Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(anastazas @ 2013 09 17, 11:54)
p.s. Beje, jei ne paslaptis, kurioje optikoje Jums gamino akinius?
''Optikos pasaulis''. Su jais, beje, jau ne pirmą kartą panašūs nesklandumai kyla.
Kolegė darėsi akinius su tais trigubo matomumo stiklais, kur skirti žiūrėt į tolį, dirbti kompiuteriu ir skaityti. Tai niekaip neįprato prie jų, nors iš karto nešė jiems, kad tvarkytų, keistų, kažką darytų, nes pinigai didžiuliai, o tinka tik TV žiūrėt. Bet nieko taip ir nepadarė. Atseit, reikia priprast doh.gif

Aš, aišku, mieliau būčiau rinkusis kitą optiką, bet kad nelabai didelis pasirikimas pas mus, o reikėjo skubiai.

Kažkada teko turėti reikalų su Fielmann, tai labai patiko. Gailiuosi, kad dabar nenuvažiavau pas juos.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 09 17, 13:04)
''Optikos pasaulis''. Su jais, beje, jau ne pirmą kartą panašūs nesklandumai kyla.


doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 08 30, 18:06)
Super mamos, s.o.s. Kur optikoje galima užsakyti akinių lęšius
turimam akinių rėmeliui? Rėmelis pirktas ne LT. Kur paklausiu, sako,
kad būtina pirkti rėmelius optikoje sad.gif Atsiliepkite, prašom. Vilnius


Berods Fielmane, dar ir kitoj kažkurioj esu dariusis, taip pat ir akinis iš užsienio taip taisiau, be jokių problemų. Gal netaip supratot ir problema pačiuose rėmeliuose - kažkas susidėvėję, ar nestandartinio, negali montuoti tokio stiprumo stiklų ar pan.?
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 09 16, 19:14)
Sveikos.
Šiandien iš optikos atsiėmiau savo naujus akinius ir  stipriai nusivyliau.
Ar kuriai nors teko susidurti su tokiu dalyku, kad su akiniais vaizdas stipriai sumažėja, lipant laiptais atrodo, kad jie griūna, vertikalūs darosi, koją dedi ant žemės ir negali suprasti, kada ji pasieks žemę, žiūri į kokį nors daiktą ir judinant galvą jo proporcijos  keičiasi: mažėja, siaurėja ir t.t. Kol pagaliau pradeda pykint nuo visko.
Pažadėjau otpikoj, kad šiandien pasipratinsiu ir ryt ateisiu, bet net negaliu su jais būt, pykina sad.gif
Pasiskaičiau, kad gali būt sumaišytas cilindro pliusas su minusu. Aišku, aš nieko čia nesuprantu ir nežinau, kaip ir kas įtakoja tokį dalyką.
Akinių receptą parinko tos pačios optikos gydytoja. O šiandien darbuotoja bandė aiškint, kad akinių lęšiai sferiniai, dėl ko reikia priprast prie jų. Bet man niekas nepaaiškino, kad taip bus. Man reikia paprastų, elementarių lęšių, bet jokių vaizdo iškraipymų  doh.gif Turėjau ne vienus akinius, bet tokios nesąmonės nebuvo. Beje, mano regėjimas -2.
Kaži ar įmanoma įrodyt, kad tai jų kaltė ir man juos reikia perdaryti? Gal pas kitą gydytoją nueiti su tais akiniais? g.gif



sveiki, man buvo lygiai ta pati situacija kaip aprašėte. Galvos pakreipt negalėdavau, ant žemės net koją statyt normaliai neidavo, kaip ir minėjot, negali suprasti ar pasieksiu žemę. Paskambinau tą pačią dieną į Optiką, liepė apsiprast- bandžiau pratintis beveik dvi savaites bet deja, niekaip, todėl nuskubėjau pasikeist, tai pridaviau pakeist. nemokamai viskas.
Atsakyti
QUOTE(nesvarbu! @ 2013 09 21, 08:53)
sveiki, man buvo lygiai ta pati situacija kaip aprašėte. Galvos pakreipt negalėdavau, ant žemės net koją statyt normaliai neidavo, kaip ir minėjot, negali suprasti ar pasieksiu žemę. Paskambinau tą pačią dieną į Optiką, liepė apsiprast- bandžiau pratintis beveik dvi savaites bet deja, niekaip, todėl nuskubėjau pasikeist, tai pridaviau pakeist. nemokamai viskas.

