Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Sveikos, mergaites 4u.gif

As dar iki siol nenesiojau akiniu, kartais uzsidedavau televizoriu ziureti. Mano abi akys buvo -0.75. Bet paskutiniu laiku, pastebejau, kad jau jau televozoriaus ziurejimui nuolat reikia akiniu. Sestadieni buvau pas okulista. Taigi viena akis -1, o kita 1.25 ir dar atsirado cyl- 0,25 ir axis- 20.0. Kas gi cia dabar?

Gal galit man pasakyti, prasau, kaip yra su tuo atstumu tarp vyzdziu? Nes recepte nenurodytas. Kadangi pries 4 metus atstumas buvo 36mm, jei uzsisakineciau akinius internetu, ar galiu nurodyt ta senaji atstuma tarp vyzdziu, ar reiktu vel eiti ir prasyt, kad is naujo ismatuotu?
Atsakyti
Sveikos,
4u.gif

gal kuri nors bandėte gerinti regėjimą pratimais? kaip sekėsi?
Klausiu, nes bais nesinori akinių, teko girdėti kad su jais regėjimas dar labiau silpsta.
Atsakyti
Bandžiau visą vaikystę ir jaunystę. Nulis naudos doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
gal kuri užmatėte kurioj optikoj dabar galima nemokamai pasitikrinti regėjimą?
Ir gal yra galimybė patikrinti akinius? nes man atrodo, jog mano vienus padarė ne pagal receptą, nes viena akis (sveikesnė) dabar blogiau mato. Turiu įtarimą, kad nufukino abiejus lęšius vienodus.... g.gif
Atsakyti
Pradžiai miestą parašykit
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2014 03 28, 19:48)
Jei ne paslaptis, kiek Jums metų ir koks regėjimas?

Bent aš negalėčiau teigt, jog akiniai pablogino mano regėjimą. Taip, regėjimas palaipsniui blogėjo, ypač sparčiai blogėjo studijų metais (kai man buvo 18-24 m.): nuo - 1,5 pasiekė -3,5. Po to, per kiek daugiau nei 10 metų, regėjimas pablogėjo tik 0,5 / 0,75  dioptrijos. Bet negalėjau nesidėt akinių, kai regėjimas pasiekė -1,5. Iš pradžių tik paskaitose dėdavaus, bet dar labiau pablogėjus ėmiau nuolat akinius nešiot.


ketvirtis amžiaus jau užnugary smile.gif
o dėl regėjimo, tai jau neprisimenu, bet rodos buvo -0.75, tai akinius užsidėdavau tik kai prispirdavo reikalas (auditorijose, studijų metu), visur kitur apsieidavau be. Dabar aiškiai jaučiu pablogėjimą... tai ir galvoju, kas geriau - akiniai ar linzės. Tik tas pirštinėjimasis su jom mane kažkaip glūmina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2014 04 08, 18:10)
Pradžiai miestą parašykit

blush2.gif
Veiksmas Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Tikutaku @ 2014 04 08, 17:41)
Sveikos,
gal kuri užmatėte kurioj optikoj dabar galima nemokamai pasitikrinti regėjimą?
Ir gal yra galimybė patikrinti akinius? nes man atrodo, jog mano vienus padarė ne pagal receptą, nes viena akis (sveikesnė) dabar blogiau mato. Turiu įtarimą, kad nufukino abiejus lęšius vienodus....  g.gif

Vilniuje CUP'e Optio optikoje atliekama nemokama regėjimo patikra kompiuteriu. Jei gražiai paprašysite konsultantės, tai ir akinukus patikrins.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 10 balandžio 2014 - 15:53
Sveikos norėjau jūsų paklausti, gal kuri susidūrėte, žinote ar pas mus optikose galima rasti plastikiniams akinių rėmelių tokių priklijuojamų padukų? g.gif
user posted image
Įsigijau akinius su plastikiniais rėmeliais ir man kažkaip visą laiką nešiojančiai akinius su palankstomomis "nosytėmis" trūksta komforto, pradeda po kokių 15 min. jaustis toks trinimas, o akinius turiu nešioti visą laiką, o su jais aš negaliu išbūti visą diena sad.gif
Atsakyti
QUOTE(dreamless @ 2014 04 26, 08:01)


Štai čia yra tokie dalykėliai.

Mergaitės, gal kurios darėtės akinius nuo saulės su dioptrijomis? Vasara įsibėgėja ir tokie akiniai turėtų būti ant bangos smile.gif
Atsakyti
Sveikos, labai reiktu pagalbos 4u.gif Gal kas turite astigmatizma, gal galetumet pakomentuoti. Noriu uzsakyti sunui akinukus internetu, nes pas mus kainos dideles. O mes akinukus keiciame kas 2 metai, tai labai brangiu negalime pirkti, internetu gaunasi pigiau.
Musu receptuke desine asis-0, kaire - 170:
user posted image

Vedant recepto duomenis intern parduotuveje, meta toki uzrasa:
Error- Both OD CYL and OD AXIS must have a number or both must be 0. Please check your entries.- Tiek cilindras ir ašis turi turėti numerį arba abu turi būti 0. Prašome patikrinti jūsų įrašus.

Taip ir nesuprantu, ar cia gydytojas apsiriko g.gif ar uzsienyje kitaip receptai rasomi
Ar gali buti asis 0?
Buciau labai dekinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(klaudi @ 2014 05 07, 10:39)
Sveikos, labai reiktu pagalbos 4u.gif Gal kas turite astigmatizma, gal galetumet pakomentuoti. Noriu uzsakyti sunui akinukus internetu, nes pas mus kainos dideles. O mes akinukus keiciame kas 2 metai, tai labai brangiu negalime pirkti, internetu gaunasi pigiau.
Musu receptuke desine asis-0, kaire - 170:

Vedant recepto duomenis intern parduotuveje,  meta toki uzrasa:
Error- Both OD CYL and OD AXIS must have a number or both must be 0. Please check your entries.-  Tiek cilindras ir  ašis turi turėti numerį arba abu turi būti 0. Prašome patikrinti jūsų įrašus.

Taip ir nesuprantu, ar cia gydytojas apsiriko g.gif ar uzsienyje kitaip receptai rasomi
Ar gali buti asis 0?
Buciau labai dekinga 4u.gif  4u.gif

Klaidos gydytojas nepadarė. Rašykite taip:
OD sph+2,5 cyl-1,25 ax180
OS sph+2,75 cyl -1,25 ax170
Ar gydytojas neužsiminė apie žvairumą ir jo koregavimą?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 07 gegužės 2014 - 16:04