Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 05 01, 00:41)
bet bendrauti su žmonėmis patalpoje su akiniais nuo saulės yra paprasčiausiai nemandagu.

nu man pavz net nepatogu ir negrazu vaikscioti po parde su saules akiniais,
as sakiau eisiu kur ieskoti kur daro lesiu kad ir ten pat man patikrintu akytes.

nes buvau savo mieste pas akiu gyd, kad israsytu lesiams recepta tai pasake kad tokiu lesiu kaip mano akims negamina g.gif
tai sakau reikia nueiti pas kita gal kur issitirti, ar visur reikes siuntimo ?
kartais macius kad tiria nemokamai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mėlyni kalnai @ 2012 05 01, 00:41)
Aš nesu tikra, kokią patalpą jus turite omenyje, bet bendrauti su žmonėmis patalpoje su akiniais nuo saulės yra paprasčiausiai nemandagu.


Su zmonem bendraujant as juos pasikeliu ant plauku, nes zmones buna arti ir as matau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kristynka* @ 2012 05 01, 20:18)
nu man pavz net nepatogu ir negrazu vaikscioti po parde su saules akiniais,
as sakiau eisiu kur ieskoti kur daro lesiu kad ir ten pat man patikrintu akytes.

nes buvau savo mieste pas akiu gyd, kad israsytu lesiams recepta tai pasake kad tokiu lesiu kaip mano akims negamina g.gif
tai sakau reikia nueiti pas kita gal kur issitirti, ar visur reikes siuntimo ?
kartais macius kad tiria nemokamai g.gif


As visuomet turiu savo akinukus rankinej dekle kuris priklauso tiems tamsintiems akiniams, tad jei reikia vaikscioti ilgiau ar darbe visuomet tiesiog pasikeiciu juos, bet jei uzleki greitai nusipirkti ko nors ar pereiti per parduotuve mieste net nesivarginu to daryti schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(ShihTzu @ 2012 01 12, 15:30)
o gal zinote kur kaune pigiai pakeisti akiniu stikliukus? g.gif

Klinikose yra meistras.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Išrašė man jau trečią receptą akiniams ir visuose trijuose dydids PD - atstumas tarp vyzdžių yra skirtingas rolleyes.gif Ar gali metams bėgant keistis šitas atstumas blink.gif Pirmųjų akinių negalėjau nešioti įtariu dėl blogo išcentravimo, nes akis šonan sukdavo unsure.gif dabar dar didesnį atstumą parašė g.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2012 10 18, 08:30)
Sveikos 4u.gif
Išrašė man jau trečią receptą akiniams ir visuose trijuose dydids PD - atstumas tarp vyzdžių yra skirtingas rolleyes.gif Ar gali metams bėgant keistis šitas atstumas  blink.gif Pirmųjų akinių negalėjau nešioti įtariu dėl blogo išcentravimo, nes akis šonan sukdavo unsure.gif dabar dar didesnį atstumą parašė g.gif

Gali keistis atstumas, tik aisku ne kiekviena menesi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2012 10 18, 23:58)
Gali keistis atstumas, tik aisku ne kiekviena menesi biggrin.gif


Pora metų praėjo rolleyes.gif vis tiek keista, ar vyzdžiai į šonus gali pasistumti? Tada žvaira būčiau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2012 10 19, 08:48)
Pora metų praėjo  rolleyes.gif vis tiek keista, ar vyzdžiai į šonus gali pasistumti? Tada žvaira būčiau blink.gif

Gali keistis veido formos, ypac svoris tam turi itakos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(AuroraBO @ 2012 10 18, 08:30)
Sveikos 4u.gif
Išrašė man jau trečią receptą akiniams ir visuose trijuose dydids PD - atstumas tarp vyzdžių yra skirtingas rolleyes.gif Ar gali metams bėgant keistis šitas atstumas  blink.gif Pirmųjų akinių negalėjau nešioti įtariu dėl blogo išcentravimo, nes akis šonan sukdavo unsure.gif dabar dar didesnį atstumą parašė g.gif