o sakė, kokia priežastis to buvo? kai pakeitė, jau gerai buvo padaryta?
man turėjo penktadienį paskambint, bet dar, matyt, nepadarė. bijau, kad vistiek kažkas bus negerai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 09 17, 13:04)
''Optikos pasaulis''. Su jais, beje, jau ne pirmą kartą panašūs nesklandumai kyla.
Kolegė darėsi akinius su tais trigubo matomumo stiklais, kur skirti žiūrėt į tolį, dirbti kompiuteriu ir skaityti. Tai niekaip neįprato prie jų, nors iš karto nešė jiems, kad tvarkytų, keistų, kažką darytų, nes pinigai didžiuliai, o tinka tik TV žiūrėt. Bet nieko taip ir nepadarė. Atseit, reikia priprast  doh.gif

Aš, aišku, mieliau būčiau rinkusis kitą optiką, bet kad nelabai didelis pasirikimas pas mus, o reikėjo skubiai.

Kažkada teko turėti reikalų su Fielmann, tai labai patiko. Gailiuosi, kad dabar nenuvažiavau pas juos.

Įdomu kam tas "Optikos pasaulis" yra nepasikiaulinęs,mano dukrai vietoj plonintų neplonintus lęšius įkišo,tik kitoj optikoj kai darėsi akinius,paklausė iš kur už tokią kainą neplonintus lęšius pirkom,pusę metų kariavom kol pinigus grąžino
O šiaip kadangi esam plungiškės ištikimos "Vizijai",kitai dukrai buvo blogai nustatę lęšių stiprumą,tai patys pakeitė ir dar užsienin akinius nusiuntė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lady Dy: 04 spalio 2013 - 14:25
QUOTE(Raganaa999 @ 2013 09 06, 19:23)
Ir kaip su tolimesniu akiu likimu. Ar nesiojant akinius istisai, akys nenusilps dar daugiau? O gal atvirksciai, nenesiojant akiniu, nusilps akys greiciau?
be akinių vaikštant kaip tik turėtų akys silpti g.gif
QUOTE(Ayaan @ 2013 09 16, 21:43)
vienoj optikoj gydytoja išrašė tuos su cilindrais, nešiojau, pripratau po kažkiek laiko (na reikia, tai reikia), po kiek laiko keičiau akinius, patikrino regėjimą ir jau be jų padarė, iki šiol esu su paprastais, dabar vėl pataria su jais darytis (nes atseit padidės matymo ryškumas ir kad geriau pradėti pratintis prie tokių akinių kuo anksčiau, nes kuo vėliau, tuo sunkiau bus prie jų priprasti). Žodžiu nesuprasi, ar čia keičias taip pats regėjimas, ar čia nuo gydytojo nuomonės priklauso. Gal kam irgi taip buvo? Pasidalinkit patirtinimi prašau.
aš jau keli metai nešioju su cilindrais, niekas nepatarinėjo, kad reiktų grįžti prie įprastų g.gif mano cilindrai -2, gal silpnesnių atveju kitaip?
QUOTE(Jicky @ 2013 09 17, 12:04)
''Optikos pasaulis''. Su jais, beje, jau ne pirmą kartą panašūs nesklandumai kyla.
...
Kažkada teko turėti reikalų su Fielmann, tai labai patiko. Gailiuosi, kad dabar nenuvažiavau pas juos.
su tais ir aš esu seniai seniai bėdų turėjusi doh.gif nuo to karto visada einu tik į fielmann.
Atsakyti
Aš tik vakar po beveik mėnesį trukusio akinių keitimo, atsiėmiau naujus. Prieš tai dar bandė keisti centrus - dar blogiau padarė. Taigi trečią kartą akinius padarė naujuose (brangesniuse doh.gif ) rėmeliuose, kitokio stiprumo (kita gydytoja patikrinus nusprendė, kad man anie buvo per silpni, plius buvo skirtingi minusai, o tai, jos nuomone, sutrikdė vestibiulinį aparatą, ko pasekoje atsirado galvos svaigimas, vaizdo iškraipymai). Akių skirtumai maži - tik 0,25, tai man nieko praktiškai ir nekeičia, kad akinių minusai bus vienodi. Nu ok, viską išklausiau, nusprendėm, kad tikrai taip bus geriau.

