Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2013 02 07, 19:25)
0.25 stiprumo svyravimas yra normalus. Dazniausiai rytais bus mazesnis minusas, vakare atitinkamai didesnis. Mano regejimas visada po ssijos budavo 0.25,o kartaisir 0.5 blogesnis nei iprastai, bet pokeliu savaiciu grizdavo i pradine bukle (turiu pabrezti, kad mano minusas beveik keturis kartus didesnis nei jusu). Tai galbut ir jus tikrinote regejima skirtingu paros metu, arba tiesiog pirma karta buvote neissimiegojusi, po itemptos dienos, susijaudinusi ir pan.

Kas del to, kad tarp akiu yra 0.25 skirtumas taip pat nera nieko neiprasto. Kaip tik sakyciau labai svarbu atsizvelgti i ta skirtuma. Kazkada atsimenu vienoje optikoje pasake, kad su mano minusu tas 0.25 skirtumas visiskai nesijaus ir pasiule vienodo stiprumo akinius ir lesius (nesioju priklausomai nuo poreikiu ir nuotaikos arba viena arba kita). Ir ka gi, teko kankintis del to, atsirado galvos skausmai, svaigimas, silpnumas, pykinimas ir pan. kol galiausiai nuejau pas normaliai gydytoja, kuri is karto suprato kame beda (nors siaip maciau viska normaliai tiek su akiniais tiek su lesiais).


Ačiū už išsamų paaiškinimą.

Dar galiu pasakyti, kad kai man uždėjo akinius D ir K -1,5 ir kai žiūrėjau žemyn į laiptus, man jie vingiavo, nors žiūrint į užrašus mačiau nepriekaištingai. Man profesorė atsakė, kad vingiavimas yra normalu, kad priprasiu. Kadangi neturiu praktikos, nieko tame nesuprantu, nežinau kaip vertinti tokius teiginius. Iš jūsų supratau, kad su tokiais akiniais ilgainiui prasidėtų galvos skausmai ir t.t. ir man tektų vėl eiti ir mokėti 150 LT už tai, kad juos pakeistų. Ko ne biznis :-)

O gal galėtumėte pakomentuoti ašių skirtumus. Kodėl jie taip skiriasi?


Atsakyti
Įstojau į akiniuočių klubą, tiesa, man jų kol kal rankdarbiams ir skaitymui, užsisakiau +0,75 lešius su Rausvo atspalvio filtru INDO FOR RELAX. Ar jis tikrai toks ypatingas dirbant su kompiuteriu ir prie taupančių lempų, ar čia koks marketinginis triukas?
smile.gif
Atsakyti
Gal žinot, kokios firmos šie akinukai? lens.gif
Atsakyti
Super mamos, s.o.s. Kur optikoje galima užsakyti akinių lęšius
turimam akinių rėmeliui? Rėmelis pirktas ne LT. Kur paklausiu, sako,
kad būtina pirkti rėmelius optikoje sad.gif Atsiliepkite, prašom. Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Jūros Deivė @ 2013 08 30, 17:06)
Super mamos, s.o.s. Kur optikoje galima užsakyti akinių lęšius
turimam akinių rėmeliui? Rėmelis pirktas ne LT. Kur paklausiu, sako,
kad būtina pirkti rėmelius optikoje sad.gif Atsiliepkite, prašom. Vilnius

