Įkraunama...
Įkraunama...

Akiniuotės:)

Aš laiks nuo laiko pageriu Benevit. Praktiškai visą dieną žiūriu į monitorių, tai akių ašarojimo, graužimo ir pan. nelabai pavyksta išvengti. Šitie vitaminai man patiko ir tiko, nes palyginus greitai baigiasi nemalonūs pojūčiai ax.gif
Atsakyti
Sveikutės supermamos,

Norėčiau paprašyti jūsų patarimo.

Mano dukrai išrašė akinius ir norėčiau juos nupirkti Vilniuje.
Gal patartumėte į kokią optiką kreiptis. Pageidautina, kad tai būtų kur nors Antakalnyje, maždaug kur kursuoja 2 troleibusas.

Iš anksto dėkoju
4u.gif
Atsakyti
jau beveik desimt metu akinius uzsakinejame optikoje senoji peleda, ji yra savanoriu prospekte. mano vyro regejimas labai prastas, o dukra yra akla viena akimi taciau iki siol naudodamiesi ju paslaugomis esame visai patenkinti. ir kaip tik pries dvi savaites uzsakeme dukrai akinius nuo saules su dioptrijomis - likome labai patenkinti, taciau sumokejome ne taip jau mazai - 700 lt. bet dukra devintam danguj - fotochrominiai akiniai tampa visiskai skaidrus patalpoje ir puikiai apsaugo nuo saules
Atsakyti
Akinius nesioju namie, o kitur - lesius smile.gif
Atsakyti
Nesioju akinius nuolatos jau 8 metus,anksciau irgi vaiksciodavau zmoniu gatveje nepazindama unsure.gif bet pastaruoju metu labai nusiviliu remeliu kokybe,man po puses metu eme luptis kojeles spalva,ten gi paprasciausia plevele,kai pirkau buvo neimanoma suprast,jauciuos apgauta...remeliai 200 lt. Gal kas galit patarti kokia optika Vilniuje,kur yra stilingu remeliu uz prienama kaina?MB pirko senojoj peledoj ar kaip ji ten,na bet nezinau,man asmeniskai ten ne itin patiko,nekrito i akis jokie remeliai,gal cia tik as pernelyg isranki...tik zinau,kad ten labai gerai akis patikrina,issamiai. Kaip visos Fielman ir pan? g.gif
Atsakyti
Kur klaipėdietės darosi akinius, kur perka rėmelius? ax.gif
Atsakyti
o man akinuku jau nebereikia blush2.gif ir labai del to esu laiminga thumbup.gif galiausiai ryzausi lazerinei operacijai ax.gif

dariausi liepos pradzioje,lygiai po men pajauciau visiska komforta,kai nebereikejo kas kelias valandas lasint i akis,nu tik retkarciais dabar palasinu kai pasauseja akys,bet retai..pirmas dvi dienas kaip zombe jauciausi,is toli geri maciau o arti -nieko..zinutes telefone neperskaiciau.bet lyg siol dar negaliu atsikratyt to yprocio kai uzgesinu naktinio stalelio sviesa,graibaus po akis akinius pasidet biggrin.gif .ir be tamsiu akiniu-niekur.ypac pirma menesi,pirmom dienom kaip vampyre sviesos bijojau,.gerai kad nedirbanti,vaika auginu,tai su darbu problemu nebuvo,nes duoda atleidima tik keliom dienom,nes tai korekcine ambulatorine operacija,nu nebent jau pas seimos gydytoja tycia susirgt,tai pratestu mirksiukas.gif o ypac tos kur darbas su intensyviu ziurejimu,kaip kompas,siuvimas-tai jau penkias dienas normaliai negaletu dirbt schmoll.gif schmoll.gif bet viskas atperka kad gali normaliai makiaza pasidaryt ir nereik tu akiniu ax.gif o jau vairuot tikra pasaka,matai kaip erelis thumbup.gif
biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(laisveja @ 2008 04 15, 13:21)
Vajetaus, po akių korekcijos lazeriu  blink.gif  blink.gif Kaip gerai, kad net negalvoju ją darytis, nes bijau  blush2.gif
O akinius turiu jau 15 metų. Nuolat nešioju kokia 10 metelių. Linzių nenoriu  smile.gif Kompleksą dėl akinių jaučiau tik tol, kol radau pritinkančius rėmelius. O dabar net aplinkiniai sako, jog su akiniais man gražiau, nei be akinių. Ir pati sau esu gražesnė, be to atrodau protingesnė  lotuliukas.gif
Tik vienas trūkumas - turiu chameleonus, tačiau jie net vasarą nepatamsėja tiek, kad nereiktų markstytis saulutėj  g.gif