Vakar atsiėmiau naujus, namuose bandžiau pasipratinti, lyg ir geriau, bet tas vaizdo sumažėjimas - užmušantis doh.gif Dar vaikštant, kažką darant galima kentėt, bet atsisėdu prie kompo, paimu kažką skaityt ir tragedija - šriftas gerokai smulkesnis, ko pasekoje ir akys turi labiau įsitempt. O prie to tikrai nepriprasiu sad.gif Jau man pačiai nebemalonu eiti pas juo ketvirtą kartą, bet negi sumokėjus 700 lt ir gavus Š turiu tylėt? Hrrrrr.
Atsakyti
Jicky, koks akinių stiprumas buvo ir į kokį pakeitė? Dar labai svarbus niuansas - akinių lęšių forma. Dabar taip madingi dideli, stambūs akiniai, dažnai kelia diskomfortą, ypač su didesnėmis dioptrijomis. Taip pat perėjimas nuo nuolatinio linzių nešiojimo prie akinių, ypač didelių, neretai būna komplikuotas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kackac: 11 spalio 2013 - 19:02
QUOTE(kackac @ 2013 10 11, 18:58)
Jicky, koks akinių stiprumas buvo ir į kokį pakeitė? Dar labai svarbus niuansas - akinių lęšių forma. Dabar taip madingi dideli, stambūs akiniai, dažnai kelia diskomfortą, ypač su didesnėmis dioptrijomis. Taip pat perėjimas nuo nuolatinio linzių nešiojimo prie akinių, ypač didelių, neretai būna komplikuotas.

buvo -2,25, tokius, beje, ir kontaktinius lęšius jau kelis metus nešioju. bet kadangi paaiškino, kad akiniai turi būti šiek tiek stipresni, tai dabar padarė -2,5 stiprumo.

akinių rėmai tokie user posted image

šonuose iškraipymai tikrai mažesni, nei kad buvo kitam rėmelyje, bet va pvz. žiūrint žemyn, tarkim einant laiptais, plaunant indus, kraipo vaizdą tikrai stipriai. bet aš jau susitaikiau su tuo, galvą labiau palenkiu, kad žiūrėt per akinių centrą doh.gif nu bet kodėl taip mažina vaizdą?
pasiskaičiau spec. straipsnį, kad stipraus minuso akiniai mažina vaizdą 7,7 proc., bet pas mane -2,5. ar čia jau irgi skaitosi stiprus minusas? g.gif

recepte irgi yra skaičiai 1,61.
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 10 12, 10:58)
buvo -2,25, tokius, beje, ir kontaktinius lęšius jau kelis metus nešioju. bet kadangi paaiškino, kad akiniai turi būti šiek tiek stipresni, tai dabar padarė -2,5 stiprumo.
šonuose iškraipymai tikrai mažesni, nei kad buvo kitam rėmelyje, bet va pvz. žiūrint žemyn, tarkim einant laiptais, plaunant indus, kraipo vaizdą tikrai stipriai. bet aš jau susitaikiau su tuo, galvą labiau palenkiu, kad žiūrėt per akinių centrą  doh.gif  nu bet kodėl taip mažina vaizdą?
pasiskaičiau spec. straipsnį, kad stipraus minuso akiniai mažina vaizdą 7,7 proc., bet pas mane -2,5. ar čia jau irgi skaitosi stiprus minusas?  g.gif

recepte irgi yra skaičiai 1,61.

Jei nešiojote silikoninus kontaktinius lęšius, tai akinių stiprumas turėtų būti toks pat, kaip lęšių. Klausimas, ar ir tie -2,25 jums ne per stiprūs.
Akinių lęšių forma - iš stambesnių, todėl iškraipymai šonuose ir apačioje tikrai galimi.
Jūsų trumparegystė dar skaitoma silpna, t.y. I laipsnio.
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2013 10 12, 12:16)

Visada atiduoda tik stiklus, išimtus iš rėmų. O jokių vokelių nieks niekada nėr atidavęs.

Papildyta:

Pagal mane jūsiškas minusas tikrai nedidelis smile.gif Mano minusas didesnis, bet jokio mažinimo nejaučiu.

1. Kiek dariau sau ir savo šeimos nariams, ir užsakytų stiklų vokus, ir išimtus stikliukus iš rėmo visada atiduoda 4u.gif Darėm Regoj, Fielmanne, Optio, Optometrijos centre 4u.gif
2. Minusas tikrai nedidelis. Mano minusas irgi perpus didesnis, jokio mažinimo drinks_cheers.gif Kiek per savo visą gyvenimą yra darę akinių ir su cilindrais, ir be cilindrų, neplonintų ir plonintų lęšių įvairios formos rėmuose, niekada jokio mažinimo nebuvo rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 12 spalio 2013 - 11:34