Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(artistė @ 2009 12 29, 11:31)
Gal kas galite patarti, kur Kaune remontuoja akinius? Saulės akinių auselę su visais varžtais nulaužė mažos visur lendančios rankelės; perėjau daugybę Kauno optikų, niekas neapsiima remontuoti, gal varžtelio tinkamo neranda, gal srėgiuko neturi, nežinau. Labai gaila išmesti akinius, tarnavusius vos savaitę, o kainavusius oho ho  verysad.gif . Gal kas susidūrėt su panašia problema? Ačiū  4u.gif

man labai graziai ir kokybiskai suremontavo [prilitavo 'sparna', kuris remiasi i nosi] Maximoj Zalgirio g. [buvusi Media]
uzeini i maxima, ir yra laiptai apacion, ten yra taisykla, salia dar yra second hand drabuziai
mokejau 25 lt, bet tikrai super, jau 1,5 metu praejo ir is salies nieko nesimato 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sūpynės @ 2010 01 01, 16:21)
man labai graziai ir kokybiskai suremontavo [prilitavo 'sparna', kuris remiasi i nosi] Maximoj Zalgirio  g. [buvusi Media]
uzeini i maxima, ir yra laiptai apacion, ten yra taisykla, salia dar yra second hand drabuziai
mokejau 25 lt, bet tikrai super, jau 1,5 metu praejo ir is salies nieko nesimato 4u.gif

Jus cia apie Vilniu kalbat? As Kaune...
Atsakyti
QUOTE(Borzika @ 2009 12 31, 12:43)
O buvot fielmann'e? Kelis kartus ten (tiesa, Vilniuje) už tam tikrą mokestį pataisė mano akinius

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif fielman turėtų tikrai pataisyti, mano kolegė nešė klaipėdoje, irgi akinukus nuo saulės, jai sutaisė, nors ir pakainavo smile.gif , nes buvo pirkti ne ten mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2009 12 29, 11:31)
Gal kas galite patarti, kur Kaune remontuoja akinius?

Yra tokia nedidelė optike P.Lukšio gatvėje , be jokios reklamos ir pan, iš karto už kalniečių . Man ten visuomet viską patvarko. o kainos nedidelės .
Atsakyti
Man irgi Optio labai patinka!Ten ir lęšius perku ir akinius.Rėmelių kainos labai įvairios,bet gražių yra labai įvairių kainų.Pirmieji 2 rėmeliai buvo gan nebrangūs,o 3 jau nusprendžiau brangesnius pirkt.Šiaip rėmelius visad šviesius nešiojau (akys šviesios,plaukai irgi pakankamai šviesūs),bet kai atvažiavo sesė,jai reikėjo akinių.Nuėjom į Optio ir nusprendžiau pasimatuot keletą rėmelių,tai vis matavaus šviesius,kol nepasiūlė tamsesnių.O tamsūs tikrai puikiai atrodo! thumbup.gif Taip,kad aš,kartu su sese išsirinkau rėmelius wub.gif Aišku už šiuos su stiklais tėtukas paplojo berods apie 850lt doh.gif Gal ir nebūtų tiek mokėjęs,jei ne sesė...Kadangi ji ne lt gyvena,tai matomės 1-2 k. per metus,tai sesė papataikaut turi galimybę...taip ir išpešė pinigų akiniam lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos akiniuotes, mane irgi kankina si problema unsure.gif be akiniu sedeti prie kompiuterio negaliu, parduotuveje mazu kainu neyziuriu.noreciau operacijos.narsiau google, kaina nemaza vienos akies gali kainuoti 2200 lt...ieskojau temos, apie akiu operacijas lazeriu ir netik.bet nerandu, naujos kurti nenoriu,bijau kad tokia gali buti, tad prasau pagalbos, gal netycia matete tokia tema? smile.gif
Atsakyti
dew,
tikrai yra ne viena tema apie operacijas - apti kazkada siek tiek domejausi, skaiciau. Gal blogai ieskojai?
Atsakyti
QUOTE(artistė @ 2009 12 29, 12:31)
Gal kas galite patarti, kur Kaune remontuoja akinius? Saulės akinių auselę su visais varžtais nulaužė mažos visur lendančios rankelės; perėjau daugybę Kauno optikų, niekas neapsiima remontuoti, gal varžtelio tinkamo neranda, gal srėgiuko neturi, nežinau. Labai gaila išmesti akinius, tarnavusius vos savaitę, o kainavusius oho ho  verysad.gif . Gal kas susidūrėt su panašia problema? Ačiū  4u.gif


Sveika as "optiku mehaniku" dirbu smile.gif jai nufotografum akinukus visais rakursais is arti luzimo vieta ir kas padaryta ir atsiustum rudaakis00@yahoo.com tai pasayciau ar remontojami ir kiek kainuos. Virinu, taisau keiciu dalis. Kristas k Vyras cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristask: 31 sausio 2010 - 22:42
Gal kuri patyrusi akiniute man atsakys.
Siandien atsiemiau savo akinius ir... su vienu stikliuku tarsi kazkas netaip - jei paziuriu i sviesa ar tiesiog esu apsviestoj patalpoj atsiranda baltos horizontalios juostos per visa stikliuka. Kas cia galetu buti, ar stikliukas blogai pastatytas ar dar kas? g.gif Su kitu stiklu viskas tvarkoj ax.gif
Atsakyti
QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 03, 20:18)
Gal kuri patyrusi akiniute man atsakys.
Siandien atsiemiau savo akinius ir... su vienu stikliuku tarsi kazkas netaip - jei paziuriu i sviesa ar tiesiog esu apsviestoj patalpoj atsiranda baltos horizontalios juostos per visa stikliuka. Kas cia galetu buti, ar stikliukas blogai pastatytas ar dar kas?  g.gif  Su kitu stiklu viskas tvarkoj  ax.gif

Gal brokas?Bandykit į optiką nueit...
Atsakyti
QUOTE(Ruta1992 @ 2010 02 03, 21:36)
Gal brokas?Bandykit į optiką nueit...

i optika nuesiu, bet pries tai noreciau isgirsti nuomones, nes tikrai taip lengvai nenores keisti to stikliuko, sakys, kad as issigalvoju arba, kad taip turi buti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 03, 20:18)
Gal kuri patyrusi akiniute man atsakys.
Siandien atsiemiau savo akinius ir... su vienu stikliuku tarsi kazkas netaip - jei paziuriu i sviesa ar tiesiog esu apsviestoj patalpoj atsiranda baltos horizontalios juostos per visa stikliuka. Kas cia galetu buti, ar stikliukas blogai pastatytas ar dar kas?  g.gif  Su kitu stiklu viskas tvarkoj  ax.gif

QUOTE(~b.r.i.u.n.e.t.e~ @ 2010 02 04, 18:33)
i optika nuesiu, bet pries tai noreciau isgirsti nuomones, nes tikrai taip lengvai nenores keisti to stikliuko, sakys, kad as issigalvoju arba, kad taip turi buti  biggrin.gif

tikrai brokas, arba gamybos metu subraižė. Drąsiai eik ir pakovok smile.gif
Atsakyti