Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

[quote=AlfredGetch,2009 04 03, 09:57]
Greičiausiai taip ir yra.
1. Tiesa yra toks metodas, bet tada tuos stiprius akinius reikia užsidėti trumpam, gal kokioms kelioms minutėms ir tik žiūrėti su jais kažkur kambaryje, o ne išeiti su į miestą pasivaikščioti.
Papildyta:

4u.gif Nebutina tokius akinius gaminti . Optikose akiniai treniruokliai 120 lt kainuoja, galima skaityti, prie kompo sedeti, i toli ziureti. Treniravimas prasideda nuo 15 min per diena.

2. -7,5 dioptrijos ir 7mm storio - reiškia tik vardas, kad ploninti.
Apgavo optika. Reikėjo iš karto prašyti, kad parodytų, kokius ruošiasi dėti.
Papildyta:


4u.gif Minusas visada storeja i sonus, ir jei kuo pailgesnis lesis, kuo mazesni akiu centrai, tuo storesnis stiklas, net ir plonintas. Neplonintas tokiu atveju butu dar storesnis. Negalejo optika apgaut. siulau nueit i optika ir tiesiog paprasyti meistro parodyti kokio dydzio ir kokio storio buna dar neispjautas stiklas, tada viskas bus aisku.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Angangute: 24 balandžio 2009 - 14:00
QUOTE(Ruciux85 @ 2009 04 24, 14:12)
del saules akiniu, tai as perku iprastus akinius nuo saules, nes kai deduosi juos, tuomet bunu su linzemis smile.gif



Na taip cia paprasciausias variantas, bet ne man. kai paskutini karta domejausi optikoj del linziu tai pasake kad man jos kainuotu apie 700 Lt pusmeciui, kadangi turiu astigmatizma. Tai sitos idejos atsisakiau nors labai norejau linziu verysad.gif

O gal kartais kuri taip pat tokia problemele kaip astigmatizma turi ir yra pirkusios linzes?

QUOTE
...va as kaip tik vakar pasiemiau akinius nuo saules su dioptrijom. Emiau vienus pigiausiu remus (polaroidiniu akiniu), tai su stiklais, darbu ir t.t. man kainavo apie 300 lt. Bet jau kaip minejau cia vienas pigiausiu variantu buvo....


Kai pasiklausiau optikoj del saules akiniu su dioptrijom tai man pasake kad i saules akiniu remelius tokiu stiklu nededa, deda tik i paprastu akiniu ir tamsina schmoll.gif O noretusi didesnio remelio nei paprastu akinuku...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuse: 24 balandžio 2009 - 20:10
QUOTE
Kai pasiklausiau optikoj del saules akiniu su dioptrijom tai man pasake kad i saules akiniu remelius tokiu stiklu nededa, deda tik i paprastu akiniu ir tamsina  schmoll.gif  O noretusi didesnio remelio nei paprastu akinuku...


Taip, į saulės akinių rėmelius tamsintų stiklų su dioptrijomis neįdės, nes regą koreguoja būtent stiklų storis ir išlenkimas.
Turiu akinius nuo saulės su dioptrijomis (regėjimas -8). Linzės man netinta, tad pasidariau akinius. Rinkausi juodą paprastų akinių rėmelį su plačiomis gražiai dekoruotomis kojelėmis, tad atrodo kaip tikri saulės akiniai, o plačios kojelės apsaugo nuo netikėtų saulės spindulių iš šono.
Šiais laikais pilna akinių rėmelių su plačiomis kojelėmis ir visokių spalvų - tikrai išsirinksite tinkančius.
Tamsintus stiklus rinkausi tokius, kad galėčiau vairuoti, t.y. tamsintus 85 % (kadangi vairuojant būna atvejų, kai staigiai įvažiuoji į tunelį, o akinių juk nespėsi pasikeisti doh.gif ).
Dėl kainos tiksliai nepamenu, bet man rodos, kad kainavo kaip paprasti akiniai su stiklais, + 30 Lt už kiekvieno stiklo tamsinimą.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nenius: 24 balandžio 2009 - 20:44
QUOTE(Nenius @ 2009 04 24, 21:42)

Dėl kainos tiksliai nepamenu, bet man rodos, kad kainavo kaip paprasti akiniai su stiklais, + 30  Lt už kiekvieno stiklo tamsinimą.


Na man irgi sake kad kiekvieno stikliuko uztamsinimas su darbu apie 40 Lt kainuotu, jei stiklus dazo. O jei daro tokius "rimtesnius" (nepamenu kokiu budu tik), tai vieno kaina apie 170 lituku. Skirtumas didziulis. Bet kadangi man taip pat labiausiai akiniu reikia vairavimui tai manau tinka ir paprasti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuse: 24 balandžio 2009 - 21:36
Laba diena merginos,turiu klausimeli,bet nzn kur kreiptis,gal Jus padesit blush2.gif Kur nesti tvarkyti akinius jei jie sakykim isklero ir man pasidare per dideli,ar siaip visokias smulkmeneles pataisyt?? blush2.gif Kalbu apie saules akinius mirksiukas.gif
Na gal padesit unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 04 24, 20:03)

kai pasiklausiau optikoj del saules akiniu su dioptrijom tai man pasake kad i saules akiniu remelius tokiu stiklu nededa, deda tik i paprastu akiniu ir tamsina  schmoll.gif  O noretusi didesnio remelio nei paprastu akinuku...


