejo visokios nesamones(uzdegimai ir t.t.).tada man uzdraude jas nesiot,tai isidedavau tik per ypatingas progas ir grizus namo iskart krapstydavau jas lauk.Po to tris metus nesiojau akinius-visa laika jauciau diskomforta,kompleksavau,nors turejau ju ne vienus ir ne pacius pigiausius 4u.gif Galu gale truko kantrybe ir issioperavau-dabar jau penkti metai,kaip pamirsau tuos vargus.Bet dabar uzsiskiedziau nusipirk kokius krutus remelius ir uzsidet retkarciais su paprastais stiklais tiesiog del stiliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bitutek @ 2006 02 02, 22:02)
Akinius nešioju jau 20 metų  doh.gif

QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 02 03, 08:27)
Akinius nešioju 22 metus.

QUOTE(san @ 2006 02 03, 09:19)
as irgi akiniuote - gal kokius 15 metu...
lotuliukas.gif niu va, o galvojau, gal būsiu prizininkė first.gif akinių nešiojimo stažas 14-15 metų... sad.gif Mokykloje kaip užsidėjau taip, kurį laiką nenešiojau, nes mama buvo nupirkusi pačius pigiausius rėmelius (gyvenom neturtingai), o tie rėmeliai buvo tokie bjaurūs, man tada vaikui asocijavosi, kad tik ,,debiliukai" (atsiprašau, bet rašau kaip tuo metu galvojau) tokius nešioja... Kiek buvo prirašyta šildymų pro nosį, akių kompresai, nuolatiniai pratimai (gal esat tokius lankiusios, kur deda akinius su skirtingos spalvos, stiprumo stikliukais). Niekas nepadėjo- likau akiniuota....Astigmatizmas, bet nestiprus tas mano nematymas -2,5, -2,5 abi....paskui kažkaip pasidarė net -1,75 ir kita tiek pat....

Metus nešiojau lešius. Viskas buvo gerai, paskui kažkaip padariau pertrauką ir akys atprato ir nebepriprato... blink.gif dabar esu patenkinta akiniais, bet po gimdymo noriu pasikeisti, būti gražia (čia vat keista, nes man akiniai asocijuojasi su negražumu blush2.gif neakiniuota mama, žmona cool.gif

ką jau padarysi, kad taip lemta....Be akinių nešiojimo turiu sausų akių sindromą ir dar neištirtą akių tinimą, įsivaizduokit- nei iš šio nei iš to atsikeliu, o mano akis taip ištinusi, kad pvz antakis pasikelia į viršų 2-3 cm unsure.gif priežasties nerado visi 4 daktarai pas kuriuos buvau.....taip ir parašyta kortelėj- priežastis nerasta.... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2006 02 03, 09:55)
Kiek buvo prirašyta šildymų pro nosį, akių kompresai, nuolatiniai pratimai (gal esat tokius lankiusios, kur deda akinius su skirtingos spalvos, stiprumo stikliukais). Niekas nepadėjo- likau akiniuota....

biggrin.gif Acha, žinau- gal 5 m. kasmet važiuodavau į Elektrėnų sanatoriją stabdyt progresuojančios trumparegystės. Buvo operacija, bet visvien turiu -7,5 doh.gif Stori akiniai (stiklai) man labai negražu, bet ką padarysi...O akiniuoto žmogaus "negražumas" ir man asocijuojasi su tais senais, baisiais, dideliais tarybiniais rėmeliais. Tiesa, kiek matau per TV, užsienyje tokius tebenešioja....
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 02 03, 11:22)
Stori akiniai (stiklai) man labai negražu, bet ką padarysi



bet juk išploninti stiklai gerai atrodo rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 03, 11:26)
bet juk išploninti stiklai gerai atrodo rolleyes.gif

verysad.gif Turiu spec. paplonintus, bet specialiai pamatavau- 7 mm doh.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 02 03, 11:33)
verysad.gif Turiu spec. paplonintus, bet specialiai pamatavau- 7 mm doh.gif



tuoj aš pamatuosiu

kurioj vietoj matavai - iš šono, per vidury?
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 03, 11:35)
tuoj aš pamatuosiu

kurioj vietoj matavai - iš šono, per vidury?

Iš šono. rolleyes.gif
Atsakyti
Esu taip pat akiniuota kobra,ir stazas koki dvidesimt meteliu,sovietiniais laikais remelius siusdavo tetis ir uzusienio tongue.gif isploninti stiklai zinoma geriau atrodo,bet kai didelis minusas,nelabai jau juos ir beisplonina,o ir patys stiklai kainuoja daugiau nei remeliai ax.gif Dabartinius akinius pirkau pries pora metu,jau noreciau kitu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(meškutė_Nida @ 2006 02 03, 11:22)
..O akiniuoto žmogaus "negražumas" ir man asocijuojasi su tais senais, baisiais, dideliais tarybiniais rėmeliais. Tiesa, kiek matau per TV, užsienyje tokius tebenešioja....
aga, dabar madinga, o aš tik juokiuos susiriesdama kai tokius pamatau- niu man baisu ir viskas lotuliukas.gif

Turėjau bendradarbę, kuri matė gerai, bet iš mandrumo norėjo įsigyti madingus rėmelius, įsidėti paprastus stiklus ir vaikščioti. Aš jos taip nemėgau frusty.gif man kažkoks išsidirbinėjimas doh.gif čia vargšas žmogus esi priverstas, o ten iš išpindėjimo nori akinius nešiot.... doh.gif

Beje, gal žinot....mano akinių stiklai su refleksine danga jau susibraižė, noriu pakeisti stiklus, o rėmelius palikti..... gal žinot kiek kainuoja stiklų pakeitimas su refleksine danga? mirksiukas.gif

o sugalvojau tokią atrakciją- nufotografuokim savo akinukus, kokius turime mirksiukas.gif pažiūrėtumėm, kokius rėmelius nešiojam....būtų įdomu.... bigsmile.gif aš gal savaitgalį pabandysiu ax.gif
Atsakyti
pas mane pati pati storiausia vieta yra akinių šone išorinėje pusėje 4,5 mm

akys - 8 doh.gif

galina prieš 2 metus

Fielmanne

stiklai kainavo 1 vnt. 59 Lt + darbas 20 Lt

rėmeliai 399 Lt

kokybė liuks - iš pradžių buvo stresas, spoksodavau spoksodavau į save

o draugai giria kad su akiniais esu gražesnė (bent tokia paguoda lotuliukas.gif)

beje, stiklus rinkausi, nes juos galima daugiau išploninti negu plastiką, be to pigiau


jei norėčiau plastikinių lęšių, tai kainuoja 1 vnt. 150 Lt
Atsakyti
na suintrigavot,emiau ieskoti liniuotes,storiausia vieta 4mm,ploniausia-2mm,pas mane -7,5. Rinkausi plastika,galvojau bus lengvesni uz stikla g.gif bet kad sakai stikla galima labiau isploninti,gal sekanti karta reiketu bandyti stikla... Mano akiniai be remeliu,juokingai skamba,tik kojeles ir ant nosies tas daikciukas (kaip jis ten vadinasi g.gif ) Pirkau taip pat Fielmann,kas kiek kainavo...reiketu saskaitos paieskoti...bet is viso vos 400euru sumokejau doh.gif
Atsakyti