aš ir taip pat, sau su akiniais gerai atrodau ir dažytis nereikia biggrin.gif

o fotochromai (chameleonai) nuo kokybės priklauso tas tamsumas, o jei dar stikliniai, tai visiškas š schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(deimushka @ 2008 04 25, 09:28)
As irgi su akinukais, bet man jie nelabai trukdo, uzsidedu tik vairuodama ir telika ziuredama, bet aisku gatveje tai kartais zmoniu nepazystu blush2.gif .Noreciau ir as vasarai akinuku dideliu nuo saules su dioptrijom, bet man optikoj sake, kad tik i paprastus remelius deda, o tokiu kaip as noreciau nera...

į lenktus negalima dėti, o šeip į daugumą deda
Papildyta:
QUOTE(lovely @ 2008 04 26, 13:49)
Mergaites, visose optikose daro akinukus nuo saules su dioptriojomis.Vasara super su jais mirksiukas.gif Pernai dariausi, tai negaliu atsidziaugti thumbup.gif

iš tikrųjų ir pati turiu, tai kaifas! Ypač kai dariausi poliarizuotus bigsmile.gif

Papildyta:
QUOTE(Egliukass @ 2008 07 28, 09:47)
Nesioju akinius nuolatos jau 8 metus,anksciau irgi vaiksciodavau zmoniu gatveje nepazindama  unsure.gif  bet pastaruoju metu labai nusiviliu remeliu kokybe,man po puses metu eme luptis kojeles spalva,ten gi paprasciausia plevele,kai pirkau buvo neimanoma suprast,jauciuos apgauta...remeliai 200 lt. Gal kas galit patarti kokia optika Vilniuje,kur yra stilingu remeliu uz prienama kaina?MB pirko senojoj peledoj ar kaip ji ten,na bet nezinau,man asmeniskai ten ne itin patiko,nekrito i akis jokie remeliai,gal cia tik as pernelyg isranki...tik zinau,kad ten labai gerai akis patikrina,issamiai. Kaip visos Fielman ir pan?  g.gif

na už tiek, tai kokybės negausi... nebent žiūrėk per akcijas ar su nuolaida, bet brangesniu
Atsakyti
QUOTE(Egliukass @ 2008 07 28, 09:47)
Nesioju akinius nuolatos jau 8 metus,anksciau irgi vaiksciodavau zmoniu gatveje nepazindama  unsure.gif  bet pastaruoju metu labai nusiviliu remeliu kokybe,man po puses metu eme luptis kojeles spalva,ten gi paprasciausia plevele,kai pirkau buvo neimanoma suprast,jauciuos apgauta...remeliai 200 lt. Gal kas galit patarti kokia optika Vilniuje,kur yra stilingu remeliu uz prienama kaina?MB pirko senojoj peledoj ar kaip ji ten,na bet nezinau,man asmeniskai ten ne itin patiko,nekrito i akis jokie remeliai,gal cia tik as pernelyg isranki...tik zinau,kad ten labai gerai akis patikrina,issamiai. Kaip visos Fielman ir pan?  g.gif

Ech...Ir as - etatine akiniu nesiotoja.

Del optikos, tai labai gera yra Universiteto g. 2.
Daug remeliu, kainos - visokios.
Akis tikrina nuostabi akiu daktare.
Dirbanti ten moteriske padeda parinkti remelius ir viska paaiskina issamiai.
Atsakyti
as jau akinukus uzsisakiau vietoj 500 lt (uz viska remeliai+stiklai+darbas) mokejau 300 lt thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2008 12 12, 15:01)
Ech...Ir as  - etatine akiniu nesiotoja.

Del optikos, tai labai gera yra Universiteto g. 2.
Daug remeliu, kainos - visokios.
Akis tikrina nuostabi akiu daktare.
Dirbanti ten moteriske padeda parinkti remelius ir viska paaiskina issamiai.

kalvarijų 98 yra optika, kurioje tikrai ras tau tinkantį rėmelį 4u.gif
Atsakyti
Ir aš nešioju akinius... ax.gif Anksčiau vis kompleksuodavau, tai pastoviai linzes kišdavau į akis...bet kai prasidėjo nesibaigiantys uždegimai teko užsidėti akinius. cool.gif
Atsakyti