Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Laba diena, merginos, reikia pagalbos verysad.gif
1. Isigijau siandien nuosabius akinukus, iskart man juos padare, o kadangi nesioju lesius, tai tik parsinesusi juos namo ir uzsidejusi pamaciau, kad man jie lauzia vaizda sonuose! pavyzdys: sekcija staciakampio formos, plati, tai man jos sonai matosi kaip skliausteliai, o ne tiesus...zodziu visi daiktai kurie matomi sone yra islenkti...kazkokia nesamone... jauciuosi kaip vaiksciodama sferoje...nuveziau greit akinius atgal, o man pardaveja aiskina, kad per savaite prie to priprasiu, kad atseit cia taip turi buti.ar tikrai????? kaip galiu priprasti prie kreivu daiktu, man sukasi galva su jais bunant nes visi daiktai kreivi, sukiojant galva i sonus apie vaizda patyliu....
2. Ir dar prie viso to vienas stiklas su zaliais atspindziais, o kitas visiskai be ju, tai pardaveja aiskina kad jie vienodi. Gerai, kad buvo dar zmogus salia, paprasiau kad paziuretu. Ir jis mato, ir visi namiskiai, kad stiklai skirtingi. O pardaveja ne. Cia mat issigalvoju.
Pirmadieniu nesiu tuos akinius pas meistra i ta pacia parduotuve, ziures ar as cia issigalvoju del tu kreivu vaizdu ir lesiu spalvos...Pazistamas sako, kad gal blogai parinktas lesio centras ar kas, as pati apie tai nenusimanau...
Beje mano regejimas apie -5 doh.gif Pardaveja sako, kad pas mane buvo cilindras vienoj akyje, o dabar kazka pakeite, todel as kreivai matau ir priprasiu. Bet sonuose vaizdas kreivas ziurint abiem akim, o ne tik tai su cilindru. Pastaruoju metu nesiojau kontaktinius lesius, bet kiek esu nesiojus akiniu, tokiu problemu nebuvo iskile...
Tai vat, patarkite kas nors 4u.gif ar verta del tu kreivu soniniu vaizdu nervuotis, ar gali buti, kad is tikruju priprasiu? Pati tuo labai abejoju, su tais akiniais minute pabuvus sukasi galva nuo kreivo pasaulio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 13 kovo 2010 - 16:07
Labas, jau guodžiausi dėl astigmatinių progresinių akinių, po to pasitikrinau pas kitą daktarėlį, jis man sako, kad akinių į tolį man nebūtina nešioti. Ar kas turit praktikos, kad cilindrinius akinius nešiojat tik skaitymui, o į tolį žiūrit savo akimis be jokių akinių? Prieš tai buvusi daktarėlė liepė cilindrinius būtinai nešioti nuolat.
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2010 03 13, 17:03)

Mano regejimas labai panasus, ir tikrai is pat pradziu, kai po ilgo lesiu devejimo, pradejau nesioti akinius vaizdas sonuose buvo labai iskraipytas, bet kaip man pasake ne viena gydytoja, tai yra normalu su tokiu dideliu minusu, todel tekdavo pratintis po keleta valandu per diena, nes labai sukdavosi galva ir budavo silpna. Dabar jau tokios problemos beveik nera.

Beja, kur daretes akinius?
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 03 13, 20:04)
Mano regejimas labai panasus, ir tikrai is pat pradziu, kai po ilgo lesiu devejimo, pradejau nesioti akinius vaizdas sonuose buvo labai iskraipytas, bet kaip man pasake ne viena gydytoja,  tai yra normalu su tokiu dideliu minusu, todel tekdavo pratintis po keleta valandu per diena, nes labai sukdavosi galva ir budavo silpna. Dabar jau tokios problemos beveik nera.

Beja, kur daretes akinius?


Aciu atsakiusioms 4u.gif
Akinius dariausi Panevezyje, optikoje "Mikrolin". O Jums tas kreivumas isnyko, ar tiesiog prie jo pripratote?

Atsakyti
QUOTE(Kaimynė @ 2010 03 13, 18:49)
Labas, jau guodžiausi dėl astigmatinių progresinių akinių, po to pasitikrinau pas kitą daktarėlį, jis man sako, kad akinių į tolį man nebūtina nešioti. Ar kas turit praktikos, kad cilindrinius akinius nešiojat tik skaitymui, o į tolį žiūrit savo akimis be jokių akinių? Prieš tai buvusi daktarėlė liepė cilindrinius būtinai nešioti nuolat.

As astigmatizma nuo vaikystes turiu, seniau nesiodavau akinius itk skaitymui, bet jie tada dar nebuvo cilindriniai.
Gal pabandykit dar su pora gydytoju pasikonsultuoti?
Atsakyti
Atsakant i tema, tai privalumu nematau jokiu, nebent akiniai tinka prie veido ir dirbamo darbo biggrin.gif
o trukumu tai jau kokius 20 tai tikrai surasciau smile.gif
Atsakyti
Ir man iškilo labai panaši problema: prirašė naujus akinius skaitymui, bet pirmą kartą su su cilindrais. Kur paskaitau - rašo, jog cilindrinius akinius reikia nešioti nuolat. O gydytoja sako, kad man neverta pirkti akinių žiūrėjimui į tolį, receptą išrašė, bet liepė pačiai apsispręsti, ar pirkti tik skaitymui ar dvejus... O kas gi nusiteikęs savanoriškai nuolat būti su akiniais.
Ar yra turinčių tuos cilindrinius akinius vien darbui. Ar tai pasiteisina. Sako, kad juos nusiėmus svaigsta galva, pykina ir viskas susilieja. Astigmatizmas nėra didelis, bet koreguoti jau reikia, taip sakė daktarka.
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2010 03 13, 19:35)
Aciu atsakiusioms  4u.gif
Akinius dariausi Panevezyje, optikoje "Mikrolin". O Jums tas kreivumas isnyko, ar tiesiog prie jo pripratote?

Kazkiek isnyko, o kazkiek ir pripratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(B.r.i.u.n.e.t.e @ 2010 03 15, 18:15)
Kazkiek isnyko, o kazkiek ir pripratau  smile.gif


Na stai, pakeite man stikliukus i abu vienodus, o kreivumas jau taip nebeerzina, galva nebesisuka ir viskas eina tik geryn thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pupsia @ 2010 03 15, 21:12)
Na stai, pakeite man stikliukus i abu vienodus, o kreivumas jau taip nebeerzina, galva nebesisuka ir viskas eina tik geryn  thumbup.gif

be cilindru idejo?
Atsakyti
As kaip supratau, tai ir pirma kart kai dejo buvo be cilindru...keiciau butent del skirtingu spalu dangos smile.gif Lesiai SPH, tai turbut ne cilindriniai? As tik kiek is recepto matau, nes, geda pripazint, net su tokiu savo regejimu nieko neismanau apie tai..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pupsia: 16 kovo 2010 - 17:50
Akiniai nuo saules su dioptrijomis , ar kas turite tokius akynukus? Labai noreciau pasikonsultuoti 4u.gif
Atsakyti