Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

mamos, kokios dabar kainos cilindriniu stiklu mazdaug?
Atsakyti
QUOTE(milam @ 2009 05 05, 14:17)
mamos, kokios dabar kainos cilindriniu stiklu mazdaug?


As uz stikla be cilindro sumokejau 325lt doh.gif Uz abu tai 650lt blink.gif Tai su cilindru butu buve dar brangiau, tikriausiai... g.gif Nu aisku, emiau pacius ploniausius stiklus, o be to, mano minusas didelis verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Niam: 05 gegužės 2009 - 20:49
Sveikos ,aš akinukų nenešioju ,bet mergaitei asigmatizmas ką galite pasakyti apie gyd Juodienę ir Popovienę Klaipėdoje gal nesupyksite ,kad pas jus apsilankiau,akių stovis iki šiol buvo vienodas,o gyd .Popovienė pasiūlė apsilankyti dar kartą pas ją .
Atsakyti
QUOTE(Niam @ 2009 04 27, 19:46)
Sveikos, gal zinote, kam reikalingas cilindras akiniu stikluose? g.gif  Gal esat girdeje atsiliepimu apie Verkiu akiu ligu klinika? g.gif

jir reikalingas koreguoti astigmatizmui, bet galima astigmantizmą ir be jo iškoreguoti, jei jis nedidelis. Arba būna, kad sumažėja astigmatizmas.
Atsakyti
mergaites sveikutes, turiu prasyma:pas mane trumparegyste ir as nesioju akinius arba linzes, kol nescia ir namie vaiksciojau su akiniais, taigi stiklai pas mane yra lengvesni na su "anti..." kazkokia danga, blin pavadinimas uzkrito, ir buvo metas kad as juos nutrenkiu kur nors po to su tuo kas randu po ranka ir yra minksciau nuvalau, ogi viena diena ziu kad tokios ale demes-debesys prasitryne matosi, nuvaziuoju kaune i rega ten jau gal kokie 7 metai lankausi sako cia nustryne apsuagine plevele nes valet su bet kuo, zdz keiciam, o sumokejau 500 litu uz 2 stiklus, garantinio nera na praejo berods nepilni metai kai siom dienom pazliumbiau ant akiniu stiklu vel ta pati situacija, reiskias drsukos nugrauze plevele, ar gal ti taip buti...blin tai kokia jie ten plvele deda ka as vel jiem tuos 500 litu turiu sukist, tai sku galva kokius stiklus tada pirktis...vat lauksiu gal kuri kokia minti duosit 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 07 13, 09:33)
mergaites sveikutes, turiu prasyma:pas mane trumparegyste ir as nesioju akinius arba linzes, kol nescia ir namie vaiksciojau su akiniais, taigi stiklai pas mane yra lengvesni na su "anti..." kazkokia danga, blin pavadinimas uzkrito, ir buvo metas kad as juos nutrenkiu kur nors po to su tuo kas randu po ranka ir yra minksciau nuvalau, ogi viena diena ziu kad tokios ale demes-debesys prasitryne matosi, nuvaziuoju kaune i rega ten jau gal kokie 7 metai lankausi sako cia nustryne apsuagine plevele nes valet su bet kuo, zdz keiciam, o sumokejau 500 litu uz 2 stiklus, garantinio nera na praejo berods nepilni metai kai siom dienom pazliumbiau ant akiniu stiklu vel ta pati situacija, reiskias drsukos nugrauze plevele, ar gal ti taip buti...blin tai kokia jie ten plvele deda ka as vel jiem tuos 500 litu turiu sukist, tai sku galva kokius stiklus tada pirktis...vat lauksiu gal kuri kokia minti duosit 4u.gif


Sveikute,

Zinok as turiu akinukus tik i toli ziureti,tad uzsidedu juos labai retai, vairuodama vakare ir televizoriu ziuredama, ir pastoviai dekliukyje laikau,bet situacija lygiai tokia pati kaip tu rasai, matosi kad kazkokia plevele trinasi unsure.gif akinukams ir tik 1 metai laiko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(indrusita @ 2009 07 13, 10:06)
Sveikute,

