Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(tindiriushka @ 2010 02 04, 20:56)
tikrai brokas, arba gamybos metu subraižė. Drąsiai eik ir pakovok smile.gif

Tame reikalas, kad stikliukas be jokiu ibrezimu, svarutelis.
Pasiskundziau MB tai jis ziurejo ziurejo i ta stikliuka ir pasake, kad matyt mano akis durnioja, nes stiklas idealus doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Duociau kam pamatuoti, bet kad niekas is pazistamu tokiu stipriu nenesioja biggrin.gif
Tai noriu eidama i optika apsisviesti kame problema galetu buti.
Atsakyti
QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 04, 20:02)
Tame reikalas, kad stikliukas be jokiu ibrezimu, svarutelis.
Pasiskundziau MB tai jis ziurejo ziurejo i ta stikliuka ir pasake, kad matyt mano akis durnioja, nes stiklas idealus  doh.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Duociau kam pamatuoti, bet kad niekas is pazistamu tokiu stipriu nenesioja  biggrin.gif
Tai noriu eidama i optika apsisviesti kame problema galetu buti.

O dienos sviesoje irgi ta pati problema islieka? Jei taip, tikriausia lesiukai su antirefleksu, gali buti blogas padengimas. O dar gal buvo valyta kazkokiu skysciu netinkanciu antirefleksinei dangai. Kitu variantu nematau. Jei yra pretenziju, drasiai eik i optika, tegu keicia stiklus arba grazina pinigus, garantija jug turi. O kurioj optikoj darei akinius?
Atsakyti
QUOTE(Anita @ 2010 02 06, 12:19)
O dienos sviesoje irgi ta pati problema islieka? Jei taip, tikriausia lesiukai su antirefleksu, gali buti blogas padengimas. O dar gal buvo valyta kazkokiu skysciu netinkanciu antirefleksinei dangai. Kitu variantu nematau. Jei yra pretenziju, drasiai eik i optika, tegu keicia stiklus arba grazina pinigus, garantija jug turi. O kurioj optikoj darei akinius?

Dienos sviesoje irgi tos "juosteles" islieka, bet nera tokios ryskios ir praktiskai netrukdo.
Stikliukai su dangom, tai is tikruju gal blogai padengta g.gif Betant stikliuko siaip nieko nesimato kad kazkas netaip, irodyt bus sunku doh.gif
As valiau tik su servetele, jokiu skysciu panaudot dar nespejau biggrin.gif
Dariausi Fielmane (Vilniuje, "Oze")
Reikes rytoj nuvaziuot ir bandyt issiaiskint.
Dekui uz pagalba drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 06, 11:42)
Dienos sviesoje irgi tos "juosteles" islieka, bet nera tokios ryskios ir praktiskai netrukdo.
Stikliukai su dangom, tai is tikruju gal blogai padengta  g.gif Betant stikliuko siaip nieko nesimato kad kazkas netaip, irodyt bus sunku  doh.gif
As valiau tik su servetele, jokiu skysciu panaudot dar nespejau  biggrin.gif
Dariausi Fielmane (Vilniuje, "Oze")
Reikes rytoj nuvaziuot ir bandyt issiaiskint.
Dekui uz pagalba  drinks_cheers.gif

jei fielmann sakys, kad viskas OK, kad tai dar užeik į Vision express tame pačiame Oze, kad jei pasižiūrėtų smile.gif bus ne viena nuomonė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 06, 11:42)
Dienos sviesoje irgi tos "juosteles" islieka, bet nera tokios ryskios ir praktiskai netrukdo.
Stikliukai su dangom, tai is tikruju gal blogai padengta  g.gif Betant stikliuko siaip nieko nesimato kad kazkas netaip, irodyt bus sunku  doh.gif
As valiau tik su servetele, jokiu skysciu panaudot dar nespejau  biggrin.gif
Dariausi Fielmane (Vilniuje, "Oze")
Reikes rytoj nuvaziuot ir bandyt issiaiskint.
Dekui uz pagalba  drinks_cheers.gif


