Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Kažkada seniai turėjau, kai akinius nešiojau. Dariausi paprastus akinius ir papuoliau į nuolaidų laikotarpį, kur darė už vieną kainą dvi poras, tai kitus pasidariau nuo saulės akinius su dioptrijomis.

Jie nepasiteisino, bent jau man. Pirmiausia, aš juos dažniausiai palikdavau namuose ir neturėdavau kada jų man reikėdavo. Kadangi jų reikia tik lauke, tai įėjus į patalpą tenka psikeisti jau į paprastus. Visai nepatogu.

Vyras turėjo akinius, kurie patamsėja nuo saulės. Bet kai keitėsi kitus irgi atsisakė šio malonumo, nes sakė, kad jie labai lėtai pasikeičia į normalius ir patalpoje kurį laiką esi kaip aklas.
Atsakyti
Labai man idomu kokios spalvos stikliukai buna blush2.gif
Atsakyti
Man leido pasirinkti. Aš pasirinkau tamsiai rudus.

Juos dariau prieš kokius 6-7 metus. Dabar gal jau viskas kitaip. Užlėk į bet kurią Optiką ir tau tikrai maloniai išaiškins, patars ir padės mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat norėjau pasidaryti akinukus nuo saulės su dioptrijomis, bet ne į visus rėmelius tokius stiklus gali įdėti verysad.gif . Priklauso nuo rėmo dydžio, išlinkimo ir t.t. Jau kelis metus vaikštau su paprastais akinukais, kurie nuo saulės patamsėja. Man tai labai patinka. thumbup.gif . Ir patalpoje jie greit pašviesėja. Gal tik pačioje pradžioje ilgiau reikėdavo palaukti pora minučių, bet paskui kažkaip viskas greit vykdavo. Vienintelis jų minusas, kad automobilyje per stiklą jie netamsėja.
Atsakyti
o kaip jums optika kur pries hyper maxima kaune aklujiu ir silpnaregiu sustojimas ten laiptukais i virsu ar kas daretes ten akinukus
Atsakyti
O as turiu toki vat klausima - ar perkant naujus akiniu remelius, galima stikliukus perdeti is senuju akiniu?
Atsakyti
QUOTE(Twixe @ 2010 04 10, 13:32)
O as turiu toki vat klausima - ar perkant naujus akiniu remelius, galima stikliukus perdeti is senuju akiniu?


nebent naujas remelis bus identiskos formos kaip senas, jei net siektiek skirsis, lesiukus reikes pagal forma plauji naujus.
Atsakyti
esu trumparege ,akinius nesiot israse gal kai buvau penktoj klasej ,bet nenesiojau ,veliau kai teko vairuoti ,tai teko pradet nesiot,po to pripratau ir dabar su akiniais ...bet jauciu diskonforta ax.gif lindziu nelabai galiu nesiot ,dulkes darbe ,asaroja akys .dabar brandinu minti apie ta lazerine operacija ,kad nereiktu akiniu .gal kas kur kreipetes ,buvot ,operavotes ,pasidalinkit patirtimi .... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 14, 16:57)
esu trumparege ,akinius nesiot israse gal kai buvau penktoj klasej ,bet nenesiojau ,veliau  kai teko vairuoti ,tai teko pradet nesiot,po to pripratau ir dabar su akiniais ...bet jauciu diskonforta  ax.gif lindziu nelabai galiu nesiot ,dulkes darbe ,asaroja akys .dabar brandinu minti apie ta lazerine operacija ,kad nereiktu akiniu .gal kas kur kreipetes ,buvot ,operavotes ,pasidalinkit patirtimi .... smile.gif  4u.gif

apie operacija yra atskira tema (netgi ne viena), paieskokite mirksiukas.gif
Atsakyti
O manęs nevilioja ta operacija. Išsirinkau tinkančius akinius ir džiaugiuosi. Man rodos dar geriau atrodau nei anksčiau be jų ax.gif

Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 04 14, 17:49)
apie operacija yra atskira tema (netgi ne viena), paieskokite  mirksiukas.gif

aciu 4u.gif paieskosiu
o man akiniai nerviskai pradejo veikt paskutiniu metu ,net nezinau kodel g.gif nemegau ju niekada .kancia issirinkt remus doh.gif dabar pavyzdziui per siauri mano kai rikausi lyg ir gerai buvo ax.gif keiciu tik tada kai suluzta ar suduzta ...
Atsakyti
QUOTE(beskaiste @ 2010 04 15, 19:08)
aciu  4u.gif paieskosiu
o man akiniai nerviskai pradejo veikt paskutiniu metu ,net nezinau kodel  g.gif nemegau ju niekada .kancia issirinkt remus  doh.gif dabar pavyzdziui per siauri mano kai rikausi lyg ir gerai buvo  ax.gif keiciu tik tada kai suluzta ar suduzta ...

as irgi kur kas patogiau jauciuosi be akiniu, o keisti tenka daznai (brangus malonumas doh.gif doh.gif ), nespeja nei suduzt nei suluzt, nes "sokineja" regejimas.
Atsakyti