Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Paprastai nuo pilnametystes regejiams stabilizuojasi, nustoja sokineti. Keistoka tikrai, kad suaugusiam zmogui sokineja.
Atsakyti
As ir kazkaip akinukus padejau i sali, erzina mane kai lietus arba darai ka nors aktyviai ir jie krenta doh.gif Tai kazkaip palaipsniuj perejau prie kontaktiniu lesiu. Tik anksciau vis pamirsdavau kada praeina menuo (nes menesinius perku) tai vis per ilgai pranesiodavau , nes vis nepavykdavo kai reikia nueit i optika, bet vat paskutini syki ,kai atejau tai man pardaveja patare nusipirkt ilgeniam laikui, tiksliau kelias pakuotes nes pas juos , kaip tik nuolaidos dabar , cia OPTIO optikoj, tai dabar jau keliem menesiam sita problema nusikeliau biggrin.gif
Atsakyti
yesterday - o apie lazerine regos korekcija nepamastai? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 06 30, 18:31)
yesterday -  o apie lazerine regos korekcija nepamastai?  ax.gif  4u.gif

As mastau, bet vis susilaikau.
Mano minusas didelis, be akiniu negaliu iseiti is namu, anksciau nesiodavau lesius, dabar mano akys nenori priimti ju. Kai nesiodavo akinius tik kartais, tai visai patikdavo man jie, bet dabar, kai reikia nesioti kasdien, tai pradeda nervuoti ir daznai jauciuosi suvarzyta (pvz. eidama i pirti ar baseina). Bet manau kiekviena akiniuote mane supranta biggrin.gif
Atsakyti
Briunete - tai jeigu didelis minusas - tuo labiau daryciaus korekcija. Mano pusbrolio buvo -8 ir -7, o jis plaukikas. Lesius dedavosi, kai sportavo, kai viena karta pries rimtas varzybas duse isplove is akies viena lesiu. Tada (pries gerus 8 metus) vaziavo i Minska ir daresi korekcija. Iki siol atsidziaugt negali thumbup.gif
Atsakyti
ir aš nešioju akinius 4u.gif
norėjau paklausti ar kuri nors darote Norbekovo ar kt. pratimus akims, ir ar jie padeda? Jų esmė ta, kad mankština akies raumenis, kurie šiaip tinginiauja, ypač nešiojant akinius 4u.gif

aš pratimus darau vidutiniškai 2 kartus per dieną (reikėtų daryti 3) jau pusantro mėnesio. Akivaizdaus pagerėjimo nejaučiu, rytoj eisiu tikrintis ir žiūrėsiu ar nors kiek pagerėjo, bet tikriausiai mažai šansų blush2.gif sako, kad rezultatas po pusmečio - metų pradeda jaustis. Įdomu ar kuri nors pasigerino regėljimą tokiu būdu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 07 01, 13:56)
ir aš nešioju akinius  4u.gif
norėjau paklausti ar kuri nors darote Norbekovo ar kt. pratimus akims, ir ar jie padeda? Jų esmė ta, kad mankština akies raumenis, kurie šiaip tinginiauja, ypač nešiojant akinius  4u.gif

aš pratimus darau vidutiniškai 2 kartus per dieną (reikėtų daryti 3) jau pusantro mėnesio. Akivaizdaus pagerėjimo nejaučiu, rytoj eisiu tikrintis ir žiūrėsiu ar nors kiek pagerėjo, bet tikriausiai mažai šansų  blush2.gif  sako, kad rezultatas po pusmečio - metų pradeda jaustis. Įdomu ar kuri nors pasigerino regėljimą tokiu būdu  4u.gif


Sveikute,

Jei gali parasyk, vsitik ar jauciasi tikrinant akis pagerejimas mirksiukas.gif As ir atlieku pratimukus pasimuliuodama, o sakau gal reiketu konkreciai tuom uzsiimti ax.gif
Atsakyti
parašysiu, bet realiai po pusantro mėnesio pratimų darymo pagerėjimo dar ir neturėtų jaustis, čia tik mano viltis tokia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saimona @ 2010 07 01, 13:56)
norėjau paklausti ar kuri nors darote Norbekovo ar kt. pratimus akims, ir ar jie padeda? Jų esmė ta, kad mankština akies raumenis, kurie šiaip tinginiauja, ypač nešiojant akinius  4u.gif

Kur glaima butu daugiau apie juos suzinoti, paskaityti?
Atsakyti
na štai, aš jau po akių gydytojos konsultacijos biggrin.gif
toje pačioje optikoje regėjimą tyriausi prieš metus, todėl dabar galiu palyginti kompiuteriu atspausdintus rezultatus:

dešinė akis pagerėjo apie 0,5 dioptrijos:
2009 m. birželį svyravo nuo 4.75 iki 4.25
2010m. birželį yra nuo 4.25 iki 3.75

kairė akis liko tokia pat - nuo 4.5 iki 4.75 dioptrijos.

rezultatu esu labai patenkinta, tikrai darysiu toliau tuos pratimus thumbup.gif

tiesa, dar geriu ir vitaminus akims mirksiukas.gif

bet šiaip gydytoja labai skeptiškai pažiūrėjo į mano viltis pasigerinti regėjimą, nors paskui pati turėjo pripažinti, kad pagerėjimas vis dėlto matosi - o dar darau gana trumpą laiką. Po trijų mėnesių eisiu vėl pasidaryti tokį pat tyrimą, žiūrėsim tada rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Mari @ 2010 06 30, 18:31)
yesterday -  o apie lazerine regos korekcija nepamastai?  ax.gif  4u.gif


Ne, kolkas nesiryztu tokiam zingniui blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(saimona @ 2010 07 02, 13:10)
na štai, aš jau po akių gydytojos konsultacijos  biggrin.gif
toje pačioje optikoje regėjimą tyriausi prieš metus, todėl dabar galiu palyginti kompiuteriu atspausdintus rezultatus:

dešinė akis pagerėjo apie 0,5 dioptrijos:
2009 m. birželį svyravo nuo 4.75 iki 4.25
2010m. birželį yra nuo 4.25 iki 3.75

kairė akis liko tokia pat - nuo 4.5 iki 4.75 dioptrijos.

rezultatu esu labai patenkinta, tikrai darysiu toliau tuos pratimus  thumbup.gif

tiesa, dar geriu ir vitaminus akims  mirksiukas.gif

bet šiaip gydytoja labai skeptiškai pažiūrėjo į mano viltis pasigerinti regėjimą, nors paskui pati turėjo pripažinti, kad pagerėjimas vis dėlto matosi - o dar darau gana trumpą laiką. Po trijų mėnesių eisiu vėl pasidaryti tokį pat tyrimą, žiūrėsim tada  rolleyes.gif



hmm, labai idomu g.gif As atsimenu ,kai dar maza buvau, kai nustatetrumparegyste daktare sake tuos pratimus daryt, bet as kaip vaikas nebuvau labai stropi, tai man nieko nepadejo. Bet pvz mano drauge irgi dare visokius pratimus ir pas ja nors ir nebuvo didelio minuso , bet tikrai pagerejo. Tik nezinau ar cia labai geras pvz. nes tokio amziaus vaikam siaip labai kinta, del augimo, tai nezinia ar cia tie pratimai jai tiek itakos turejo biggrin.gif
Atsakyti
Akinius pradėjau nešioti, kai pradėjau studijuoti, nes nė velnio auditorijoj nieko nematydavau biggrin.gif Nors nešioju ne kasdien, bet dabar tai ir tam tikra stiliaus dalis, man jie patinka, į lęšius keisti nenorėčiau smile.gif
Atsakyti