Ar pavyko ka issiaiskinti? Ka pasake optikoje?
Atsakyti
Žmonės, patarkit. Prirašė man pirmą kartą astigmatinius akinius. Jau tris mėn. pratinuosi, bet vis jaučiu diskomfortą. Ar jau mesti, ar pratintis toliau? Optika vis žada, kad priprasiu, bet vis nesu tikra, kad mano regėjimas susitvarkė. Užsidedu senus savo akinius - matau prasčiau, bet nėra tos nesvarumo būklės, be to, dėl to pratinimosi jau gal kaip tik ir atpratau nuo senųjų. Jei astigmatizmas būna iš prigimties, tai kaip aš gyvenau be tų astigmatinių iki šiol?
Atsakyti
As bandyciau nesti patikrinti akinius adr karta - man yra buve, kad padare neteisingai, t.y., akiu centru neatitaike, tai galva svaigdavo, ziureti neimanoma buvo.

Del antro klausimo nezinau, as akinius nuo vaikystes del astigmatizmo nesioju. Gal labai silpnas iki siol buvo?
Atsakyti
QUOTE(Kaimynė @ 2010 02 25, 22:07)
Žmonės, patarkit. Prirašė man pirmą kartą astigmatinius akinius. Jau tris mėn. pratinuosi, bet vis jaučiu diskomfortą. Ar jau mesti, ar pratintis toliau? Optika vis žada, kad priprasiu, bet vis nesu tikra, kad mano regėjimas susitvarkė. Užsidedu senus savo akinius - matau prasčiau, bet nėra tos nesvarumo būklės, be to, dėl to pratinimosi jau gal kaip tik ir atpratau nuo senųjų. Jei astigmatizmas būna iš prigimties, tai  kaip aš gyvenau be tų astigmatinių iki šiol?


O kur tikrinai regejima?
Pabandyk dar kitoje optikoje, arba poliklinikoje pasitikrinti regejima, gal pazistami gali rekomenduoti gera okulista. Kai kurios optikos (neskelbsiu pavadinimu)) "specialiai" nustato astigmatizma, tokie lesiai kainuoja baug brangiau ir optika daugiau pinigeliu gauna. Aisku tai baisu schmoll.gif , bet jau taip yra.
Atsakyti
Labutis mergaites,gal pagaelbesit ir man,nes kiek matau cia tikrai renkasi mergaiciu zinanciu apie akiu problemeles.AS neperseneusiai pasitikrinau akis ir man prirase akinukus,bet nieko nepaaiskino kaip ir kas ,iki to niekad nenesiojau akiniu.tad dabar jau antra diena kai juos nesioju,bet nieko gereu as su jais nematau verysad.gif ,ji sake kad prirase siek tiek silpnesnius gal del to taip? doh.gif .Ai ir sake man akyse ir minusas ir pliusas,o kaire akyte dar silpniau mato.O ka ji recepte parase tai as visai nesuprantu g.gif
Atsakyti
Gal kam nors teko darytis akinius Universiteto optikoje Vilniuje? Gal galėtumėte pasakyti, kaip ten kainos ir kokybė?
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2010 03 03, 11:34)
Bent jau tuo metu buvo panašios kaip ir kitose geresnėse optikose.

Nežinau, kokią optiką pasirinkti. Apie šią optiką esu girdėjusi neblogų atsiliepimų, bet čia reikia atskirai mokėti už gydytojo apžiūrą. Kitose optikose gydytojo apžiūra nemokama, jei daraisi akinius.
Atsakyti
QUOTE
Nerekomenduočiau Eagle Vision - mano akim žiūrint, jų aptarnavimas ne itin kokybiškas.

Pritariu. Teko man ten ir nusvilti karta.
Atsakyti