Tai tau klaidingai pasake. mirksiukas.gif Kaip jau rasiau, pati neseniai pasiemiau akinukus, nieko nezinantis zmogus galvoja kad as nesioju normalius Polaroidus thumbup.gif Taciau tik remelis yra polaroidinis, lesiai pakeisti i su dioptrijom. Dabar jau kelias dienas kaip juos nesioju, tai baigiu priprast prie pradzioje pasirodziusiu nepatogumu thumbup.gif Tk va, ne i visus remelius gali ideti stiklus su dioptrijom, ten kazkaip remelis neturi buti lektas rolleyes.gif Na bet jau kaip minejau manieji akiniai atrodo kaip tikri nuo saules akiniai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Tipo @ 2009 04 25, 14:02)
Laba diena merginos,turiu klausimeli,bet nzn kur kreiptis,gal Jus padesit blush2.gif Kur nesti tvarkyti akinius jei jie sakykim isklero ir man pasidare per dideli,ar siaip visokias smulkmeneles pataisyt?? blush2.gif Kalbu apie saules akinius mirksiukas.gif
Na gal padesit unsure.gif


I bet kokia optika,kuri turi meistra vietoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(migliuse @ 2009 04 24, 21:03)
Kai pasiklausiau optikoj del saules akiniu su dioptrijom tai man pasake kad i saules akiniu remelius tokiu stiklu nededa, deda tik i paprastu akiniu ir tamsina  schmoll.gif  O noretusi didesnio remelio nei paprastu akinuku...


na jau.. jau antrus metus sėkmingai nešioju nuo saulės su dioptrijom (ir sakyčiau gan nemažom), stiklai dėti į akinių nuo saulės rėmelius, tiesa, teko pasirinkt platesnėm kojelėm ir rėmu, bet tikrai nieks nesakė, jog tik į paprastus deda. Dariaus Fielmann'e, mokėjau apie 320 berods.
Atsakyti
QUOTE(sincera_trahatur @ 2009 04 27, 00:21)
na jau.. jau antrus metus sėkmingai nešioju nuo saulės su dioptrijom (ir sakyčiau gan nemažom), stiklai dėti į akinių nuo saulės rėmelius, tiesa, teko pasirinkt platesnėm kojelėm ir rėmu, bet tikrai nieks nesakė, jog tik į paprastus deda. Dariaus Fielmann'e, mokėjau apie 320 berods.

QUOTE
Tai tau klaidingai pasake. mirksiukas.gif Kaip jau rasiau, pati neseniai pasiemiau akinukus, nieko nezinantis zmogus galvoja kad as nesioju normalius Polaroidus

na va taip ir maniau kad cia kazkokia nesamone kad tik i paprastus deda. galbut tik tame salone nedaro jie tokiu akiniu, dar pasiule rinktis is paprastu akiniu didesni remeli, bet tas DIDESNIS (o tiksliau pats didziausias is ten buvusiu) ne is tolo i saules akiniu remelius nepanasus doh.gif
QUOTE
Dabar jau kelias dienas kaip juos nesioju, tai baigiu priprast prie pradzioje pasirodziusiu nepatogumu thumbup.gif Tk va, ne i visus remelius gali ideti stiklus su dioptrijom, ten kazkaip remelis neturi buti lektas rolleyes.gif Na bet jau kaip minejau manieji akiniai atrodo kaip tikri nuo saules akiniai

Smagu kad jau gerai su jais jauties thumbup.gif O man reikes vadinasi i rimtesne optika kreiptis kur daugiau pasirinkimo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migliuse: 27 balandžio 2009 - 11:41
Sveikos, gal zinote, kam reikalingas cilindras akiniu stikluose? g.gif Gal esat girdeje atsiliepimu apie Verkiu akiu ligu klinika? g.gif
Atsakyti
Cilindras reikalingas kai yra astigmatizmas.Ir,deja,retai tokiais atvejais iseina sukoreguot regejima iki vieneto.
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2009 04 27, 18:51)
Cilindras reikalingas kai yra astigmatizmas.Ir,deja,retai tokiais atvejais iseina sukoreguot regejima iki vieneto.


Aisku. Tai idomiai man cia gavos... Israse akiniu recepta ir nieko laukelyje apie cilindra nepazymejo... g.gif Nors man visada stiklai budavo su cilindru... g.gif Reikes tikriausiai nueiti pas akiu gydytoja,issiaiskinti...
Atsakyti