Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

As bemaz visa gyvenima nesioju akinius nuolat, niekada nepirkau brangesniu lesiu, nes anksciau is tevu pinigines viskas ejo, o ji nestora. Tik paskutinius pora kartu is savos kisenes pirkau, tai pastarieji akiniai su dangom. Bet tikrai ne visiems tinka pasakymas, kad geriau pirkti su visom imanomom dangom stiklus. Mano atveju skirtumas tarp parastu lesiu ir lesiu su "bazinem" dangom labai didelis, nes nesioju nemazus cilindrus, t.y. apie 150 lt/lesi skirtumas. Rinkausi gana paprastus ir nebrangius akinukus, bet vis tiek uz viska teko paploti virs 500 Lt. O ar nesiojant yra didelis skirtumas? Nepasakyciau. Maziau braizosi, bet nesiojant akinius nuolat nelabai aktualu, nes tik nakciai nusiimi biggrin.gif Minusas - lengviau tepasi ir sunkiau valosi. Tad paemus kainos ir naudos santyki, vargu ar kitus lesius rinksiuos su dangom.


Atsakyti
O ka manote apie akinius nuo saules kartu su dioptrijomis, gal kas yra bande ? Dabar gi vasara, taip noretusi nebuti lauke sauleje susiraukusiai nuolat schmoll.gif
Atsakyti
Turejau akinukus su fotochromine danga- kai sauleta jie patamseja bet po to man jie pabodo doh.gif Siaip tai gerai, patogiai nes ir apsaugo nuo saules ir sviesa neerzina. O vasara kartais deduosi kontaktinius lesius ir tuomet tamsius akinius- ypac jei vaziuojam kur prie vandens- taip patogiau ax.gif

Pries 0,5metu pirkau tikrai gerus akinukus Fielman, remeliai Vogue, lesiai didziausio ploninimo, su visomis dangomis. Mano rega prasta (-5,5 ir -4 ) tai nesinorejo vel tu storu lesiu, budavo jau diskomfortas doh.gif . Sie nauji akinukai tikrai faini,ploni, lengvi, nesibraizo, lengvai valosi - nors pastoviai juos sunelis apciupineja. Siaip esu patenkinta nors sumokejau tikrai nemazai.
Atsakyti
QUOTE(rence25 @ 2009 07 16, 00:12)
Turejau akinukus su fotochromine danga- kai sauleta jie patamseja bet po to man jie pabodo doh.gif  Siaip tai gerai, patogiai nes ir apsaugo nuo saules ir sviesa neerzina. O vasara kartais deduosi kontaktinius lesius ir tuomet tamsius akinius- ypac jei vaziuojam kur prie vandens- taip patogiau ax.gif 

Pries 0,5metu pirkau tikrai gerus akinukus Fielman, remeliai Vogue, lesiai didziausio ploninimo, su visomis dangomis. Mano rega prasta (-5,5 ir -4 ) tai nesinorejo vel tu storu lesiu, budavo jau diskomfortas doh.gif . Sie nauji akinukai tikrai faini,ploni, lengvi, nesibraizo, lengvai valosi - nors pastoviai juos sunelis apciupineja. Siaip esu patenkinta nors sumokejau tikrai nemazai.

o kiek tau kainavo mirksiukas.gif
Atsakyti
kainavo 700lt blush2.gif tikrai daug, pirma karta sau leidau tokius brangius akinukus issigyti. na bet tikiuosi keliems metams bus ramu. DAr kas svarbu kad tie ploninti lesiai nesumazina taip akiu. Kai turejau akinukus su paprastais lesiais tai akys atrode mazos (nes minusiniai lesiai mazina), na nebuvo to estetisko vaizdo blush2.gif Dabar yra zymiai geriau ax.gif
Atsakyti
Ir aš nešioju akinukus jau apie 5 metus. Labai norėčiau lęšių. Kai domėjausi optikos salone pasakė, kad man lęšiukai kainuotų apie 700 lt (berods pusmečiui). Tokia suma man pasirodė kosmine ir tiek sau leisti negaliu. Mano regėjimas 3,75; 3,75 + astigmatizmas todėl lęšiai turi būti su cilindru. Gal kam yra panaši situacija buvusi ir kas gali patarti...Ar tikrai tokie lęšiukai brangiai kainuoja?
Atsakyti
Jei cilindrai virsija berods 2.5, tai taip, pasirinkimo kitokio nera. Pas mane tokia pat situacija. isbanciau nemokamus, bet man visai netiko, o ir per brangu.
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 08 13, 18:15)
Ir aš nešioju akinukus jau apie 5 metus. Labai norėčiau lęšių. Kai domėjausi optikos salone pasakė, kad man lęšiukai kainuotų apie 700 lt (berods pusmečiui). Tokia suma man pasirodė kosmine ir tiek sau leisti negaliu. Mano regėjimas 3,75; 3,75 + astigmatizmas todėl lęšiai turi būti su cilindru. Gal kam yra panaši situacija buvusi ir kas gali patarti...Ar tikrai tokie lęšiukai brangiai kainuoja?


o kokio dydzio tas astigmatizmas? mano kazkur apie 1, tai lesius nesioju be jokiu cilindru...
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2009 08 14, 14:38)
o kokio dydzio tas astigmatizmas? mano kazkur apie 1, tai lesius nesioju be jokiu cilindru...


pas mane parasyta -0.75D... O ka tai reiskia nelabai ir zinau...
Atsakyti
cia dioptrijos, cilindrai kitaip berods zymimi.
Atsakyti
QUOTE(tati @ 2009 08 21, 15:16)
cia dioptrijos, cilindrai kitaip berods zymimi.

Na man dave tokia kortele ten viskas ir surasyta. Kaip supratau ten cilindras yra
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuse: 21 rugpjūčio 2009 - 17:29
Taip,cia cilindriukas,kairej aky ax.gif As irgi kairej turiu 0,75D,tik stiklas -4,75D doh.gif Be cilindro buvo -5,0D,ir nieko nemaciau normaliai su ta akim,kol nepaaiskejo kad cilindro reikia doh.gif O desines -2,0D irgi biggrin.gif Su sitais akiniais vieneta matau thumbup.gif
Atsakyti