Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(RamuneM @ 2010 03 18, 16:36)
Jie nepasiteisino, bent jau man. Pirmiausia, aš juos dažniausiai palikdavau namuose ir neturėdavau kada jų man reikėdavo. Kadangi jų reikia tik lauke, tai įėjus į patalpą tenka psikeisti jau į paprastus. Visai nepatogu.

Juk ir paprastus akinius nešiojant, juos reikia nusiimti, įėjus į patalpą ax.gif Esminio skirtumo nematau ax.gif

Kadangi chameleoniniai man nepatinka (esu turėjusi...), tai visada turiu bent dvi poras- vienus įprastus, tinkamus patalpose, o kitus saulės wub.gif Juos paprastai laikau mašinoje, todėl visada "po ranka", net tada kai saulė žiemą išlenda biggrin.gif

Neįsivaizduoju kitokio sprendimo tiems, kam akiniai reikalingi nuolat, nebent kontaktiniai lęšiai + paprasti saulės akiniai g.gif
Atsakyti
Aš būtent pastarąją kombinaciją renkuosi: lęšiai+paprasti saulės akiniai.
Keitalioti akinius nėra itin patogu. Nebent mažas minusas ir reikia tik vairuojant ir lauke, tai tuomet vasarą tokie patogūs būtų.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2011 02 28, 20:23)
Sveiki . Gal žinote kur Kaune galima būtu pigiau įsigyti akinius? Mano beveik -9 ir įprastom kainom tiesiog neįperku  verysad.gif


Rodnega, bet kurioj optikoj galima rasti nuolaidų smile.gif Na, man tai Optikos pasaulyje užkliuvo nuolaidos ir išpardavimas: http://www.optikospa...iu_ispardavimas Gali pabandyti.
Atsakyti
Aš ruošiuosi eiti pirkti akinių nuo saulės su dioprtijomis per artimiausią mėnesį smile.gif kažkaip nebaisiai man tas pakeitimas atrodo - vienus nusiėmei patalpoj, kitus užsidėjai smile.gif o tie "chameleonai" man kelia antipatija schmoll.gif
Atsakyti
O as pries 2 metelius uzsisakinejau akinukus Fielmane ir man okuliste pasiule paprastus akinukus,kuriu stiklas bus su daline apsauga nuo saules(nezinau kaip tiksliai paaiskinti,na bet ji sake,kad jie apsaugos nuo UV ir ''prigesins''saule kai ji smarkiai kaitins,na tipo vos bus ne efektas kaip tamsintu akiniu,nors stiklai sviesus biggrin.gif )As aisku sutikau ax.gif Kadangi juos uzsisakinejau anksti pavasari,saule tik vos vos tesvysteledavo,tai nebuvo man kaip palyginti to,ar jie ten man ta saule kazkiek spolina ar ne biggrin.gif
Kadangi akinukus nesioju ne visada,tai kazkaip nekreipdavau i tai demesio,nors kartais sau kaldavau i galva,kad jogi rimtai jie man ta saule prigesina biggrin.gif
Dabar galvoju ar mane ten optikoj isdure ar rimtai buna tokiu paprastu akiniu stiklu su tokiais nematomais efektais? g.gif ax.gif
Atsakyti
Mano patirtis tokia...Nešioju akinius kasdien, nuolat, visuomet...Pliusinius. Linzių negaliu nešiot iš viso, netinka. Turiu Feelman akinius nuo saulės su dioptrijom. Aišku, jie ne pagal mados klyksmą, bet ką jau padarysi..Nešioju, bet aišku, įėjus į parduotuvę reik iš karto keistis į pparastus-nepatogu nežmoniškai. Kadangi akiniai ant nosies jau gerą 10 metų, tai patikėkit kiek ir kokių variantų esu bandžiusi...Deja, deja....nieko kito kaip tik paprasti akiniai man niekas pasiūlyt negalėjo sad.gif
Atsakyti
O tai kas cia sunkaus vienus akinius nusiimt, kitus uzsidet? Siaip manau ir tie, kurie nesioja akinius be dioptriju, juos nusiima parduotuvej smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dingusi_diena @ 2011 03 17, 13:57)
O tai kas cia sunkaus vienus akinius nusiimt, kitus uzsidet? Siaip manau ir tie, kurie nesioja akinius be dioptriju, juos nusiima parduotuvej smile.gif

