Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Manau, kad nieko neprarasim jei pabandysim...Naberkovo knyga. Ja man rekomendavo zmogus patartas to kas pasikoregavo regejima budamas jau vidutinio amziaus.
Zadu greitu laiku isigyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Triufele: 12 rugpjūčio 2010 - 09:38
Sudomino ir mane tie pratimai. Reiktu pabandyti, tikrai tikiu, kad jie duotu rezultata saziningai uzsiimant.
Vaikysteje, kai jau po truputi pradejo silpti akys pamenu bent karta per metus mano gydytoja mane siusdavo i pratimus akims poliklinikoje. Pratimai ten buvo visokie - akiu raumenukams stiprinti ka ir namie gali daryt, o taip pat gydytoja su stikliukais kazka "zaide", deliojo, kaitaliojo visaip, gal cia irgi raumenims stiprinti. Tada dar minusas buvo tik 0,5, o po pratimu VISADA atstatydavo. Tik gaila laikinai. Dabar dar irgi ne toks blogas tas regejimas -2, aisku pratimai neatstatytu, bet kad nors kiek pagelbetu tai tikiu. Tik bijau kad tinginyste koja gali pakist doh.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

ir aš su akinukais flirt.gif
jau daug daug metų nešioju - ir turėčiau tai daryti nuolat.
Norėjau paklausti jūsų, ar nesusidūrėt niekad su tokia problema, kad nesinori dėtis akinių ir nors tu ką??
kontaktinių lęšių nenoriu ir bijau, o prieš akinukus tikrai nesu nusistačiusi - man jie labai gražu, bet pati jaučiu poreikį vis juos nusiimti, ypač viešumoj ir vis nepersilaužiu jau šitokią daugybę metų. nemanau, kad tai kompleksas - nes šiaip jau mano veidui akinai tinka, taip pat niekada neteko patirti jokio komplekso dėl akinių ar pastabų iš aplinkinių (niekas nepravardžiavo) - visi kaip tik giria.. sakyčiau - problema rėmeliuose? bet juos keičiu ir turiu išsirinkusi nepaprastai gražius, patogius, ir lęšiai pritaikyti itin preciziškai. kas kiek laiko metus nusiperku naujus akinukus, tikėdamasi, kad "jau šitų tai net miegodama nenorėsiu nusiimti"... bet vat vis tiek kažkas ne taip ir viskas doh.gif
nežinau, kame problema ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2010 08 31, 11:11)
ko gero, visose optikose, jei daraisi akinius, tikrina nemokamai  g.gif
vargstu ir aš su akiniais. šiaip dažniausiai nešioju linzes, bet vargina ir jos. Turėjau senutėlius akinius, bet jau per silpni, susibraižę, na ir nutariau pasidaryt naujus. Susigundžiau Optio akcija - 199 Lt su viskuo. Aišku, rėmelių grožis tai iš praėjusio amžiaus. Na ir žinoma - šykštus moka du kartus. Nepatinka man tie akiniai, siaubingi kažkokie, nešiau kelis kartus, kad atlenktų, bet vis tiek kažkaip spaudžia, ir negražūs, vienžo... Pinigai į balą. Dabar užsisakiau kitus - plastikinius juodais rėmais. Žiūrėsiu, kas ten gausis. Beje, užsisakiau Optikos pasauly, tai dabar ten akcija: tavo metų skaičių atima iš 100 ir gaunasi tokia nuolaida rėmeliams  smile.gif



Tai o tu iskart nesupratai, kad tau jie negrazus ir nepatogus? Gal tiesiog reikejo kitus remelius pasimatuot? biggrin.gif O as kaip tik Optio ir buvau ir pasitikrinau nemokamai akis ir labai man ten patiko. Tik nusipirkau linzes, ne akinius, nors buvau nusiziurejus vienus, labai grazus buvo. Bet prisiminiau, kaip drauge visa pastoviai vargdavo su akiniais, rasodavo jie jai ziema, per lietu valytuvu reik, krisdavo jei ka aktyviau darydavo. Tai nusperndziau vistik rinktis linzes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 08 31, 11:27)
O į polikliniką kodėl nenorite nueiti? smile.gif

bent jau as jau kelis menesius negaliu gauti taloneli i poliklinika pas oftolmologa doh.gif


QUOTE(paulinuke @ 2010 09 21, 17:05)
Tai o tu iskart nesupratai, kad tau jie negrazus ir nepatogus? Gal tiesiog reikejo kitus remelius pasimatuot?  biggrin.gif O as kaip tik Optio ir buvau ir pasitikrinau nemokamai akis ir labai man ten patiko. Tik nusipirkau linzes, ne akinius, nors buvau nusiziurejus vienus, labai grazus buvo. Bet prisiminiau, kaip drauge visa pastoviai vargdavo su akiniais, rasodavo jie jai ziema, per lietu valytuvu reik, krisdavo jei ka aktyviau darydavo. Tai nusperndziau vistik rinktis linzes smile.gif