Zinok as turiu akinukus tik i toli ziureti,tad uzsidedu juos labai retai, vairuodama vakare ir televizoriu ziuredama, ir pastoviai dekliukyje laikau,bet situacija lygiai tokia pati kaip tu rasai, matosi kad kazkokia plevele trinasi unsure.gif akinukams ir tik 1 metai laiko unsure.gif

uztatos rodos netrankiua ir su siurksciu pavirsium nevaliau ir ka dryti nezinau nes vel tokius pinigus moketi nesuprantu cia kiba optiku afera kokia, uzdeda plonesni sluoksni, kad klijantas dazniau akinius taisytu ir pirktu tuos brangius stiklus, na gal dar kas isreiks kokia minti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 07 13, 10:10)
uztatos rodos netrankiua ir su siurksciu pavirsium nevaliau ir ka dryti nezinau nes vel tokius pinigus moketi nesuprantu cia kiba optiku afera kokia, uzdeda plonesni sluoksni, kad klijantas dazniau akinius taisytu ir pirktu tuos brangius stiklus, na gal dar kas isreiks kokia minti 4u.gif


As nuolat nesioju akinius, ir ta danga (virsutinis sluoksnis) pasitrynusi, ypac prie pacio remelio, bet tikrai nera taip, kad tai matytusi ar kazkaip trukdytu, tik labai is arti apziurinejant akinius galima prie sito dalyko kabintis g.gif As kazkaip apskritai i tai nekreipiu demesio (dabar tuos pacius akinius nesioju kasdien jau 2-3 m., akiniu nesaugau, namuose neretai numetu, kur papuola doh.gif ).

Visuomet darydamsi naujus akinius, renkuosi pigiausius lesius. Siuo metu ruosiuosi darytis naujus akinius, tai su -6 dioptr. man vienas minimaliai plonintas (desiu i uzdarus plastikinius remelius, tai jokio reikalo stipriai ploninti nera) lesis kainuos 70 lt. Niekada nepasiduodu konsultanciu "patarimams" rinktis brangesnius, bet "kokybiskesnius" (cia ju zodziais tariant) lesius - jokio skirtumo nesiojant nera schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2009 07 14, 12:19)
As nuolat nesioju akinius, ir ta danga (virsutinis sluoksnis) pasitrynusi, ypac prie pacio remelio, bet tikrai nera taip, kad tai matytusi ar kazkaip trukdytu, tik labai is arti apziurinejant akinius galima prie sito dalyko kabintis g.gif As kazkaip apskritai i tai nekreipiu demesio (dabar tuos pacius akinius nesioju kasdien jau 2-3 m., akiniu nesaugau, namuose neretai numetu, kur papuola doh.gif ).

Visuomet darydamsi naujus akinius, renkuosi pigiausius lesius. Siuo metu ruosiuosi darytis naujus akinius, tai su -6 dioptr. man vienas minimaliai plonintas (desiu i uzdarus plastikinius remelius, tai jokio reikalo stipriai ploninti nera) lesis kainuos 70 lt. Niekada nepasiduodu konsultanciu "patarimams" rinktis brangesnius, bet "kokybiskesnius" (cia ju zodziais tariant) lesius - jokio skirtumo nesiojant nera schmoll.gif

