Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

QUOTE(denaxa @ 2009 08 21, 21:42)
Taip,cia cilindriukas,kairej aky ax.gif As irgi kairej turiu 0,75D,tik stiklas -4,75D doh.gif Be cilindro buvo -5,0D,ir nieko nemaciau normaliai su ta akim,kol nepaaiskejo kad cilindro reikia doh.gif O desines -2,0D irgi biggrin.gif Su sitais akiniais vieneta matau thumbup.gif

Na va dar ne tokia ir "akla" as... Nors kai nusiimu akinius tai oj kaip prastai.... ax.gif
Man akis tikrino tris kartus is eiles kol nustate kokiu reikia...Bet ir dabar vienetui pilnai nematau nors ir su akiniais... Kai tikrino kazkodel nenorejo man stipresniu israsyt...
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 08 22, 20:29)
Na va dar ne tokia ir "akla" as... Nors kai nusiimu akinius tai oj kaip prastai.... ax.gif
Man akis tikrino tris kartus is eiles kol nustate kokiu reikia...Bet  ir dabar vienetui pilnai nematau nors ir su akiniais... Kai tikrino kazkodel nenorejo man stipresniu israsyt...


Man irgi nenorejo,bet turejo doh.gif ,na,man del darbo reikia gero regejimo,tai kai uzsispyriau-ir israse stipresnius,dabar abi akys su akiniais vienodai mato,ir jokio diskomforto nejauciu thumbup.gif
Atsakyti
Keista, tikrai nestiprus cilindras, tai kodel lesiai tokie brangus? mano cilindrai abiejose akyse apie 2 ar daugiau (tingiu ieskoti korteles ir pasitikslinti), todel tiek akiniu lesiai, tiek kontaktiniai lesiai tikrai nepigiai gaunasi
Atsakyti
Jei tik cilindras-tai ir brangus doh.gif Mano tas stiklas su tuo nediduku cilindriuku tai gerokai daugiau nei desines be cilindro kainuoja doh.gif Bet dar brangesni stiklai buna jei pliusas ir cilindras,mano dukros tokius nesiojo abi,tai kisene gerokai patustindavo tas malonumas,ypac kai stiklus reikedavo kas pusmeti arba dar dazniau keisti doh.gif
Atsakyti
O teisybe kad esant astigmatizmui regejimo lygaus vienetui pasiekti negalima? Cia anksciau rase kazkuri...
Atsakyti
Sveikos,gal galetumete parekomenduoti gera okuliste Klaipedoje?
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 08 26, 21:42)
O teisybe kad esant astigmatizmui regejimo lygaus vienetui pasiekti negalima? Cia anksciau rase kazkuri...


Nu man sukoregavo iki vieneto,sunkiai beje,bet tas vienetas toks...nelabai stabilus,kai akys pavargsta tai taip ir jauti kad prasciau matyt pradedi (nors girdejau kad ir gerai matantys zmones skundziasi regejimo pablogejimu kai pavargsta).
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 08 21, 19:21)
Na man dave tokia kortele ten viskas ir surasyta. Kaip supratau ten cilindras yra
user posted image

Sveika, noriu patarti tau del astigmatiniu kontaktiniu lesiu, kad 700 litu kainuotu lesiai, tai net issiziojau, tai kas ten per lesiai, niekaip nesuprantu, idomu kokioje optikoje buvai, kur cia tokios kainos? Tiesa, o tu sakei gydytojai, kad nori kontaktiniu lesiu, ar cia akiniu ar kontaktiniu lesiu receptas? Visu pirma man taip irgi buvo, as nuejau i "Optikos pasauli" ten patikrino gydytoja akis ir uzsake astigmatinius lesius, matai juos gamino specialiai pagal mano recepta, po 2-3 savaiciu kai pagamino lesius atejau vel i ta pacia optika, tada gydytoja apziurejo ar gerai tas lesis laikosi,leido pavaikscioti pora dienu, tada vel as atejau i optika ir pardaveja uzsake dezute tu lesiu, zinok jauciuosi puikiai, akiniu net nenoriu nesioti, tu lesiu pavadinimas yra Acuvue Oasys, dezuteje yra 6 vienetai, kainuoja dezute 249 litai berods, o perkant 2 dezutes dabar vyksta akcija 40% nuolaida, o vienai dezutei gauni 25% nuolaida. lesiai tikrai labai geri, ir su nuolaida pigiai gaunasi ir ne 700 litu kainuoja:)
Atsakyti
sveikos,
apsilankiau pas gydytoja ir man nustate asigmatizma verysad.gif liepe nesioti akinius dirbant prie ko mpiuterio ar skaitant, tai as juos ir pasidariau matau labai gerai net akyse pasviesejo thumbup.gif bet vienas trukumas kad jie skirti tik i arti ziureti, o mano darbas su zmonem tai jei kas ieina i salona tenka tuos akinius nusiimti nes nieko nematau i toli smile.gif noriu tokiu akiniu kad gerai matyciau ir i toli ir arti bet man pasake kad tokiu akiniu vien stiklu kaina apie 400lt ar taip gali buti? g.gif
Atsakyti
Sveikutes . As tokia pat akiniuotoji kaip ir jus . Nesioju akinius jau koki 10 metu , pries pora metu nuejau i VISION salona patikrino akis ( o jau ta gyd. tai ka zinau , liepe skaityti paciom maziausiom raidytem ne velnio nemaciau , tai ji pareiske jusu akys labai pavargusios turbut komoiuterinis darbas sakiau ne .... ) israse bendro naudojimo akinius . Isirinkau remelius uz 70 lt o stiklai 600 lt tai paprasiau skaitymui galvoju vis maziau moketi tai uz viska sumokejau 350 lt . kas is to parsinesiau panesiojau diena ir viskas matomai per daug stiprus galva skauda . Jau i toki salona daugiau kojos nekelsiu
Atsakyti
QUOTE(RASYTA @ 2009 11 10, 07:16)
Sveikutes . As tokia pat akiniuotoji kaip ir jus . Nesioju akinius jau koki 10 metu , pries pora metu nuejau i VISION salona patikrino akis ( o jau ta gyd. tai ka zinau , liepe skaityti paciom maziausiom raidytem ne velnio nemaciau , tai ji pareiske jusu akys labai pavargusios turbut komoiuterinis darbas sakiau ne .... ) israse bendro naudojimo akinius . Isirinkau remelius uz 70 lt o stiklai 600 lt tai paprasiau skaitymui galvoju vis maziau moketi tai uz viska sumokejau 350 lt . kas is to parsinesiau panesiojau diena ir viskas matomai per daug stiprus galva skauda . Jau i toki salona daugiau kojos nekelsiu

na zinok as ir pasidariau tik skaitymui tuos akinius ir darbui su kompiuteriu, kai uzsidejau tai galva susisuko kaip girta jauciausi doh.gif na bet sake kad cia taip normalu turim priprasti, tai pasikankinau neilgai pripratau prie ju dabar darbe ju nenusiimu kai tik sedziu prie kompo liuks ir matau visai kitaip net smagu thumbup.gif pakentek truputi ir viskas bus gerai nebent jau tau labai ten negerai reiketu is naujo kad paziuretu gal tikrai per stiprius israse g.gif
Atsakyti
Sveikute . Man jie per stiprus , o vakar nuejau i kta optikos centr normaliai paziurejo ir israse geresnius ir pati ta gyd klause pas ka buvai bele pinigus grazius nuo zmoniu plesti ir svarbiausia cilinrinius israse ir kaina ne tokia baisi
Atsakyti