Tikrai nebūtina pirkti rėmelį, jei norite pasigaminti akinius. Nebent turimas rėmelis visai sudėvėtas ir yra tikimybė, kad gamybos metu gali lūžti. Jei rėmas naujas, dauguma man žinomų Vilniaus optikų gali įdėti tik lęšius.
Atsakyti
Itariu ir man greit teks isirasyti i akiniuociu kluba sad.gif
Pries desimt metu, viena akis mano buvo -0,5. Kita Ideali. Tai nesukau galvos. Gerai maciau ir akiniu nenaudojau. Dabar jau jauciu kad nekas.. Ta kuri buvo pasilpus akis, dabar zyymiai blogiau matau. Ir geroji itariu pasilpus jau.. zodziu i toli vis prasciau matau, tai nervintii jau pradeda. Ypac vairuojant..
Sio menesio gale uzsiregistravau pas gydytoja. Labai daug man klausimu kyla, gal i kai kuriuos atsakymu cia rasiu? smile.gif
Nematau i toli. Is arti dar matau puikiai smile.gif Ar reikes nesioti akinius istisai? (visa diena bevek praleidziu prie kompiuterio). Ar uzteks tik vairuojant pvz..?
Ir kaip su tolimesniu akiu likimu. Ar nesiojant akinius istisai, akys nenusilps dar daugiau? O gal atvirksciai, nenesiojant akiniu, nusilps akys greiciau?
Atsakyti
Sveikos.
Šiandien iš optikos atsiėmiau savo naujus akinius ir stipriai nusivyliau.
Ar kuriai nors teko susidurti su tokiu dalyku, kad su akiniais vaizdas stipriai sumažėja, lipant laiptais atrodo, kad jie griūna, vertikalūs darosi, koją dedi ant žemės ir negali suprasti, kada ji pasieks žemę, žiūri į kokį nors daiktą ir judinant galvą jo proporcijos keičiasi: mažėja, siaurėja ir t.t. Kol pagaliau pradeda pykint nuo visko.
Pažadėjau otpikoj, kad šiandien pasipratinsiu ir ryt ateisiu, bet net negaliu su jais būt, pykina sad.gif
Pasiskaičiau, kad gali būt sumaišytas cilindro pliusas su minusu. Aišku, aš nieko čia nesuprantu ir nežinau, kaip ir kas įtakoja tokį dalyką.
Akinių receptą parinko tos pačios optikos gydytoja. O šiandien darbuotoja bandė aiškint, kad akinių lęšiai sferiniai, dėl ko reikia priprast prie jų. Bet man niekas nepaaiškino, kad taip bus. Man reikia paprastų, elementarių lęšių, bet jokių vaizdo iškraipymų doh.gif Turėjau ne vienus akinius, bet tokios nesąmonės nebuvo. Beje, mano regėjimas -2.
Kaži ar įmanoma įrodyt, kad tai jų kaltė ir man juos reikia perdaryti? Gal pas kitą gydytoją nueiti su tais akiniais? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jicky: 16 rugsėjo 2013 - 18:19
QUOTE(Jicky @ 2013 09 16, 19:14)
Sveikos.
Šiandien iš optikos atsiėmiau savo naujus akinius ir  stipriai nusivyliau.
Ar kuriai nors teko susidurti su tokiu dalyku, kad su akiniais vaizdas stipriai sumažėja, lipant laiptais atrodo, kad jie griūna, vertikalūs darosi, koją dedi ant žemės ir negali suprasti, kada ji pasieks žemę, žiūri į kokį nors daiktą ir judinant galvą jo proporcijos  keičiasi: mažėja, siaurėja ir t.t. Kol pagaliau pradeda pykint nuo visko.
Pažadėjau otpikoj, kad šiandien pasipratinsiu ir ryt ateisiu, bet net negaliu su jais būt, pykina sad.gif
Pasiskaičiau, kad gali būt sumaišytas cilindro pliusas su minusu. Aišku, aš nieko čia nesuprantu ir nežinau, kaip ir kas įtakoja tokį dalyką.
Akinių receptą parinko tos pačios optikos gydytoja. O šiandien darbuotoja bandė aiškint, kad akinių lęšiai sferiniai, dėl ko reikia priprast prie jų. Bet man niekas nepaaiškino, kad taip bus. Man reikia paprastų, elementarių lęšių, bet jokių vaizdo iškraipymų  doh.gif Turėjau ne vienus akinius, bet tokios nesąmonės nebuvo. Beje, mano regėjimas -2.
Kaži ar įmanoma įrodyt, kad tai jų kaltė ir man juos reikia perdaryti? Gal pas kitą gydytoją nueiti su tais akiniais? g.gif


Prie naujų akinių teoriškai reikia priprasti per parą. Kažkiek nemalonus jausmas gali būti, bet mano supratimu gerai parinkti akiniai neturėtų sukelt pykinimo unsure.gif O geri akiniai taip sakant iškart "sėda" ant nosies ir be jokių pratinimųsi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(anastazas @ 2013 09 16, 19:22)
Prie naujų akinių teoriškai reikia priprasti per parą. Kažkiek nemalonus jausmas gali būti, bet mano supratimu gerai parinkti akiniai neturėtų sukelt pykinimo  unsure.gif O geri akiniai taip sakant iškart "sėda" ant nosies ir be jokių pratinimųsi  mirksiukas.gif

bandau aš prie jų priprast, bet vis pykint pradeda ir turiu nusiimti. aš tokio paties stiprumo kontaktinius lęšius nešioju, tai kaip ir neturėtų kilt problemų dėl stiprumo. bet mane tas vaizdų iškraipymas neramina, proporcijos daiktų pasikeitė, į veidrodį negaliu žiūrėt iš šono, atrodo pusė vaizdo dingsta. spintelę atsidarau: puodeliai sumažėję, laiptai griūna... nu viskas pasikeitė doh.gif
kas čia gali būt negerai su tais stiklais?
Papildyta:
žiūriu į receptą, tai nieko aiškaus, visi langeliai tušti, išskyrus Sph, kur stiprumas nurodytas, ir Pd 61 (tą suprantu).
Akinių lęšiai, rūšis, indeksas - 1,61HAR.
Ką reiškia tie skaičiai? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jicky: 16 rugsėjo 2013 - 20:04
QUOTE(Jicky @ 2013 09 16, 18:14)
Sveikos.
Šiandien iš optikos atsiėmiau savo naujus akinius ir  stipriai nusivyliau.