Akis gal suka net ne del centravimo, o tarkim jei jusu akinukai cilindriniai. Tokiu atveju reikia kad akys priprastu. Mano viena akis cilindrine. Tai kai po kontaktiniu lesiu uzsidedu akinius, irgi atrodo kad svaigsta... Paskui pripranta.
Atsakyti
O mane toks klausimas neramina, nes pirmus akinus išrašė. Ar gali akys turėti skirtingus cilindrus, t.y. D -1,5, o S -1,25 ? Ir dar toks klausimas dėl axix: ar 180 ir 0 yra tas pats?


QUOTE(Angangute @ 2012 10 21, 10:27)
Akis gal suka net ne del centravimo, o tarkim jei jusu akinukai cilindriniai. Tokiu atveju reikia kad akys priprastu. Mano viena akis cilindrine. Tai kai po kontaktiniu lesiu uzsidedu akinius, irgi atrodo kad svaigsta... Paskui pripranta.

Atsakyti
Gali. Pas mane -10 ir -6
Atsakyti
Patikslinsiu savo klausimą

Esu visai žalia šioje srityje ir turiu be galo keistą situaciją.

Prieš du metus pajutau, kad reikia akinių ir man išrašė cilindrus D -1, K -1, ašis D 170, K 4, atstumas tarp vyzdžių centrų 62. Tuomet dar galėjau išsisukti be akinių, vis atidėliojau, atidėliojau, kol supratau, kad nebegaliu.

Prieš savaitę ėjau akių dugnus išsitirti ir akinų išsirašyti pas viena profesorę, tai rezultatai tokie: cilindrai D -1,5, K -1,5, ašis D ir K akiai 0 (ar taip iš viso gali būti?), atstumas tarp vyzdžių centrų 64.

Kadangi vis ieškau akinių rėmelių, užsukau į vieną optikos centrą ir ten kaip tik buvo nemokamas akinių parinkimas. Rezultatai: cilindrai D -1,5, K -1,25, ašis D 180, K 5, atstumas 63.

Klausimas: ar gali ašis abiems akims būti 0 ir ar gerai žiūrint į paskutinius parinktus akinius, kad viena akis -15, o kita -1,25?

Gal kas man galėtų paprastai paaiškinti, kas ta ašis, kodėl tokie skirtumai ir pagal kurį receptą darytis akinius. Nejaugi teks eiti dar pas kitą gydytoją?

Atsakyti
0.25 stiprumo svyravimas yra normalus. Dazniausiai rytais bus mazesnis minusas, vakare atitinkamai didesnis. Mano regejimas visada po ssijos budavo 0.25,o kartaisir 0.5 blogesnis nei iprastai, bet pokeliu savaiciu grizdavo i pradine bukle (turiu pabrezti, kad mano minusas beveik keturis kartus didesnis nei jusu). Tai galbut ir jus tikrinote regejima skirtingu paros metu, arba tiesiog pirma karta buvote neissimiegojusi, po itemptos dienos, susijaudinusi ir pan.

Kas del to, kad tarp akiu yra 0.25 skirtumas taip pat nera nieko neiprasto. Kaip tik sakyciau labai svarbu atsizvelgti i ta skirtuma. Kazkada atsimenu vienoje optikoje pasake, kad su mano minusu tas 0.25 skirtumas visiskai nesijaus ir pasiule vienodo stiprumo akinius ir lesius (nesioju priklausomai nuo poreikiu ir nuotaikos arba viena arba kita). Ir ka gi, teko kankintis del to, atsirado galvos skausmai, svaigimas, silpnumas, pykinimas ir pan. kol galiausiai nuejau pas normaliai gydytoja, kuri is karto suprato kame beda (nors siaip maciau viska normaliai tiek su akiniais tiek su lesiais).


Atsakyti