dekui 4u.gif manau kad as patau Kauno Regos auka, ne spas mane irgi diop. 5.5 tai tiek jie man ten priskiede, plius lankausi pas akiu gydytoja ir sakaiu jei ka tai isresiu esu bedarbe ir man prasau pigiausia varianta, o jei ne tadais vaziuosiu i optometrijos centra ax.gif
Atsakyti
As anksciau apeidavau kone visas didesnes Kauno optikas, ieskodama pigiausiu lesiu. Tai bent jau pries kelis metus vienas pigiausiu variantu buvo Optikos pasaulis, ten ir dabar planuoju darytis naujus akinius.
Brangiausia optika pasirode Eagle Vision, be to, ten niekada nesu radusi tinkamu remeliu.
Beje, gal zinot, kur butu galima nusipirkti pigiau nei optikose idomesniu akiniu remeliu? Nes tie remeliai, kurie tinka ir patinka, dazniausiai nesuderinami su pinigines turiniu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2009 07 14, 11:19)
As nuolat nesioju akinius, ir ta danga (virsutinis sluoksnis) pasitrynusi, ypac prie pacio remelio, bet tikrai nera taip, kad tai matytusi ar kazkaip trukdytu, tik labai is arti apziurinejant akinius galima prie sito dalyko kabintis g.gif As kazkaip apskritai i tai nekreipiu demesio (dabar tuos pacius akinius nesioju kasdien jau 2-3 m., akiniu nesaugau, namuose neretai numetu, kur papuola doh.gif ).

Visuomet darydamsi naujus akinius, renkuosi pigiausius lesius. Siuo metu ruosiuosi darytis naujus akinius, tai su -6 dioptr. man vienas minimaliai plonintas (desiu i uzdarus plastikinius remelius, tai jokio reikalo stipriai ploninti nera) lesis kainuos 70 lt. Niekada nepasiduodu konsultanciu "patarimams" rinktis brangesnius, bet "kokybiskesnius" (cia ju zodziais tariant) lesius - jokio skirtumo nesiojant nera schmoll.gif


O aš kaip tik atvirkščiai darau - kadangi nešioju akinius visada (irgi -6), tai stengiuosi imti kuo plonesnius (1.67) ir su visomis dangomis. Sumoku tam kartui daugiau, bet paskui 4-5 metus būna ramu. O skirtumas tikrai yra - vien atsparumas valymui (subraižymams) ką reiškia. Be to, kuo plonesnis - tuo lengvesnis. Jei vairuoji - antirefleksinė tikrai reikalinga. na, aišku, čia - skonio reikalas. Plonesniame jau automatiškai yra danga prieš rasojimą - čia skirtumas tikrai jaučiasi. Šiandien-ryt pirksiu akinius, tai apie stiklus išskaičiau viską, ką įmanoma ir pirksiu Hoya Nulux arba Hoya SHV 1.67 indekso. Kaina - apie 170 Lt už stiklą.
Atsakyti
QUOTE(Niccola @ 2009 07 15, 09:27)
O aš kaip tik atvirkščiai darau - kadangi nešioju akinius visada (irgi -6), tai stengiuosi imti kuo plonesnius (1.67) ir su visomis dangomis. Sumoku tam kartui daugiau, bet paskui 4-5 metus būna ramu. O skirtumas tikrai yra - vien atsparumas valymui (subraižymams) ką reiškia. Be to, kuo plonesnis - tuo lengvesnis. Jei vairuoji - antirefleksinė tikrai reikalinga. na, aišku, čia - skonio reikalas. Plonesniame jau automatiškai yra danga prieš rasojimą - čia skirtumas tikrai jaučiasi. Šiandien-ryt pirksiu akinius, tai apie stiklus  išskaičiau viską, ką įmanoma ir pirksiu Hoya Nulux arba Hoya SHV 1.67 indekso. Kaina - apie 170 Lt už stiklą.


Man trumparegyste vis progresuoja, tai lesius tenka keist kas 2-3 metus, be to, ir akiniu remeliai pabosta per kelis metus, tai nesinori daug investuoti i lesius, juo labiau, kad skirtumo tarp pigesniu ir brangesniu realiai man nesijaucia (esu bandziusi ir vienus, ir kitus). Svorio akiniu irgi nejauciu - ne stiklas juk, plastikas smile.gif Vat tik del rasojimo gal butu aktualu kazkokia danga... Antirefleksine danga, kaip suprantau optikoje, dabar deda ant visu lesiu.
Atsakyti