Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(MELDA @ 2015 07 28, 18:25)
reikia progresinių lęšių, ale net nežinau kaip juos išsirinkti..., sudėtinga

Kalba eina apie kontaktinius lęšius ar apie akinių lęšius ?
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2015 07 28, 11:25)
reikia progresinių lęšių, ale net nežinau kaip juos išsirinkti..., sudėtinga

Tikrai sunku. Man pirmi netiko, antri, kitur daryti tinka idealiai. Matomai pirmoje vietoje gamino iš kokių pigiausių medžiagų, o antroje kaip priklauso. Jei apie akinius kalbate.
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2015 07 28, 19:25)
reikia progresinių lęšių, ale net nežinau kaip juos išsirinkti..., sudėtinga

KALBU APIE AKINIUS
Atsakyti
Sveiki,

gal kuriai nors yra nutikęs toks atvejis, kad gydytojas vaikui (arba Jums pačioms), išrašė silpnesnius akinius, nei reikėtų? (Mažesnių dioptrijų).

Dirbu TV laidoje, labai ieškome, kam būtų taip nutikę, nes, norim pasiaiškinti laidos metu su gydytoju.

Galit man parašyti 8 602 80 905 arba inga.labutyte@gmail.com

Atsakyti
Ka patartumete sausoms akims pastoviam naudojimui?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 11 10, 19:27)
Ka patartumete sausoms akims pastoviam naudojimui?

Dirbtines ašaras, pvz. Optive, Systane ir t.t. Pašalinus priežastį, pastoviai naudoti nebereikėtų.
Atsakyti
Truputi paskaitinėjau temą ir supratau, kad nieko nežinau apie šiuolaikinius akinius. Reikia akinių. Turiu vienus nuo saulės, pirktus dar prieš 15 metų, o paprastų neturiu, bet tikrai reikia. Akiniai bus reikalingi vairavimui, televizoriaus žiūrėjimui, renginiuose, kine, teatre, koncertuose ir t.t. O gal patiks geriau matyti ir imsiu dar dažniau nešioti akinius. Taigi, klausimas: kur Vilniuje verta įsigyti akinius, kur gerai pasiūlo, parenka ir kaina ne baisi? Ačiū už atsakymus.
Atsakyti
Fielman'e darausi, geriausias pasirinkimas filialuose prie Operos ir Oze.
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 11 11, 13:59)
Dirbtines ašaras, pvz. Optive, Systane ir t.t. Pašalinus priežastį, pastoviai naudoti nebereikėtų.



Priezasties negalima pasalinti. Gretutine liga yra. Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 11 16, 19:08)
Priezasties negalima pasalinti. Gretutine liga yra. Aciu uz atsakyma.

Reikia progresiniu akiniu. Rekomendavo optica rega antakalnyje? Radau ir gedimino prospekte. Ka patartumete?
Atsakyti
QUOTE(maskatukas @ 2015 12 04, 16:15)
Reikia progresiniu akiniu. Rekomendavo optica rega antakalnyje? Radau ir gedimino prospekte. Ka patartumete?

Progresiniai akiniai praktiškai kiekvieno optikos salono kasdienybė, tad juos galite užsisakyti bet kurioje optikoje. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kackac @ 2015 12 15, 13:34)
Progresiniai akiniai praktiškai kiekvieno optikos salono kasdienybė, tad juos galite užsisakyti bet kurioje optikoje. 4u.gif

Klausiu todel, kad man buvo daryti akiniai paprasti keliose optikose ir rezulratai nuvyle. Viena gyd skyre +0,75. Kitoje +2. Prireike trecios. Ten paskirti akiniai tiko man, nesvaigo galva, su kompu dirbau. Tikrai ne kiekvienoje optikoje rasite kompetentinga optimetrista.
Atsakyti