as sakyciau, kad netgi jei nesiojate lesius visada reikia tureti akinius, nes visko su tais lesiais buna ax.gif
Atsakyti
Sveikos,
Turiu problemėlę, šiais metais tikrino vaikui 10m. akis ir nustatė, kad nusilpo akytės -0,5 , ir pasakė kad akiniams reikia linzų cilindriukų (?), kai rašo , skaito, žiūri Tv ir prie kompo, atseit nuo akinukų gali regėjimas susitvarkyti ir ateityje jų nereikės. Niekas pas mus giminej akinių nenešioja, tai net neįsivaizduoju, ar gali nuo akinių regėjimas gerėti? Norėjau klausti, kur akinukus perkate vaikams, o dabar paskaičiau, kad pasirodo yra mankšta akims, kurios niekas net nesiūlė g.gif Gal galėtumete pasakyti, ar verta vaikui akinukus pirkti dabar, gal meginti tuos pratimus akims daryti ? Gal verta dar pas kitą gydytoją nueiti pasikonsultuoti g.gif
Dėkoju 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bielvesta09 @ 2010 09 22, 10:33)
Sveikos,
Turiu problemėlę, šiais metais tikrino vaikui 10m. akis ir nustatė, kad nusilpo akytės -0,5 , ir pasakė kad akiniams reikia linzų cilindriukų (?), kai rašo , skaito, žiūri Tv ir prie kompo, atseit nuo akinukų gali regėjimas susitvarkyti ir ateityje jų nereikės. Niekas pas mus giminej akinių nenešioja, tai net neįsivaizduoju, ar gali nuo akinių regėjimas gerėti? Norėjau klausti, kur akinukus perkate vaikams, o dabar paskaičiau, kad pasirodo yra mankšta akims, kurios niekas net nesiūlė  g.gif  Gal galėtumete pasakyti,  ar verta vaikui akinukus pirkti dabar,  gal meginti tuos pratimus akims daryti ?  Gal verta dar pas kitą gydytoją nueiti pasikonsultuoti  g.gif
Dėkoju  4u.gif


Jei nori gali pas kitą gyd nueiti pasikonsultuot, bet tai kad vaikams panešiojus akinius pagerėja regėjimas ir po kiek laiko akinių nebereik, tai žinau.
Atsakyti
QUOTE(Bielvesta09 @ 2010 09 22, 10:33)
Sveikos,
Turiu problemėlę, šiais metais tikrino vaikui 10m. akis ir nustatė, kad nusilpo akytės -0,5 , ir pasakė kad akiniams reikia linzų cilindriukų (?), kai rašo , skaito, žiūri Tv ir prie kompo, atseit nuo akinukų gali regėjimas susitvarkyti ir ateityje jų nereikės. Niekas pas mus giminej akinių nenešioja, tai net neįsivaizduoju, ar gali nuo akinių regėjimas gerėti? Norėjau klausti, kur akinukus perkate vaikams, o dabar paskaičiau, kad pasirodo yra mankšta akims, kurios niekas net nesiūlė  g.gif  Gal galėtumete pasakyti,  ar verta vaikui akinukus pirkti dabar,  gal meginti tuos pratimus akims daryti ?  Gal verta dar pas kitą gydytoją nueiti pasikonsultuoti  g.gif
Dėkoju  4u.gif


Akinuku reikia,butinai,nes kitaip regejimas tik bloges.O dabar tas minusas labai nedidelis,ir su akinukais gali issitaisyti,vaikams viskas kitaip nei suaugusiems.Aisku,manksta daryti irgi reikia,ir dienos rezima sukoreguoti taip kad akys labai nepervargtu,kad kuo daugiau (dazniau) i toli ziuretu.
Atsakyti
Nesioju lesius, bet kartais pasiilgstu ir akiniu. Bet man jie daugiau turi trukumu nei privalumu... Ypac nervindavo kai ziema iejus i silta patalpa rasoja, kelis kartus buvo suluze, tad daugiau nebenesioju. Su lesiais jauciuosi zymiai konfortabiliau. O akiu silnumas irgi nemazas desine -3.75, kaire -3.25
Atsakyti
Sveikos, noriu ir aš prisijungti prie šios temos. Reikia man akinių, tik nelabai žinau kokioje optikoje, Kaune, geriausia būtų nusipirkti? Apie akinius nelabai ką išmanau, tai įeinu i optikos saloną pasisukioju ir išeinu blush2.gif Norisi ir geros kainos, ir gražių rėmelių.
Atsakyti
QUOTE(Belwesta @ 2010 09 22, 10:33)
Sveikos,
Turiu problemėlę, šiais metais tikrino vaikui 10m. akis ir nustatė, kad nusilpo akytės -0,5 , ir pasakė kad akiniams reikia linzių cilindriukų (?), kai rašo , skaito, žiūri Tv ir prie kompo, atseit nuo akinukų gali regėjimas susitvarkyti ir ateityje jų nereikės. Niekas pas mus giminej akinių nenešioja, tai net neįsivaizduoju, ar gali nuo akinių regėjimas gerėti? Norėjau klausti, kur akinukus perkate vaikams, o dabar paskaičiau, kad pasirodo yra mankšta akims, kurios niekas net nesiūlė  g.gif  Gal galėtumete pasakyti,  ar verta vaikui akinukus pirkti dabar,  gal meginti tuos pratimus akims daryti ?  Gal verta dar pas kitą gydytoją nueiti pasikonsultuoti  g.gif
Dėkoju  4u.gif

Mūsų istorijos tęsinys 4u.gif
Kreipemes į akių kliniką , dar kartą patikrino regėjimą, astigmatizmo nerado (kurį nustatė optikos salone , tiksliau dvėjuose optikos salonose, kuriuose dirba aukštos kvalifikuotos gydytojos), jokių akinukų nereikėjo, tik akių mankštas prirašė . Po 10 seansų vaiko regėjimas vėl 1 thumbup.gif
Vis tik regėjimą reikia tikrinti medicinos įstaigose , kurios nepriklausomos nuo pardavimo ir pelnų doh.gif , sunku patikėti, kad dėl pelno gali paaukoti mažo žmogučio sveikatą , bet tokia realybė ... verysad.gif
Visom sėkmės ir sveikatos 4u.gif
Atsakyti
Kur čia mokė akių mankštos?
Kokią mankštą darėte?
Labai naudinga ir kitiems būtų, jei pasidalintumėte patirtimi 4u.gif
Atsakyti