Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(pupik @ 2010 12 03, 19:28)
Kur čia mokė akių mankštos?
Kokią mankštą darėte?
Labai naudinga ir kitiems būtų, jei pasidalintumėte patirtimi  4u.gif

poliklinikoje skiria, bet kiek teko susidurti tik vaikams, ir tai nevisiems verysad.gif
Dazniausiai reikia praeiti kursa is 10 seansu.
Atsakyti
Tai gal nuo gydytojo profesionalumo priklauso - neteko susidurti su mankštą siūlančiu mediku, deja
O kas mankštą praveda? Gydytojas ar seselė?
Čia valdiška poliklinika Kaune?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2010 12 04, 12:20)
Tai gal nuo gydytojo profesionalumo priklauso - neteko susidurti su mankštą siūlančiu mediku, deja
O kas mankštą praveda? Gydytojas ar seselė?
Čia valdiška poliklinika Kaune?

As ejau kai buvau dar mokyklinuke.
Dabar vis reciau tenka girdet, kad kazkam siulo ta manksta.
Realiai nereikejo niekam jos pravedinet, ateini, atsisedi prie aparatu ir ziuri tai i viena tai i kita. Man atrodo 30 min visa tai truko. O gydytoja tuo metu kitus pacientus primineja.
Mano regejimas po mankstos nei kiek nepagerejo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 12 04, 12:23)
As ejau kai buvau dar mokyklinuke.
Dabar vis reciau tenka girdet, kad kazkam siulo ta manksta.
Realiai nereikejo niekam jos pravedinet, ateini, atsisedi prie aparatu ir ziuri tai i viena tai i kita. Man atrodo 30 min visa tai truko. O gydytoja tuo metu kitus pacientus primineja.
Mano regejimas po mankstos nei kiek nepagerejo  verysad.gif

Padės mankšta ar ne, priklauso nuo to, kokia problema. Jei tai organinė, t. ty pakitęs akies obuolio dydis ar kt., mankšta nepadės. Bet būna ir funkcinė trumparegystė (tokią aš turiu), kai akių raumenys linkę "tingėti", tuomet mankštinami tie raumenys, ir regėjimas gerėja. Man pavyko nuo -6,5 sumažinti iki -3,75. Be pratimų, dar yra masažuojami atitinkami taškai, išmokstama poilsio pratimų.
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 12 04, 12:42)
Padės mankšta ar ne, priklauso nuo to, kokia problema. Jei tai organinė, t. ty pakitęs akies obuolio dydis ar kt., mankšta nepadės. Bet būna ir funkcinė trumparegystė (tokią aš turiu), kai akių raumenys linkę "tingėti", tuomet mankštinami tie raumenys, ir regėjimas gerėja. Man pavyko nuo -6,5 sumažinti iki -3,75. Be pratimų, dar yra masažuojami atitinkami taškai, išmokstama poilsio pratimų.

Labai įdomu, ką rašote
Ar žinote Ždanovo ar Norbekovo siūlomus pratimus? Ar tai kažkas panašaus į tai ką darėte?
Atsakyti
QUOTE(nutė @ 2010 12 04, 12:42)
Padės mankšta ar ne, priklauso nuo to, kokia problema. Jei tai organinė, t. ty pakitęs akies obuolio dydis ar kt., mankšta nepadės. Bet būna ir funkcinė trumparegystė (tokią aš turiu), kai akių raumenys linkę "tingėti", tuomet mankštinami tie raumenys, ir regėjimas gerėja. Man pavyko nuo -6,5 sumažinti iki -3,75. Be pratimų, dar yra masažuojami atitinkami taškai, išmokstama poilsio pratimų.

kaip idomiai bigsmile.gif ?
Gal galima apie tai placiau? Nes jusu manksta visai kitokia, kiek suprantu, nei daroma poliklinikoje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B.r.i.u.n.e.t.e: 04 gruodžio 2010 - 12:04
QUOTE(pupik @ 2010 12 03, 19:28)
Kur čia mokė akių mankštos?
Kokią mankštą darėte?
Labai naudinga ir kitiems būtų, jei pasidalintumėte patirtimi  4u.gif

Kauno med.universiteto akių klinikoje , mankštas paskyrė gydytoja Rasa Liutkevičienė, labai šauni gydytoja thumbup.gif , man ją rekomendavo mamytės, kurių vaikučiai kasmet pas ją lankosi akytes pastiprinti, daro akių mankštas ir voneles .
Mankštų kursas 10 seansų 4u.gif Mankštų kabinete gavom ir pratimų pvz. tęsti darbą ir toliau namuose, bet tokių kaip ligoninėje daro namie nepadarysi, nes seanso metu akys "treniruoja" su spec. stiklais
Atsakyti
Ačiū, Jums, už atsakymą 4u.gif - labai įdomu. O namie kokie pratimai?
Atsakyti
QUOTE(pupik @ 2010 12 04, 21:07)
Ačiū, Jums, už atsakymą  4u.gif  - labai įdomu. O namie kokie pratimai?

Radau mūsų gautų naminių pratimų aprašymą viename blog-e 4u.gif
Nuoroda : vegetare.blogas
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belwesta: 05 gruodžio 2010 - 23:12
QUOTE(mura @ 2010 11 19, 16:00)
Reikia man akinių, tik nelabai žinau kokioje optikoje, Kaune, geriausia būtų nusipirkti?

Jau nusipirkau smile.gif Pirkau AJ Optikoje Kęstučio g. Ir kaina gera paskaičiavo, už rėmelį Vouge sumokėjau, bet lęšiai nemokamai, neblogai gavosi, taip kaip ir skaičiavau smile.gif
Atsakyti
Nešioju kontaktinius lęšius arba akinius nuo 3 klasės. vis galvoju kodėl man pradėjo silpti regėjimas? Dabar man jau -7 , tikiuosi daugiau nesilps arba mokslininkai išras kokį regėjimo atkūrimo būdą smile.gif (juokas pro ašaras). Akių operacijos lazeriu nenoriu darytis nes, tie kurie pasidaro naktimis labai prastai mato (vištakumas). Kontaktinius lęšius ir tirpalą perku kas mėnesį, akinius kas metus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Borzika: 27 sausio 2011 - 21:47
Sveiki . Gal žinote kur Kaune galima būtu pigiau įsigyti akinius? Mano beveik -9 ir įprastom kainom tiesiog neįperku verysad.gif
Atsakyti