Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 04 30, 19:19)
Tikrai kad brangoka. Idomu, negalima atsinest savo remeliu, kad i juos stiklus idetu su dioptrijom g.gif
Cia tikriausiai per gerai noriu lotuliukas.gif



as ir teiravauusi to, nes turiu lb grazius ir kas svarbiausia tinkancius (tiesius) akinius, tik kad stiklai ten paprasti, tikrai nebutu gaila.
bet kai kur tikrai nedaro, paaiskino tuo, kad jei sulus ar ka tai netures kuo pakeist ir taisyma 50% padengs klientas. nes paprasciausiai jei sulus kas - jie nebetures tokiu remeliu, o su stiklais daugiau nieko nepadarys - nes jie iskerpami pagal remelius..
Atsakyti
QUOTE(taša @ 2011 04 30, 20:27)
as ir teiravauusi to, nes turiu lb grazius ir kas svarbiausia tinkancius (tiesius) akinius, tik kad stiklai ten paprasti, tikrai nebutu gaila.
bet kai kur tikrai nedaro, paaiskino tuo, kad jei sulus ar ka tai netures kuo pakeist ir taisyma 50% padengs klientas. nes paprasciausiai jei sulus kas - jie nebetures tokiu remeliu, o su stiklais daugiau nieko nepadarys - nes jie iskerpami pagal remelius..

Jiems net nelb apsimoka imt remelius atnestus, geriau jei perki vietoj, nes tie remeliai gi ne pigus - uzdarbis ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dingusi_diena: 30 balandžio 2011 - 18:36
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 04 30, 19:19)
Tikrai kad brangoka. Idomu, negalima atsinest savo remeliu, kad i juos stiklus idetu su dioptrijom g.gif
Cia tikriausiai per gerai noriu lotuliukas.gif

Manau, priklauso nuo optikos 4u.gif Aš dariausi gana senai, bet rezultatas buvo būtent toks- atsinešiau rėmelius ir įdėjo stiklus ax.gif
Šiaip norėjau viską padaryti vienoje vietoje, bet ten, kur radau rėmelius ir užsisakiau gamybą, jie daugiau nei savaitę laikė juos nieko nedarydami, o galiausiai pareiškė, kad nedarys, nes tikriausiai nepavyks tinkamai nutamsinti plastiko blink.gif
Atsakyti
Vilniuje mano vyras ilgai ieskojo kur sutaisytu akinius. Bet optikos neapsieme sutaisyti iskritusi stikla (buvo itrukes metalinis remas). Puikiausiai sutaise (sulitavo) juvelyras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2009 12 29, 11:31)
Gal kas galite patarti, kur Kaune remontuoja akinius?

Kreipkitės į juvelyrus, jie tiesiog gali sulituoti akinius (jeigu jie ne plastmasiniai).
Atsakyti
o gal zinote kur kaune pigiai pakeisti akiniu stikliukus? g.gif

Atsakyti
Aš užsimaniau tamsintų akinukų su dioptrijom. Dabar su vaikučiu dažnai būnam lauke, tai labai pavargsta akys nuo saulės doh.gif Kažkaip atrodo turėtų būti visai patogu su jais, dėsiuos juos pasivaikščiojimų metu, o vėliau mašinoj laikyčiau, kad esant reikalui būtų po ranka bigsmile.gif Turėjau kažkada chameleonus, tai man žiauriai nepatiko schmoll.gif Dabar belieka surast kaip ir kur prasisukt kuo pigiau lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš pernai labai gerą akciją radau - Fielmane už 99Lt pasidariau akinius nuo saulės su dioptrijom smile.gif buvo akcija, kaip ir dažnai Fielmane buvo, kad rėmeliai nemokamai, arba labai pigių būna. Aišku pasirinkimas ten nedidelis tų akcijinių, bet aš norėjau "wayfarer" tipo, tai būtent tokie plastikiniai ir buvo smile.gif
http://www.fielmann....su-dioptrijomis
Atsakyti
aš tokius iš Fielmano ir nusipirkau už 99 litus. Negaliu atsidžiaugti bigsmile.gif
Atsakyti
Buvau vakar Fielmane, tai yra akcija saulės akiniai su dioptrijom už 89Lt, pasirinkimas aišku nekoks, bet išsirinkau thumbup.gif
Atsakyti
Pernai pasidariau akinius su dioptrijom thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Negaliu atsidziaugti, nes pas mane -2 4u.gif Vairuoti super, taip pat pleze sedeti ir siaip per atostogas tikra palaima kai eini ir viska matai, bet saule akiu nebado biggrin.gif
As sumokejau uz stiklus ir darba ~ 100 lt. net maziau man rodos. O va remelius issirinkau firminius, bet buvo 50 procentu nuolaida tai gavosi ~250 lt. viso sumokejau ~350 lt. jau ir nepamenu tikslios sumos blush2.gif

Stai kaip atrodo :

Su akiniais smile.gif

Tiesa cia kazkas rase, kad iejus i patalpa reikia pasikeisti akinius, tai as nekeiciu, jie patalpoje kur yra dienos apsvietimas man labai normaliai viskas matosi, tik gal zmonem keista buna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rykute @ 2012 04 30, 20:49)
Tiesa cia kazkas rase, kad iejus i patalpa reikia pasikeisti akinius, tai as nekeiciu, jie patalpoje kur yra dienos apsvietimas man labai normaliai viskas matosi, tik gal zmonem keista buna  biggrin.gif


Aš nesu tikra, kokią patalpą jus turite omenyje, bet bendrauti su žmonėmis patalpoje su akiniais nuo saulės yra paprasčiausiai nemandagu.
Atsakyti