būtent drinks_cheers.gif
Aš irgi niekaip nesprantu kodėl taip sudėtinga atrodo pasikeisti akinius, bet nesudėtinga tik nusiimti biggrin.gif
Atsakyti
Aš išsakiau savo patirtį ir nuomnonė, kad reikia vienus iššsitraukti iš rankinės ir iš dėklo,nusiimti tamsius, tada tamsius įsidėti į dėklą ir į rankinę.... Kai ant nosies akiniiai už 29,99 tai juos galima mėtyti ir vėtyti...deja akiniai kainuoja nepigiiai doh.gif ir bent jau aš negaliu sau leisti jų keisti 2 kartus į metus
Papildyta:
Dar pamiršau parašyti, kad vienu momentu ( kai tuos akinius kaitalioji tarpusavy...) būni aklas kaip kurmis...ne pats maloniausias jausmas 4u.gif Nors gal kai kam ir patinka būti ne-žinioje g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Amberr* @ 2011 03 16, 23:04)
O as pries 2 metelius uzsisakinejau akinukus Fielmane ir man okuliste pasiule paprastus akinukus,kuriu stiklas bus su daline apsauga nuo saules(nezinau kaip tiksliai paaiskinti,na bet ji sake,kad jie apsaugos nuo UV ir ''prigesins''saule kai ji smarkiai kaitins,na tipo vos bus ne efektas kaip tamsintu akiniu,nors stiklai sviesus  biggrin.gif )As aisku sutikau ax.gif Kadangi juos uzsisakinejau anksti pavasari,saule tik vos vos tesvysteledavo,tai nebuvo man kaip palyginti to,ar jie ten man ta saule kazkiek spolina ar ne biggrin.gif
Kadangi akinukus nesioju ne visada,tai kazkaip nekreipdavau i tai demesio,nors kartais sau kaldavau i galva,kad jogi rimtai jie man ta saule prigesina biggrin.gif
Dabar galvoju ar mane ten optikoj isdure ar rimtai buna tokiu paprastu akiniu stiklu su tokiais nematomais efektais? g.gif  ax.gif


Manau, kad neišdūrė. Na, gal pagražino tiesą biggrin.gif Stebuklingo efekto nėra, bet apskritai, net paprasti akiniai jau truputį apsaugo nuo UV, o su antirefleksu ir dar ten kažkokia danga (nepamenu), efektas dar didesnis. Bet, aišku, nebus tas pats, kaip akiniai nuo saulės smile.gif
Mano draugė dirba optikoje, tai nuramino mane, jog ir paprasti akiniai jau blokuoja spindulius. Aš dažniausiai akinius nuo saulės nešioju tada, kai įsidedu lęšius, bet mano jautrios akys, tad nuolat lęšių negaliu dėvėti. Tuomet tiesiog einu per miestą su akiniais nuo saulės (dar visai žabala nesu biggrin.gif), o patalpoje dedu juos į dėklą ir išsitraukiu su dioptrijom.
Prieš keletą metų buvau užsisakius akinius nuo saulės su dioptrijom, bet nelabai pasiteisino, nes: 1) gražiems, įdomiems, nestandartiniams rėmams praktiškai nepritaikysi tamsių lęšių su dioptrijomis; 2) ganėtinai brangu, nes moki už akinius nuo saulės pilną jų kainą + lęšių keitimo kaina; 3) į paprastus rėmus galima dėti tamsintus lęšius su dioptrijom, bet man tada negražu (aišku, esmė ne grožyje, o sveikatoje, bet norisi ir grožio biggrin.gif)
"Chameleonus" nešioja mano tėvas ir MB, bet man "chameleonai" nepatinka dry.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raudoni bateliai: 17 kovo 2011 - 15:01
QUOTE(raudoni bateliai @ 2011 03 17, 04:00)
Manau, kad neišdūrė. Na, gal pagražino tiesą  biggrin.gif Stebuklingo efekto nėra, bet apskritai, net paprasti akiniai jau truputį apsaugo nuo UV, o su antirefleksu ir dar ten kažkokia danga (nepamenu), efektas dar didesnis. Bet, aišku, nebus tas pats, kaip akiniai nuo saulės.... smile.gif

Aciu labai uz atsakyma 4u.gif Zinosiu dabar jau,kad ne visai isdure ten mane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Amberr*: 17 kovo 2011 - 15:10
Akinius nesioju beveik visa gyvenima, taigi esu turejusi ju ivairiu. Optometrija tobuleja ir jau siais laikais dioptrinius lesius galima ideti i realiai bet kuriuos jums patinkancius remus. Nebutina netgi kad remas tiesus butu, nedant brangu polaroid lesi, jau net nesvarbu tas islinkimas. Mano pacios didelis minusas (trumparegyste), o siai vasarai pagal mada smile.gif turiu isigijusi stai tokius:

user posted image

Ir stikla galima padaryti tamsumo koki nori, pvz siu as dariausi violeta, virsuje tamsu, i apacia sviesejanti.
Atsakyti