Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Na ka ir as jungiuos i akiniukiu kluba smile.gif jau savaite laiko nesioju akinukus, i toli nedazlibinu siek tiek smile.gif nuolat nebutina nesiot, tik tv ziurint, vairuojant, kompu dirbant (bet kadangi darbas prie kompiuterio vsa diena, tai istisai ir nesioju) smile.gif... jau apsipratau, remelius issirinkau kokie man patinka, tad ir nesioju be vargo ar kazkokiu kompeksu smile.gif jau ir komplimentu is draugu sulaukiu lotuliukas.gif

p.s. tuo paciu ir rubu stilius keicias smile.gif tiesiog permainu metas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rsc @ 2008 04 27, 18:41)
Gal naudojate kokius nors veiksmings vitamuinus/papildus akims? Paskutiniu metu katastrofiskai blogeja regejimas unsure.gif

aš žiemą ar pavasarį visada lašinu gaminamus lašiukus- vitaminus akiai thumbup.gif patys geriaui, o ir kainam, berods, 5-6 litai. Tačiau juos gamina tik vaistinės, tokie geltoni, įsilašinus labai graužia akį kelias sekundes, bet paskui viskas gerai- nešioju akinius ir lešius- viskas puiku.. Bet poveikis jaučiasi bent jau man gana stipriai- lašinu visą bonkytė, po lašiuką 3 kartus dienoj 4u.gif

Pavadinimas jų toks, tiksliau, sudėtis:
Rp:Sol.Riboflavini 0,002
Ac. Ascorbinici 0,02
Sol.Gliucosae 2proc- 10 ml


p.s drąsiai galiu rekomenduoti, lašinu jau ne pirmus metus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikadelė @ 2009 01 06, 11:27)
aš žiemą ar pavasarį visada lašinu gaminamus lašiukus- vitaminus akiai thumbup.gif patys geriaui, o ir kainam, berods, 5-6 litai. Tačiau juos gamina tik vaistinės, tokie geltoni, įsilašinus labai graužia akį kelias sekundes, bet paskui viskas gerai- nešioju akinius ir lešius- viskas puiku.. Bet poveikis jaučiasi bent jau man gana stipriai- lašinu visą bonkytė, po lašiuką 3 kartus dienoj 4u.gif

Pavadinimas jų toks, tiksliau, sudėtis:
Rp:Sol.Riboflavini 0,002
Ac. Ascorbinici 0,02
Sol.Gliucosae 2proc- 10 ml


p.s drąsiai galiu rekomenduoti, lašinu jau ne pirmus metus thumbup.gif

Nuo mazens nesioju akinius,bet niekas nesake apie tokius lasiukus.Koki poveiki jus pati jauciate?Kodel taip daznai lasinate(3x)?
Atsakyti
QUOTE(Rimuselis @ 2009 01 06, 13:37)
Nuo mazens nesioju akinius,bet niekas nesake apie tokius lasiukus.Koki poveiki jus pati jauciate?Kodel taip daznai lasinate(3x)?

aš taip pat nuo vaikystės nešioju akinius, mano trumparegystė abi po -2,5, tačiau gana nemažais ir sudėtingais cilindrais verysad.gif komplikuotas astigmatizmas.
O kodėl niekada Jums niekas neskyrė tokių lašiukų, galiu laisvai paaiškinti- juk visi medikai (beveik visi) nupirkti- jie išrašinėja viską tos firmos, kuriai yra įsipareigoję rolleyes.gif o sumokėdami už gaminamus vaistus- pinigai juk eina vaistinei rolleyes.gif tuo labiau- medkų ir žmonių kaltė, kad pernelyg žavimasi tais vaistais, kurie išpilstomi, galiojimo laikas 2-3-5 metai. O gaminami dažnai galioja iki 6 mėn ax.gif juose mažiau priedų...ir kaina jų būna kur kas mažesnė.

Man lašiukus patarė pažįstama oftalmologė, dozavimą taip pat ji nurodė.Poveikis? mane labai vargina sausos akys, vakarsi net obuoliukas nebesisuka verysad.gif akys jau drėgnesnės, nebejaučiu svetimkūnio akyse taip dažnai, nebeištraukiu želė pavidalo siūliukų 4u.gif ir lyg nebe tokios pavargusios, nebetinsta. Visa, ką išvardinau, mane labai lygi- ypač tinimai....Besilašindama jaučiuose geriau, tačiau lašiukai tikrai ne gydomieji, o vitaminai akims pamaitinti.
Dar vieni, kuriuos rekomendavo ta pažįstama ir kuriuos aš naudojau nemažai- yra Aprospin occhi- nevisose vaistinėse jų yra, o gal ir yra g.gif man jie labai patinka + gerai, kad nusukus kamštelį, nereikia iškart sulašinti visko, o galima uždėti kamštuką atgal (ko pvz nepasakyčiau apie occulloheel, kurie taip pat yra geri, tačiau atidarius viską reik išlašint, o tada gana nepigiai gaunasi 4u.gif

tai tiek iš mano patirties mirksiukas.gif
Atsakyti
cikadele,o kokioj vaistinej perki lasiukus ir kokia mazdaug ju kaina? noreciau ir as isbandyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(milky @ 2009 01 07, 14:06)
cikadele,o kokioj vaistinej perki lasiukus ir kokia mazdaug ju kaina? noreciau ir as isbandyti smile.gif

