Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Sveikos smile.gif gal galite pasiulyti optika, kurioje pigiausiai atsieitu akiniu stiklu perdejimas i remelius? Na turiu savo remelius ir reikia kad padarytu stiklus pagal mano akis, ir aisku idetu juos i mano remus. Fielmane ~170lt, is optikos pasaulio ir optikos vizija dar laukiu ats. Gal jus zinote kur pigiau ar akciju kokiu buna? Negi tokios kainos visur?
Atsakyti
Sakykit iš patirties, kur pigiausi akiniai? Prireikė naujų, bet dabat tų vietų nemažai. Domintų Klaipėdoj. Ačiū.
Atsakyti
sveikos mamytes! noriu paklausti ar neturite geru/blogu atsiliepimu apie optika "mikrolin"? idomu kodel akiniu kaina beveik trecdaliu skiriasi nuo siulomu kituose salonuose, baisu rizikuoti, jei kokybe ar paslaugos prastos.busiu sutaupiusi po to g.gif
Papildyta:
QUOTE(solo @ 2009 11 27, 18:41)
Sakykit iš patirties, kur pigiausi akiniai? Prireikė naujų, bet dabat tų vietų nemažai. Domintų Klaipėdoj. Ačiū.


Sveika, na pasisakysiu as. Fielmane kokybe zinok gera, savo akiniams duoda 3metu garantija o kitu firmu lyg dvieju. As ne klaipedoje, bet juk firma ta pati. Pirkau pas juos akinius 2007m. gale, regejimas -1.25 abi akys, mano dar stiklai padengti nuo atspindziu danga, na vairavimui, tai viskas atsiejo 282lt. Siaip dabar akciju visur pilna, bet fielmana siulau vien del to kad garantinis puikius, kai ateini paciumpa akinius isvalyt ir jei reikia, paverzia varztelius, ir t.t. buvau viena karta netgi sulauziusi juos,isvis tas vienas stikliukas iskrito,visi kreivi sleivi, tai nunesiau nusiteikus gincytis, nes gi akivazidziai mano darbas, bet padejau garantini, akinius, sakau tada ir tada reikia ir isejau, kad nesileist i kalbas jeigu ka biggrin.gif bet viskas gerai, sutvarke, atidave. aptarnavimas visada super, na atsiliepimai tik geri. Akiniu zinok sakau, ziurek pagal akcijas, na nezinau ir kiek lt gali skirti jiems, yra gi ir gatavu po 40lt ar panasiai, as tai gaminausi ir aisku ta danga kitus pinigus kainuoja. Tai va jei klausimu turi gali rasyti padesiu kuo galesiu, bet vienareiksmiskai fielman mano akimis geriausia optika. dabar ieskau tik kas idetu stikliukus i mano remus, pagamine, tai ziuriu jau pigiausio varianto, kolkas mikroline pigiausiai pasiule, bet neaisku kaip kokybe. ech
Atsakyti
ar gali pakeitus akinius, kai dioptrijos ir cilindrai tie patys kaip anksčiau, jaustis nepatogumas? g.gif viena akis normaliai, o kita tempia vaizdą šiek tiek, lyg būtų pastiprinta g.gif
man kadangi seniau su naujais akiniais ir dioptrijos būdavo šiek tiek koreguojamos, tai suprantama, kad pradžioje tas keistas jausmas buvo. o su vienodu stiprumu ir naujais rėmais patirties neturiu.
nu negalėjo juk per klaidą ne tokius įdėt doh.gif tikiuosi.
Atsakyti
QUOTE(etamo21 @ 2009 11 26, 17:47)
Sveikos smile.gif gal galite pasiulyti optika, kurioje pigiausiai atsieitu akiniu stiklu perdejimas i remelius? Na turiu savo remelius ir reikia kad padarytu stiklus pagal mano akis, ir aisku idetu juos i mano remus. Fielmane ~170lt, is optikos pasaulio ir optikos  vizija dar laukiu ats. Gal jus zinote kur pigiau ar akciju kokiu buna? Negi tokios kainos visur?

Juk kaina labiausiai priklauso nuo lesiu, nuo pasirinktos rusies, nuo ju stiprumo, nuo cilindru ir t.t.

katalike,
itariu, kad kazkur klaida gali buti padare, pvz, neteisingi akiu centrai. As jau kuri laika nesioju tokio pat stiprumo lesius, jokio skirtumo nejauciau, kai dariausi naujus akinius.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 12 11, 16:44)
katalike,
itariu, kad kazkur klaida gali buti padare, pvz, neteisingi akiu centrai. As jau kuri laika nesioju tokio pat stiprumo lesius, jokio skirtumo nejauciau, kai dariausi naujus akinius.

ačiū smile.gif važiuoju tikrinti.
Atsakyti
QUOTE(katalike @ 2009 12 12, 11:55)
ačiū smile.gif važiuoju tikrinti.

na va, pasirodo, viskas ten gerai. čia seni akiniai buvo išsikreivinę. atlenkė juos atgal, ir ryškumas kaip naujųjų pasidarė.
Atsakyti
Sveikos,
Norejau paklausti.. Noriu akiniu, kad nuo kompiuterio visu blogybiu apsaugotu, nes akys truputi vargsta nuo jo, tai gal kuri is jusu tokius turi, idomu kiek kainuoja toki stiklai be dioptriju, nes siaip gerai matau smile.gif ir kur pigiausi akiniu remeliai, nes nesinori labai brangiu, siandien uzejau i optikos parduotuves kelias, bet kurie patiko, tai kainavo 350-450lt, tokiu brangiu nenoriu unsure.gif Buvau Optikos pasaulyje ir Eagle Vision
Atsakyti
Eagle vision gana brangus remeliai. Eikite i daugiau optiku, mes juk nezinome, kas jums yra grazu ir nebrangu.
Lesiu kainos nezinau, neturetu labai daug kainuoti, bet pacios pleveles nera pigus malonumas. Itariu, kad bent 100 lt uz viska tikrai teks pakloti
Atsakyti
QUOTE(wai2te_m @ 2009 12 16, 03:01)
Sveikos,
Norejau paklausti.. Noriu akiniu, kad nuo kompiuterio visu blogybiu apsaugotu, nes akys truputi vargsta nuo jo, tai gal kuri is jusu tokius turi, idomu kiek kainuoja toki stiklai be dioptriju, nes siaip gerai matau  smile.gif ir kur pigiausi akiniu remeliai, nes nesinori labai brangiu, siandien uzejau i optikos parduotuves kelias, bet kurie patiko, tai kainavo 350-450lt, tokiu brangiu nenoriu  unsure.gif Buvau Optikos pasaulyje ir Eagle Vision

vidutiniskai remeliai kainuoja 150-300 lt, paziurekite Filmane, gal ten siek tiek pigiau bus. Uz stikliukus manau apie 100 lt teks sumoketi.
Atsakyti
Gal kas galite patarti, kur Kaune remontuoja akinius? Saulės akinių auselę su visais varžtais nulaužė mažos visur lendančios rankelės; perėjau daugybę Kauno optikų, niekas neapsiima remontuoti, gal varžtelio tinkamo neranda, gal srėgiuko neturi, nežinau. Labai gaila išmesti akinius, tarnavusius vos savaitę, o kainavusius oho ho verysad.gif . Gal kas susidūrėt su panašia problema? Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Neščiau ten, kur būčiau įsigyjusi. Juk turi būti taikomas kažkoks garantinis aptarnavimas.

Jie pirkti Ispanijoje B) , nelabai pavyktu
Atsakyti