Ką skaičiai reiškia nepasakysiu, bet man panašiai buvo, kai gavau akinius su cilindrais (ar pan., nebepamenu) - eini ir atrodo, kad duobė po kojom, labai nemalonus jausmas, kas keisčiausia, pamenu, kad vienoj optikoj gydytoja išrašė tuos su cilindrais, nešiojau, pripratau po kažkiek laiko (na reikia, tai reikia), po kiek laiko keičiau akinius, patikrino regėjimą ir jau be jų padarė, iki šiol esu su paprastais, dabar vėl pataria su jais darytis (nes atseit padidės matymo ryškumas ir kad geriau pradėti pratintis prie tokių akinių kuo anksčiau, nes kuo vėliau, tuo sunkiau bus prie jų priprasti). Žodžiu nesuprasi, ar čia keičias taip pats regėjimas, ar čia nuo gydytojo nuomonės priklauso. Gal kam irgi taip buvo? Pasidalinkit patirtinimi prašau.
O jūs, Jicky, tikrai nueikit pas gydytoją paklausti, kame čia problema ir ar tokie akiniai jums būtini. O ir į kitą optiką nueičiau patikrint, jei neramu, arba tiesiog pasikonsultuot su kitu gydytoju.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ayaan: 16 rugsėjo 2013 - 21:46
QUOTE(Ayaan @ 2013 09 16, 21:43)
Ką skaičiai reiškia nepasakysiu, bet man panašiai buvo, kai gavau akinius su cilindrais (ar pan., nebepamenu) - eini ir atrodo, kad duobė po kojom, labai nemalonus jausmas, kas keisčiausia, pamenu, kad vienoj optikoj gydytoja išrašė tuos su cilindrais, nešiojau, pripratau po kažkiek laiko (na reikia, tai reikia), po kiek laiko keičiau akinius, patikrino regėjimą ir jau be jų padarė, iki šiol esu su paprastais, dabar vėl pataria su jais darytis (nes atseit padidės matymo ryškumas ir kad geriau pradėti pratintis prie tokių akinių kuo anksčiau, nes kuo vėliau, tuo sunkiau bus prie jų priprasti). Žodžiu nesuprasi, ar čia keičias taip pats regėjimas, ar čia nuo gydytojo nuomonės priklauso. Gal kam irgi taip buvo? Pasidalinkit patirtinimi prašau.
O jūs, Jicky, tikrai nueikit pas gydytoją paklausti, kame čia problema ir ar tokie akiniai jums būtini. O ir į kitą optiką nueičiau patikrint, jei neramu, arba tiesiog pasikonsultuot su kitu gydytoju.

Pridaviau akinius, ačiūdie, pripažino, kad kažkas tikrai ne taip. Šią savaitę turėtų sutvakyti. O brokas tai toks, kaip jie galvoja, kad išcentravimas padarytas per žemai. Akinių rėmeliai nemaži, tai ir padarė centrą per vidurį, o kad mano žiūrėjimo kampas yra aukščiau, į tai neatsižvelgė.
O dėl tų cilindrų, tai iškart pasakė, kad mano akiniai tikrai be jų.

Žiūrėsim, ar kas pasikeis, pakeitus tą centrą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Jicky @ 2013 09 17, 12:09)
Pridaviau akinius, ačiūdie, pripažino, kad kažkas tikrai ne taip. Šią savaitę turėtų sutvakyti. O brokas tai toks, kaip jie galvoja, kad išcentravimas padarytas per žemai. Akinių rėmeliai nemaži, tai ir padarė centrą per vidurį, o kad mano žiūrėjimo kampas yra aukščiau,  į tai neatsižvelgė.
O dėl tų cilindrų, tai iškart pasakė, kad mano akiniai tikrai be jų.

Žiūrėsim, ar kas pasikeis, pakeitus tą centrą  g.gif

Reikia tikėtis, kad antrąkart gamindami tiksliai pagamins mirksiukas.gif Išcentravimas tikrai svarbus. Man panašiai su vienais akinukais buvo, tik ne taip žymiai - iškart užsidėjus jaučiau, kad negerai, vežiau, rodžiau, bet vis sakė "turit priprast" kol tingėdama vazotis ir koliotis spjoviau ir užsisakiau kitus akinius pagal tą patį receptą ir su jais jau viskas buvo liuks.

p.s. Beje, jei ne paslaptis, kurioje optikoje Jums gamino akinius?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anastazas: 17 rugsėjo 2013 - 11:58