Jeigu Klaipėdoje, tai jų pagamintų jau yra Debreceno vaistinėje, apie 5,60 4u.gif bet pirkta prieš Naujuosius, tad dabar vaistai gi brango cool.gif

tik perspėju, kai įsilašinsit, tikrai grauš- neišsigąskit, akie neišgrauš, čia viskas gerai...graužia dėl nusilupusio akie viršutinio sluoksnio, epitelio- kai pas mane jis labai lupasi, tai man smarkiai graižia, bet tik 2-3 sekundes 4u.gif
Atsakyti
Cikadele, jau dabar užversim tave klausimais blush2.gif biggrin.gif ar užtenka nueiti į vaistinę ir paprašyt tavo minėtos sudėties lašiukų ar vis tik reikia gydytojo recepto?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
As tai nuo pat mazens esu trumparege, paauglystej dar labaiu paumejo, kol daejom iki -6 su nedidukais cilindrais. Cia jau yra igimta, nes visi giminej nesioja akinukus. Visai del to nekompleksuoju, dazniausiainesioju akinukus, kai kur einu - linzes.
Mano akytem profilaktika turiu tokia: akims lasiukai, dirbtines asaros ( nes daug laiko prie kompo dirbt reikia).
Bent 2 kartus per metus sunaudoju spec. vitaminus akims, butinai su melyniu ekstraktu. Tai va, ir visai nepergyvenu del trumparegiskumo ax.gif nes dirbau optikoj ir zinau, akd reikia koreguoti regejima kaip galima anksciau (nesioti akinukus ar linzes), nes kuo zmogus vyresnis - tuo sunkiau jam parinkti tinkamus akinius nesiojimui ir iskoreguoti iki 100 proc matymo ne visad iseina....Ciatikrai ne mano mintys - taip sake akiu gydytoja ax.gif
Atsakyti
Merginos, o iki kokio amziaus Jums progresavo trumparegyste? kada ji stabilizavosi? klausiu tu, kuriu trumparegyste didele, nuo -5 ir daugiau dioptriju...

Man jau netoli 30 m., bet vis dar dideja, pas gydytoja jau net nebeinu - vis israso stipresnius akinius, akys prie gero vel greitai pripranta, ir vel "praso" stipresniu akiniu, todel vaiksta su silpnesniais... ima nervas, kai pagalvoju, kas bus toliau? gal visai apaksiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2009 03 09, 09:20)
Merginos, o iki kokio amziaus Jums progresavo trumparegyste? kada ji stabilizavosi? klausiu tu, kuriu trumparegyste didele, nuo -5 ir daugiau dioptriju...

Man jau netoli 30 m., bet vis dar dideja, pas gydytoja jau net nebeinu - vis israso stipresnius akinius, akys prie gero vel greitai pripranta, ir vel "praso" stipresniu akiniu, todel vaiksta su silpnesniais... ima nervas, kai pagalvoju, kas bus toliau? gal visai apaksiu verysad.gif

Va, va, as irgi imu manyti, kad apaksiu, KMUK sako, laukit, turi sustot, pradzioje sake iki 25 metu sustos, po to iki 30 doh.gif bet man jau tuoj 30, o jau -9 verysad.gif
darbas prie kompo, akys juodai pavargsta, galva skauda, vaizdas liejasi...
Atsakyti
Nesioju akinius ir namanau, kad tame galima izvelgti koki nors privaluma verysad.gif Tiesa, akinius uzsidedu tik ziuredama televizoriu, prie kompiuterio ar vairuodama automobili. Prie savo tokio vaizdo esu pripratus, bet visalaik nesioti nenoreciau. Be akiniu buna kuriozu, pvz. mojuoju nepazistamiems zmonems blush2.gif doh.gif ai, bet jau susitaikiau, kad kitaip nebus sunglasses2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ryza_Lape @ 2009 03 09, 09:20)
Merginos, o iki kokio amziaus Jums progresavo trumparegyste? kada ji stabilizavosi? klausiu tu, kuriu trumparegyste didele, nuo -5 ir daugiau dioptriju...

Man jau netoli 30 m., bet vis dar dideja, pas gydytoja jau net nebeinu - vis israso stipresnius akinius, akys prie gero vel greitai pripranta, ir vel "praso" stipresniu akiniu, todel vaiksta su silpnesniais... ima nervas, kai pagalvoju, kas bus toliau? gal visai apaksiu verysad.gif


As kasmet keiciau akinius vis i stipresnius doh.gif dabar pora metu pratraukiau ir vel pablogejo verysad.gif doh.gif manau nuo darbo cia viskas priklauso. Ir gyd sake. dirbtum ne prie kompo - tikrai pageretu. rolleyes.gif O kas keisciausia, tai prastai matau, bet kai patikrino su kompiuteriu tai palyginus kur pries 2 metus tikrinta, tai ant 0.5 pagerejimas, bet visa beda, kad akys lb pavargusios blink.gif todel matau blogiau. Na man taip paaiskino unsure.gif Israse lasiuku 2 savaitems, kurie plecia vyzdzius ir padeda pailset akims, Gal kol lasinau ir geriau jautesi akys, bet regejimas juk taip gret negereja doh.gif Ir dabar jau reiktu keisti remelius, o ka daryti su stiklais? g.gif Esu pasimetusi doh.gif Su siais jau diskomforta jauciu, TV nenoriu ziuret, nes nebematau aiskiai, o kad gatveje zmoniu veidu nematau, net nekalbu , esu pripratus ir nereik man ju matyt biggrin.gif
Gal kas ka patartu, kaip jus elgiates? g.gif Zinau, jei stipresnius akinius uzsidesiu - pripras akys, o veliau dar pabloges doh.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglita_L: 03 balandžio 2009 - 07:58